PRZYSTAŃ, JAK LUBISZ!

29-31 maja

Wszystko wskazuje na to, że już za moment będzie można wyjść z domu i spotkać się w plenerze przy jedzeniu i dobrej muzyce. Cieszymy się, bo bardzo za wami tęskniliśmy i nie może się doczekać, aż będziemy się mogli z Wami spotkać!

Od piątku do niedzieli na Przystani między Concordia Design a Bałtykiem planujemy dla Was pierwszy beztroski weekend z różnymi atrakcjami – będzie dobre jedzenie, muzyka na żywo i DJ’skie sety, trochę ruchu i atrakcje dla dzieci!

Co w programie?

#Przystań i coś zjedz!

Jest wiosna, a jak wiosna, to musi być grill i street food. Na Przystani, oprócz naszej restauracji Concordia Taste, będą też propozycje od innych szefów kuchni. Będzie Restauracja Nadzieja JE SUS, Autentyk – kuchnia i ludzie, r Restauracja Aroma by Patryk Dziamski, @Tempuraya, kawiarnia Radość i food trucki. Dla każdego coś dobrego!

#Przystań i posłuchaj!

W piątek zagra na żywo zespół Loop Trigger, a w sobotę wieczorem rozbuja Was DJ Matthew Clarck.

#Przystań i rusz ciało!

W sobotę około południa zapraszamy do ćwiczeń z Fabryką Formy. Po dwóch miesiącach siedzenia w domu, dobrze nam to zrobi!

#Przystań z dziećmi!

W niedzielę o 12.30 zapraszamy na aktywny trening z Kids Run Academy, a o 13.45 na występ Studio Teatralne Blum, które pokaże swój plenerowy spektakl dla dzieci „Słoń”.

To co? Widzimy się na Przystani!

Subscribe to our newsletter