Kreatywna oferta świąteczna | Consulting Concordia Design

RE_definicja Xmass Party

CZYLI INNE SPOTKANIE WIGILIJNE DLA TWOJEGO ZESPOŁU

Chcesz, by spotkanie wigilijne lub noworoczne było czymś więcej niż zjedzeniem wspólnego posiłku i rozmową o sukcesach? Zespół Concordia Design sprawi, że wigilia firmowa będzie naprawdę wyjątkowa. A jak?

Plan jest prosty!

Możemy ugościć Was na miejscu, czyli w przestrzeniach Concordia Design lub towarzyszyć zespołowi podczas spotkania zupełnie na wynos - czyli w miejscu, w którym po prostu chcecie zorganizować wigilię, niekoniecznie w Concordii.
Skontaktuj się z nami ->

NA MIEJSCU

 

– KOLACJA w restauracji Concordia Taste lub świąteczny catering w innych przestrzeniach, którymi dysponujemy.

– RE_definicja spotkania, czyli WYBRANY PRZEZ CIEBIE WARSZTAT.

– Dobra zabawa.

NA WYNOS

– KOLACJA w wybranym przez Ciebie miejscu poza Concordia Design.

– Odwiedziny RE_elfów, czyli nasze osoby eksperckie przychodzą do Was z prezentem - wybranym przez Ciebie WARSZTATEM.

– Dobra zabawa - niezmiennie.

GRA INTEGRACYJNA - ŚWIĄTECZNE #EDU_FUN

Zespół zdobywa kolejne stacje i wykonuje zadania, świetnie się bawi i integruje, a świąteczna aranżacja wyzwala jeszcze większą potrzebę współpracy przekłada się na poznawanie współpracowników.

PUBQUIZ

W trakcie kolacji dzielimy uczestników na zespoły, które odpowiadają na kolejne pytania. Przykładowe kategorie mogą dotyczyć np. wiedzy o firmie, wiedzy o zespole, inside jokes.

WYKŁAD HOLISTYCZNY

Wykład o tematyce świąteczno-noworocznej: “Co zrobić, żeby nie zwariować w święta?”, czyli kreatywne wskazówki, dzięki którym świąteczne szaleństwo nie da nam w kość.

ŚWIĄTECZNY HIT.

Tworzymy świąteczny hit do znanych melodii, wykorzystujemy pracę zespołową, udowadniając, że każdy głos w zespole się liczy.

WARSZTAT IMPROWIZACYJNY.

Poznajcie i przećwiczcie techniki improwizacji, dzięki czemu zdobędziecie umiejętności kreatywnego rozwiązywania problemów i elastycznego działania w różnych, także tych stresujących sytuacjach.

Co zyskasz, wybierając kreatywną ofertę świątecznych warsztatów?

Wspaniałą atmosferę, dawkę wiedzy i integrację - odejście od standardowych wigilii firmowych będzie miłą niespodzianką dla każdego pracownika, a to wszystko pod znakiem grywalizacji i kreatywnej rozrywki.

Napisz do nas

Masz pytania, potrzeby, lub chcesz po prostu wpaść na kawę? Napisz do nas!


    Subscribe to our newsletter