Sala Koncertowa Wrocław | Concordia Design

Sala koncertowa Wrocław

Szukasz miejsca na koncert we Wrocławiu? Dla uznanego artysty albo wschodzącej gwiazdy? Nasze przestrzenie idealnie sprawdzą się na takie wydarzenie. W Concordia Design możesz zorganizować koncert w klimatycznej sali Kamienica – mając wokół XIX- wieczne cegły, czy w sali Widok, spoglądając na Wyspę Słodową.
Skontaktuj się z nami

Zorganizuj koncert w sercu Wrocławia

Kultura jest dla nas ważna. W ramach cyklu FALA prezentowaliśmy młodych polskich artystów, współpracowaliśmy m.in. z Vertigo Jazz Club, Eklektik Session czy V Records. Koncert albo recital we Wrocławiu? Zorganizuj go w naszych nietuzinkowych przestrzeniach. Lubimy, kiedy wypełnia je muzyka klasyczna, jazz, salsa, pop czy rock. Dzięki temu Concordia Design naprawdę żyje.

Dlaczego warto zorganizować koncert w Concordia Design?

Jest wiele powodów, dla których Concordia Design będzie najlepszym wyborem. Jesteśmy w centrum Wrocławia, co zapewnia dobry dojazd. Nasz zespół ma w tym duże doświadczenie – będziesz współpracować z osobami, które rozumieją Twoje potrzeby i zadbają o to, by Twoje wydarzenie wypadło jak najlepiej. Oferujemy wiele możliwości, w zależności od charakteru eventu. Jesteśmy pewni, że Twoich gości w ciepłe wieczory zachwyci taras, który nadaje się zarówno na imprezę z DJ-em jak i na koncert jazzowy. Te wydarzenia mogą się odbywać nawet w tym samym czasie!

Napisz do nas

Masz pytania, potrzeby, lub chcesz po prostu wpaść na kawę? Napisz do nas!


    Subscribe to our newsletter