Nasz Zespół | Concordia Design
UE

Nasz zespół

Jesteśmy zespołem ekspertów Design & Business Innovation
Ewa Voelkel-Krokowicz
CEO

Ewa Kaucz
Executive Manager Wrocław

+48 664 471 340 e.kaucz@concordiadesign.pl

Sylwia Hull – Wosiek
Head of Consulting

+48 607 688 898 s.hull@concordiadesign.pl

Maria Żarnecka-Sitek
Head of Marketing

+48 601 316 551 m.zarnecka@concordiadesign.pl

Anna Styburska
Sales & Event Manager

+48 607 152 045 a.styburska@concordiadesign.pl

Maciej Pustkowiak
Sales & Event Manager

+48 607 450 014 m.pustkowiak@concordiadesign.pl

Katarzyna Nowotna
Project Manager

+48 607 150 224 k.nowotna@concordiadesign.pl

Jacek Jokś
Manager ds. projektowania usług i innowacji 

+48 887 780 290 j.joks@concordiadesign.pl

Dominika Sadowska
Specjalistka ds. Marketingu

+48 607 384 684 d.sadowska@concordiadesign.pl

Maria Kurasz
Business Development Manager

+48 887 780 773 m.kurasz@lab150.pl

Agata Broda
Project Manager

+48 605 830 448 a.broda@concordiadesign.pl

Monika Wietrzyńska
Project Manager

+48 887 780 287 m.wietrzynska@concordiadesign.pl

Natalia Słowikowska
Manager ds. badań

+48 887 780 274 n.slowikowska@concordiadesign.pl

Łukasz Kloskowski
Administration Manager

+48 691 900 690 l.kloskowski@concordiadesign.pl

Michał Karbowiak
Community Manager Wrocław

+48 887 778 560 m.karbowiak@concordiadesign.pl

Łukasz Lergetporer
Manager Concordia Design Hub

691 900 684 l.lergetporer@concordiadesign.pl

Krzysztof Obst
IT Manager

k.obst@concordiadesign.pl

Paweł Wojtasiński
Conference & Event Executive Wrocław

+48 887 778 562 p.wojtasinski@concordiadesign.pl

Marcin Klimczak
Administration Manager Wrocław

M.klimczak@concordiadesign.pl +48 887 778 561

Skontaktuj się z nami

tel. +48 61 667 44 00

Masz pytania, potrzeby lub chcesz po prostu wpaść na kawę? Napisz do nas, a właściwa osoba odezwie się do Ciebie.

Napisz do nas

Subscribe to our newsletter