URODZINY Z TWOIM ROBOTEM

DLA KOGO?

Z okazji urodzin możesz zaplanować niespodziankę, którą zadziwisz i solenizanta i wszystkich gości! To propozycja, która zafascynuje wszystkich, bez względu na zainteresowania.

SCENARIUSZ

Na uczestników urodzinek czekają ciekawe atrakcje, wycieczka do świata robotów.
Proponujemy różne scenariusze dla dzieci młodszych 4-7 lat:

Urodziny ROBOMIASTO 

Dzieci w trakcie tych urodzinek budują miasto, które zostanie  "ożywione" przy pomocy specjalnyych robotów. Wspólnie z instruktorem goście i jubilat, sprawią, ze po ulicach przejadą samochody, będzie działała sygnalizacja świetlna sterująca ich ruchem, a na koniec wszystko oświetlą latarnie. Moc atrakcji i wesołej, beztroskiej  zabawy gwarantowana!

Oraz kilka scenariuszy dla dzieci w wieku 7-14 lat:

Urodziny Zawody SUMO 

Dziś stań razem ze swoimi przyjaciółmi do największego wyzwania w świecie robotyki! Zawody SUMO. Uczestnicy w parach zbudują swoich elektronicznych zapaśników i staną do sportowej walki w wielkich finałach. Jesteście na to gotowi? Niech wygra najlepszy!

Dzieci budują robota z wykorzystaniem instrukcji, dobudowują do niego czujnik podczerwieni i koloru oraz rozbudowują kontrukcję o  swoje rozwiązania konstrukcji zwiększające szanse na wygraną- myślenie logiczne i kreatywne.

Dzieci zmierzą się w emocjonujących pojedynkach własnoręcznie wykonanych i zaprogramowanych robo wyścigówek lub robotów sumo!

Urodziny Minecraft 

Znamy sposób  na przeniesienie się do świata Steve'a i Creeeperów. Goście jubilata razem z nim stworzą Creeper-autoboty, które staną ze sobą do walki na Arenach Minecrafta.

Dzieci budują robota zgodnie z instrukcją, a następnie dobudowują wszelkiego rodzaju elementy oraz tworzą miejsce, w którym umieszczą swojego auto-bota (gniazdo Creepera). Robotami sterujemy za pomocą aplikacji mobilnej.

Urodziny Gwiezdne Wojny 

Dołącz do kosmicznej przygody. Darth Vader ponownie zagraża galaktyce- jego Gwiazda Śmierci pojawiła się na niebie. Zbuduj robota i rusz na odsiecz Rycerzom Yedi- raz na zawsze zniszcz Ciemną Stronę Mocy ! :)

DLA KOGO?

Z okazji urodzin możesz zaplanować niespodziankę, którą zadziwisz i jubilata i wszystkich gości! To propozycja, która zafascynuje wszystkich, bez względu na zainteresowania.
SCENARIUSZ

Na uczestników urodzinek czekają ciekawe atrakcje, wycieczka do świata robotów.
Proponujemy 1 scenariusz - dla dzieci w wieku 4-7 lat:

Urodziny ROBOMIASTO

Dzieci w trakcie tych urodzinek budują miasto, które zostanie "ożywione" przy pomocy specjalnych robotów. Wspólnie z instruktorem goście i jubilat sprawią, że po ulicach przejadą samochody, będzie działała sygnalizacja świetlna sterująca ich ruchem, a na koniec wszystko oświetlą latarnie. Moc atrakcji i wesołej beztroskiej zabawy gwarantowana!

Oraz kilka scenariuszy dla dzieci w wieku 7-14 lat:

Urodziny Zawody Sumo

Dziś stań razem ze swoimi przyjaciółmi do największego wyzwania w świecie robotyki! Zawody SUMO. Uczestnicy w parach zbudują swoich elektronicznych zapaśników i staną do sportowej walki w wielkich finałach. Jesteście na to gotowi? Niech wygra najlepszy! Dzieci budują robotaz z wykorzystaniem instrukcji, dobudowują do niego czujnik podczerwieni i koloru oraz rozbudowują konstrukcję o swoje rozwiązania zwiększające szanse na wygraną - myślenie logiczne i kreatywne.

Dzieci zmierzą się w emocjonujących pojedynkach własnoręcznie wykonanych i zaprogramowanych robo wyścigówek lub robotów sumo!

Urodziny Minecraft

Znamy sposób na przeniesienie się do świata Steve'a i Creeperów. Goście jubilata razem z nim stworzą Creeper-autoboty, które umieszczą swojego auto-bota (gniazdo Creepera). Robotami sterujemy za pomocą aplikacji mobilnej.

Urodziny Gwiezdne Wojny

Dołącz do kosmicznej przygody. Darth Vader ponownie zagraża galaktyce-jego Gwiazda Śmierci pojawiła się na niebie. Zbuduj robota i rusz na odsiecz Rycerzom Yedi-raz na zawsze zniszcz Ciemną Stronę Mocy! :)

 

PROWADZENIE

Twój Robot® - firma wiodąca w prowadzeniu zajęć z robotyki dla dzieci. Z pasją i ogromnym zaangażowaniem podchodzi do organizacji każdego przyjęcia dla dzieci, którego celem jest rozbudzenie w najmłodszych zainteresowania naukami ścisłymi. Oprócz imprez urodzinowych ich oferta obejmuje również zajęcia pozalekcyjne, warsztaty i półkolonie, pokazy naukowe. 

Twój Robot® - firma wiodąca w prowadzeniu zajęć z robotyki dla dzieci. Z pasją i ogromnym zaangażowaniem podchodzi do organizacji każdego przyjęcia dla dzieci, którego celem jest rozbudzenie w najmłodszych zainteresowania naukami ścisłymi. Oprócz imprez urodzinowych ich oferta obejmuje również zajęcia pozalekcyjne, warsztaty i półkolonie.

INFORMACJE ORGANIZACYJNE

Wiek: 4 – 7 lat oraz 7 – 14 lat 

Czas trwania: 2 godziny
Cena: 650 zł (do 12 osób)
W cenie: zaproszenia, materiały, warsztat, animacje oraz dyplomy uczestnictwa i upominek od firmy Twój Robot dla jubilata.
Catering i tort wyceniamy osobno. Istnieje również możliwość zorganizowania spotkania dla rodziców w restauracji Concordia Taste.

Kontakt: Telefony i maile w sprawie urodzinek odbieramy od poniedziałku do piątku od 11.00 do 15.00.
Mail: m.rutkowska@concordiadesign.pl

Wiek: 4 – 7 lat oraz 7 – 14 lat 

Czas trwania: 2 godziny 
Cena: 650 zł (do 12 osób)
W cenie: zaproszenia, materiały, warsztat, animacje oraz dyplomy uczestnictwa i upominek od firmy Twój Robot dla jubilata.
Catering i tort wyceniamy osobno. Istnieje również możliwość zorganizowania spotkania dla rodziców w restauracji Concordia Taste.

Kontakt: Telefony i maile w sprawie urodzinek odbieramy od poniedziałku do piątku od 11.00 do 15.00. 
Mail: m.rutkowska@concordiadesign.pl