Warsztaty dla firm - Webinary | Concordia Design

Webinary i warsztaty dla firm

Rozwijaj swoje kompetencje biznesowe na wydarzeniach online lub warsztatach. Zamów warsztaty dedykowane dla potrzeb swojej firmy.

Aktualne warsztaty otwarte

Webinary

Zapraszamy do udziału w webinarach  dopasowanych do aktualnej sytuacji biznesowej. Organizujemy w cyklu You Cannot Not Design online i w maju skupiamy się na temacie kompetencji przyszłości/ teraźniejszości.
Program:
Edyta Paul, 15.12.2020, g. 16.00: „Jak zaprojektować i poprowadzić spotkania online w twoim zespole?”
Agnieszka Pełka-Szajowska, 18.12.2020, g. 10.00: „Proszę o uwagę, czyli psychologia i praca zdalna w praktyce”
Katarzyna Andrzejczyk-Briks, 28.01.2021, g. 10.00: „Jak praca w świecie VUCA zmienia sposób działania zespołów i rolę liderów?”

WIĘCEJ INFORMACJI I ZAPISY

Warsztaty dedykowane

Prowadzimy warsztaty dedykowane dla firm – w dowolnym miejscu i czasie, jak również w formie warsztatów online.
Wykorzystujemy interaktywne metody warsztatowe, angażujemy uczestników, integrujemy, motywujemy i rozwiązujemy realne problemy. Wszystko to pod okiem naszych sprawdzonych trenerów – praktyków.

Opinie Klientów

Warsztaty z technik kreatywnych z Sylwią Hull-Wosiek to wydarzenie, które polecam każdej firmie! Dowiedziałam się, jak generować duże ilości nowych pomysłów i jak wybrać spośród nich te naprawdę wartościowe. Techniki, które poznaliśmy na warsztatach na pewno wykorzystamy podczas codziennej pracy w firmie i jestem pewna, że pomogą nam tworzyć innowacyjne rozwiązania.

Krystian Bergman, FIBARO

Tworzenie ścieżki klienta to kluczowa umiejętność w mojej branży. Warsztaty z Agnieszką Mróz pozwoliły nam uporządkować wiedzę i zdobyć umiejętności, dzięki którym obsługa klienta w Urzędzie na pewno będzie bardziej profesjonalna.

Urząd Miasta Konina

Concordia Design to niezwykle kreatywna i świetnie zorganizowana firma, która przeprowadzała dla firmy Adar dedykowane warsztaty. Odbyliśmy 9 szkoleń w tematach: developement center, FRIS, kultura feedback'u, leadership, budowanie zespołów. Wartość merytoryczna szkoleń odpowiadała naszym oczekiwaniom, a ogromną wartością jest nabywanie praktycznych umiejętności już podczas warsztatów. Polecamy wszystkim, którzy nie chcą sztampowych wykładów i nudy!

Adar Aszyk, Prezes Zarządu Adar Sp. z o.o.

Nie znalazłeś warsztatu, którego szukasz?
Chcesz zorganizować warsztaty dedykowane dla swojej firmy?
Masz dodatkowe pytania?

Skontaktuj się z nami!

+48 607 150 224