Studio Fotograficzne Wrocław Wynajem | Concordia Design

Wynajmij studio fotograficzne we Wrocławiu

Organizujesz sesję fotograficzną dla klienta? A może szukasz miejsca na sesję swojego zespołu? Przestrzeń Concordia Design sprawdzi się idealnie jako studio fotograficzne na wynajem. Zapraszamy do sal z wyjątkowym klimatem albo na taras z widokiem na Wrocław.
Skontaktuj się z nami

Wynajmij piękną i nowoczesną przestrzeń do sesji zdjęciowej

Sesję biznesową warto wykonać w atrakcyjnych i nowoczesnych wnętrzach. W końcu zdjęcia będą wizytówką Twojej firmy. Wiemy o tym, dlatego chętnie zmieniamy nasze przestrzenie w studio fotograficzne. Zapewniamy komfort pracy oraz miejsce odpowiednie do charakteru Twojego biznesu. Potrzebujesz sesji indywidualnej, tak by uatrakcyjnić swój profil na Instagramie? Chcesz mieć wspaniałe zdjęcia ślubne do rodzinnego albumu? Jesteśmy otwarci na Twoje pomysły.

 

Studio fotograficzne na wynajem w Concordia Design – poznaj możliwości

Przejdźmy do konkretu. W studio fotograficzne zmienimy naszą nowoczesną przestrzeń do coworkingu, industrialną salę Kamienica czy salę Widok, skąd możesz podziwiać Wyspę Słodową.

Miejscem na sesję we Wrocławiu mogą być mniejsze sale – każda o zupełnie innym charakterze. Jeśli potrzebujesz „żywego”, zielonego tła – idealnie sprawdzi się otwarty taras z największą w Polsce zieloną ścianą. W naszej restauracji znajduje się mural autorstwa Alicji Białej o powierzchni ponad 500m2!

Sesje zdjęciowe realizujemy zarówno w dni robocze jak i w weekendy. Studio fotograficzne w Concordia Design możesz wynająć na godziny lub na cały dzień. Skontaktuj się z nami już dziś, by omówić szczegóły swojego przedsięwzięcia.

Napisz do nas

Masz pytania, potrzeby, lub chcesz po prostu wpaść na kawę? Napisz do nas!    Subscribe to our newsletter