Program Dostępny Design | Concordia Design

Dostępny Design

Chcesz poszerzyć swoje kompetencje w zakresie projektowania uniwersalnego? Skorzystaj z naszego cyklu szkoleń dla przedsiębiorców. Zapoznaj się z nowatorskimi metodami i zapewnij sobie wsparcie naszych ekspertów. Twórz dostosowane do uniwersalnego użytku produkty i usługi w myśl społeczeństwa wolnego od barier.
Skontaktuj się z nami

 

 

 

Co zyskasz, dzięki programowi Dostępny Design?

Uzyskasz wsparcie doradcze

Rozwiniesz kompetencje swojego zespołu

Zyskasz przewagę konkurencyjną

Poznasz nowatorskie metody projektowania

Poznasz aktualne trendy w projektowaniu

Wypracujesz nowe pomysły na produkty lub usługi

Dostępny Design - projektowanie bez barier

Jeśli szukasz nowych sposobów na rozwój swojej firmy, poszerz swoją ofertę o nowatorskie produkty i usługi, dostępne dla wszystkich. Aby ułatwić Ci zadanie, przygotowaliśmy dla Ciebie cykl bezpłatnych szkoleń z zakresu projektowania uniwersalnego. Dowiesz się, jak tworzyć nowe rozwiązania, w oparciu o potrzeby odbiorców marki. Uwzględnij przy tym kolejne grupy konsumentów, by dotrzeć do wszystkich, bez względu na wiek, poziom sprawności czy preferencje.

Dostępny Design to innowacyjny program, opracowany przy wsparciu multidyscyplinarnego zespołu. W jego skład wchodzą specjaliści z wielu dziedzin, takich jak zarządzanie projektami, analiza trendów w branży, budowanie strategii dla firm i nie tylko. W ramach naszych szkoleń możesz liczyć na indywidualne wsparcie doradcze naszych ekspertów.

Projektowanie przyszłości – nowatorskie metody

Dostępny Design to program stworzony na bazie nowatorskich metod projektowania przy założeniu, że każdy etap procesu projektowego ma znaczenie. Na szkoleniach zajmiemy się ich analizą, poczynając od budowy kompetentnego zespołu projektowego, poprzez analizę trendów i fazę ideacji, na tworzeniu prototypów i działaniach wdrożeniowych kończąc. Poznaj zasady projektowania przyszłości i wykorzystaj kreatywne techniki, by wyprzedzić konkurencję.

Nasz cykl szkoleń wpłynie także na poprawę kompetencji Twojego zespołu oraz jego integrację. Twoi pracownicy dowiedzą się, jak projektować z zastosowaniem metod Design Thinking oraz Service Design. Tę wiedzę przekażą im doświadczeni trenerzy, w wygodnej formie online.

 

Projektowanie uniwersalne – zwiększ dostępność swoich produktów i usług

Nasz program skierowany jest zarówno do małych, jak i dużych firm. Jego celem jest zniesienie barier w dostępie do innowacyjnych produktów oraz usług, a tym samym poszerzenie grona ich odbiorców. Dowiedz się więcej o projektowaniu przyszłości. Weź udział w naszych szkoleniach, by poznać aktualne trendy w branży i zyskać nowe spojrzenie na proces projektowy. Podejmij się wdrożenia Dostępnego Designu w swojej firmie i sięgnij po nowe pomysły, które podniosą atrakcyjność Twojej oferty. Zapisz się do innowacyjnego programu już dziś!

To szkolenie jest dla Ciebie, jeżeli:

  • jesteś przedsiębiorcą i chcesz zwiększyć konkurencyjność swojej firmy
  • jesteś liderem i chcesz rozwinąć kompetencje swojego zespołu
  • jesteś pracownikiem i chcesz zgłosić udział swojej firmy
  • jesteś właścicielem małej, średniej lub dużej firmy
  • chcesz wdrożyć w swojej firmie techniki kreatywne i zasady projektowania uniwersalnego
  • twoja firma tworzy produkty i/lub usługi

Napisz do nas

Masz pytania, potrzeby, lub chcesz po prostu wpaść na kawę? Napisz do nas!


    Subscribe to our newsletter