Warsztaty dla firm - Webinary | Concordia Design
UE

Webinary i warsztaty dla firm

Rozwijaj swoje kompetencje biznesowe na wydarzeniach online lub warsztatach. Zamów warsztaty dedykowane dla potrzeb swojej firmy.

Webinary

Rozwijaj swoją wiedzę, zdobywaj nowe kompetencje i inspiracje! Przygotowaliśmy dla Was wyjątkowe materiały edukacyjne – webinary opracowane przez zespół trenerów Concordia Design. Dodatkowo inspirujemy dzieląc się z Wami wartościowymi wykładami, artykułami, ale też książkami, raportami, czy podcastami.
Zobacz, co przygotowaliśmy w poszczególnych obszarach!

Wybrane tematy webinarów:
Edyta Paul, „Jak zaprojektować i poprowadzić spotkania online w twoim zespole?”
Agnieszka Pełka-Szajowska, „Proszę o uwagę, czyli psychologia i praca zdalna w praktyce”
Katarzyna Andrzejczyk-Briks, „Jak praca w świecie VUCA zmienia sposób działania zespołów i rolę liderów?”

WIĘCEJ INFORMACJI I ZAPISY

Warsztaty dedykowane

Prowadzimy warsztaty dedykowane dla firm – w dowolnym miejscu i czasie, jak również w formie warsztatów online.
Wykorzystujemy interaktywne metody warsztatowe, angażujemy uczestników, integrujemy, motywujemy i rozwiązujemy realne problemy. Wszystko to pod okiem naszych sprawdzonych trenerów – praktyków.

Aktualne warsztaty otwarte

Opinie Klientów

Warsztaty z technik kreatywnych z Sylwią Hull-Wosiek to wydarzenie, które polecam każdej firmie! Dowiedziałam się, jak generować duże ilości nowych pomysłów i jak wybrać spośród nich te naprawdę wartościowe. Techniki, które poznaliśmy na warsztatach na pewno wykorzystamy podczas codziennej pracy w firmie i jestem pewna, że pomogą nam tworzyć innowacyjne rozwiązania.

Krystian Bergman, FIBARO

Tworzenie ścieżki klienta to kluczowa umiejętność w mojej branży. Warsztaty z Agnieszką Mróz pozwoliły nam uporządkować wiedzę i zdobyć umiejętności, dzięki którym obsługa klienta w Urzędzie na pewno będzie bardziej profesjonalna.

Urząd Miasta Konina

Concordia Design to niezwykle kreatywna i świetnie zorganizowana firma, która przeprowadzała dla firmy Adar dedykowane warsztaty. Odbyliśmy 9 szkoleń w tematach: developement center, FRIS, kultura feedback'u, leadership, budowanie zespołów. Wartość merytoryczna szkoleń odpowiadała naszym oczekiwaniom, a ogromną wartością jest nabywanie praktycznych umiejętności już podczas warsztatów. Polecamy wszystkim, którzy nie chcą sztampowych wykładów i nudy!

Adar Aszyk, Prezes Zarządu Adar Sp. z o.o.

Nie znalazłeś warsztatu, którego szukasz?
Chcesz zorganizować warsztaty dedykowane dla swojej firmy?
Masz dodatkowe pytania?

Skontaktuj się z nami!

+48 785 238 195

Subscribe to our newsletter