All for INN - Bezpłatne szkolenia dla firm
UE

Największe wrażenie na zewnątrz robią INNowacje płynące ze środka!

Czy wiesz, że aż 71% wielkopolskich przedsiębiorstw z branży meblowej deklaruje, że innowacje produktowe lub procesowe są korzystne dla ich firm? Jednocześnie tylko 4% z nich deklaruje posiadanie własnego działu badawczo-rozwojowego. Tylko przemyślane i dopasowane do realiów zmiany przyniosą wymierne korzyści. Daj się wesprzeć od środka. Bądź INN. Zmień pomysły w skuteczne INNowacje!
PRZEJDŹ DO FORMULARZA

O PROGRAMIE

Eksperci Concordia Design oraz Lab150 połączyli siły, potencjał oraz idee tworząc Projekt INN, czyli All for INNovators – program wsparcia rozwoju 20 firm z terenu Wielkopolski.

Dlaczego All?
Bo wspieramy zarówno merytorycznie, jak i praktycznie oraz infrastrukturalnie. Nasi doświadczeni Eksperci dbają o badania konsumenckie i dogłębne poznanie użytkownika końcowego usług lub produktów dołączającej do programu firmy. Działamy od audytu przez profesjonalne prototypowanie i testowanie produktów oraz usług w przestrzeniach Lab150, po pełne wdrożenie i komercjalizację.

Dlaczego INN?
Bo pomagając precyzować, projektować i wdrażać innowacje nie działamy, jak zewnętrzna firma. Przyjmujemy Waszą perspektywę. Podchodzimy indywidualnie. Jesteśmy z Wami na każdym etapie. Działamy od środka, aby coś, co wydaje się być dobrym pomysłem, przekuć w plan, w prototyp, w pilotaż, a wreszcie… w rzeczywistość.

Infrastruktura Lab150

2 lata wsparcia (56h/mies.)

Indywidualny plan inkubacji

Networking

Usługi badawcze

Dedykowane szkolenia i coaching C-lvl

Poznaj obszary, do których skierowany jest Projekt INN:

  • Biosurowce i żywność dla świadomych konsumentów
  • Wyspecjalizowane procesy logistyczne
  • Nowoczesne technologie medyczne
  • Rozwój oparty na ICT
  • Przemysł jutra
  • Wnętrza przyszłości

Uzyskaj wsparcie doradcze

Projekt INN zapewnia bezpłatne wsparcie szkoleniowo-doradcze oraz finansowe. Podnieś swoje kompetencje w zakresie rozwoju i innowacji! Zarejestruj swoją firmę w programie. Skorzystaj z usług szkoleniowych w takich obszarach jak: efektywny zespół, strategia innowacji, nowoczesny marketing. W każdym miesiącu dedykujemy Twojej firmie indywidualne sesje doradcze, usługi doradczo - informacyjne z zakresu pomocy publicznej, źródeł dofinansowania, wsparcia prawnego itp.

Inkubacja bez konieczności najmu przestrzeni? To możliwe!

Specjalistyczna infrastruktura z prototypownią i biblioteką materiałową, pozwala na mapping 3D czy badania akustyczne. Jak jeszcze możemy wesprzeć Twój projekt?

Poznaj więcej możliwości Lab150

Jedyną stałą jest zmiana. Bądź zmianą. Bądź INN.

Wypełnij formularz i zgłoś się do programu wsparcia rozwoju biznesu. Zostań jedną z 20 firm, które jako pierwsze rozpoczną Projekt INN. Zostań Pionierem wielkopolskiej INNowacji!