Badanie i testowanie użytkowników | Concordia Design

Badanie i testowanie produktów przez użytkowników

Masz produkt, który się nie sprzedaje? A może chcesz zwiększyć sprzedaż? Pomożemy Ci znaleźć wyróżniki, które wzmocnią atrakcyjność produktu lub usługi w oczach użytkowników.
Dzięki badaniu i testowaniu produktu/usługi z użytkownikami dowiesz się, jak oceniają Twój produkt, co należy w nim zmienić i jak trafić do właściwych użytkowników. Spraw, aby nie tylko charakteryzował się wysoką jakością i dobrym designem, ale był również przyjazny w użytkowaniu.
Skontaktuj się z nami
Masz produkt, który się nie sprzedaje, lub chcesz zwiększyć jego sprzedaż?
Dopracuj swój produkt – pomożemy znaleźć wyróżniki, które wzmocnią atrakcyjność produktu lub usługi w oczach użytkowników. Dowiedz się, jak użytkownicy oceniają Twój produkt, co należy w nim zmienić i jak trafić do właściwych użytkowników. Dostosuj produkt do oczekiwań odbiorców. Spraw by nie tylko charakteryzował się wysoką jakością i dobrym designem, ale był również przyjazny w użytkowaniu.
Chcesz dowiedzieć się czy proponowane rozwiązanie jest tym, czego szukają Twoi Klienci?
Tworząc rozwiązania myślimy przede wszystkim o użytkowniku. Stąd właśnie charakterystyczne dla naszych badań podejście user-research i user-engagement. Stawiając konsumenta w centrum obserwacji badawczej nieustannie dbamy o wysoki poziom jego satysfakcji.
Masz pomysł na produkt lub usługę i chcesz zweryfikować jego potencjał?
Zanim rozpoczniesz prace projektowe poznaj z nami rzeczywisty, naturalny świat użytkowników/konsumentów oraz ich schematy zachowań, zwyczaje, postawy i potrzeby. Odkryj niszę rynkową i sprawdź czy Twój produkt/usługą ją wypełnia, a następnie stwórz z nami prototyp i przetestuj go na potencjalnych użytkownikach!
Masz prototyp produktu lub usługi i chcesz się przekonać jaki jest potencjał wdrożenia?
Dowiedz się czy design i funkcjonalność, którą oferujesz spełniają wymagania użytkownika. Dzięki pozyskanym insightom i rekomendacjom dopracuj swój produkt /usługę, tak by w swojej kategorii była najbardziej pożądaną przez konsumentów.


Przetestuj prototypy

A może masz już prototyp produktu lub usługi i chcesz się przekonać, jaki jest potencjał wdrożenia? Dowiedz się, czy design i funkcjonalność, którą oferujesz, spełniają wymagania użytkownika. Dzięki pozyskanym insightom i rekomendacjom dopracuj swój produkt/usługę, tak by w swojej kategorii była najbardziej pożądaną przez konsumentów.

Przetestuj ten prototyp produktu lub usługi z nami.

Tworząc rozwiązania, myślimy przede wszystkim o użytkowniku. Stąd właśnie charakterystyczne dla naszych badań podejście user-research i user-engagement. Stawiając konsumenta w centrum obserwacji badawczej, nieustannie dbamy o wysoki poziom jego satysfakcji. Pomożemy Ci przeprowadzić badania, dzięki którym dowiesz się, czy proponowane rozwiązanie jest na pewno tym, czego szukają Twoi klienci. 

 

 

Zweryfikuj potencjał produktu

Masz pomysł na produkt lub usługę i chcesz zweryfikować jego potencjał? Zanim rozpoczniesz prace projektowe, poznaj z nami rzeczywisty, naturalny świat użytkowników/konsumentów oraz ich schematy zachowań, zwyczaje, postawy i potrzeby. 

 

Dokonaj eksploracji kategorii, w którą będzie się wpisywał, poznaj konkurencję i dowiedz się, co jeszcze możesz zrobić, by w jak największym stopniu dopasować go do oczekiwań użytkowników/konsumentów. Odkryj niszę rynkową i sprawdź, czy Twój produkt/usługą ją wypełnia.

Napisz do nas

Masz pytania, potrzeby, lub chcesz po prostu wpaść na kawę? Skontaktuj się z nami


    Subscribe to our newsletter