Pokaż Navigacja

Centrum konferencyjne

Oscar eventowy dla Concordii!

Zdobyliśmy MP Power Awards

Codziennie udowadniamy, że eventy nie muszą być nudne i nasza kreatywność została doceniona! Zdobyliśmy najważniejszą nagrodę w branży eventowej. Jesteśmy dumni i teraz będziemy starać się jeszcze bardziej! 

Zapraszamy do gry!

Jesteśmy jedynym miejscem, które łączy wynajem przestrzeni z organizacją wydarzeń o nietypowej formie. Wykorzystujemy najnowsze trendy i na ich podstawie opracowaliśmy autorskie scenariusze eventów wykorzystujące mechanizm grywalizacji lub gamifikacji.

Działamy bez ograniczeń.

Jesteśmy w centrum, blisko MTP, Dworca PKP i niedaleko lotniska. Posiadamy 1000 m² przestrzeni o ogromnych możliwościach aranżacyjnych. W budynku są 2 sale bankietowo-konferencyjne oraz 7 sal idealnych na kameralne spotkania.

Aula Artis

Aula Artis to wyjątkowe miejsce łączące sztukę i biznes. Jest to jedna
z największych w Poznaniu sal koncertowo - konferencyjnych
wyposażonych w najwyższej klasy sprzęt multimedialny, nagłośnieniowy, oświetleniowy, translatory oraz mobilną widownię, która pomieści od 470 do 600 gości. To również przestronne foyer, w którym prezentujemy zbiory sztuki, m.in. fotografie Ryszarda Horowitza, Gertjana Evenhuis i Ewy Łowżył.

Aula Artis mieści się przy ul. Kutrzeby w Poznaniu w budynku Collegium da Vinci. Szczególnie polecamy to miejsce na następujące wydarzenia:

  • Organizację koncertów, spektakli teatralnych i innych wydarzeń artystycznych dla pracowników lub klientów.
  • Konferencje dla dużej ilości osób wzbogacone o program artystyczny.
  • Warsztaty specjalistyczne, np. z wystąpień publicznych.
  • Spotkania integracyjne wykorzystujące elementy technik teatralnych.

W sprawie dodatkowych pytań lub rezerwacji prosimy o kontakt.

KOMPLEKSOWA ORGANIZACJA IMPREZ

Przygotujemy każdą imprezę.

Nasze wnętrza świetnie sprawdzają się podczas: konferencji, minitargów, imprez firmowych, bankietów i śniadań prasowych, premier produktów, pokazów mody, szkoleń i rekrutacji, sesji zdjęciowych
i wystaw, wesel oraz innych uroczystości rodzinnych.

Posiadamy nowoczesne zaplecze techniczne.

Dysponujemy sprzętem niezbędnym do organizacji każdej imprezy (m.in. stoiska, podesty, sceny, itp.). Zapewniamy profesjonalne nagłośnienie, oświetlenie i obsługę.

Drukujemy materiały.

Projektujemy i drukujemy wszystkie materiały – zaproszenia, plakaty, bannery, standy, elementy dekoracji, aż po kartki z podziękowaniami. Przygotowujemy wydruki prac na wystawy i prezentacje produktów.

Zajmujemy się logistyką.

Na życzenie Klientów rezerwujemy miejsca hotelowe dla gości, transport i parkingi.

DEDYKOWANE SCENARIUSZE IMPREZ

Potrafimy słuchać.

Nie organizujemy kolejnych, podobnych do siebie imprez. Rozmawiamy z naszymi Klientami i na ich życzenie tworzymy scenariusze maksymalnie dopasowane do charakteru imprezy.

Aranżujemy przestrzeń.

Klimat imprezy podkreślamy wystrojem wnętrz – kolor i charakter dekoracji czy dań w menu może nawiązywać do danego produktu lub okazji.

Dbamy o ciekawy program.

Zapraszamy gości specjalnych, grupy teatralne, zespoły muzyczne, organizujemy ciekawe zajęcia dla gości lub zapewniamy inne, oryginalne atrakcje.

Integrujemy zespół.

Mamy autorskie pomysły na imprezy integracyjne dla pracowników, które nie tylko pozwalają lepiej się poznać, ale też pobudzają kreatywność. Imprezy organizujemy również w miejscach wskazanych przez Klientów.

CATERING

zabawa

Restauracja Concordia Taste.

Posiadamy własną restaurację z doskonałym, autorskim menu. Gotują
dla nas najlepsi, a wszystkie potrawy oparte są na świeżych, sezonowych składnikach. Bez względu na to, czy przygotowujemy catering dla dziesięciu, czy pięciuset osób, zawsze najważniejszy jest dla nas doskonały smak!

Jedz, jak lubisz!

To hasło, które przyświeca naszej restauracji i dotyczy również usług cateringowych. Dbamy nie tylko o smak, ale również o estetykę
i oryginalne formy podawania naszych dań. Zależy nam na tym, aby jedzenie było prawdziwą przyjemnością dla naszych gości.

Dedykowane menu.

Do każdej imprezy możemy zaproponować menu, które dokładnie odzwierciedli jej charakter – np. złote, zielone, futurystyczne, vintage, eko i inne.

Zapytanie o wycenę

Pakiet kawowy
Catering (bufet)