Warsztaty kreatywne w Poznaniu | Concordia Design

Warsztaty Poznań

Concordia Design oferuje profesjonalną pomoc w organizacji warsztatów w Poznaniu. Nasz doświadczony zespół zapewni Ci kompleksowe usługi na każdym etapie przygotowań, od dostosowanej do charakteru eventu aranżacji, po catering. Oferujemy kreatywną i nowoczesną przestrzeń, zlokalizowaną w samym sercu miasta!
sale szkoleniowe

Warsztaty w Poznaniu - profesjonalnie i kompleksowo

Jeśli do Twoich zadań należy organizacja kreatywnych warsztatów w stolicy Wielkopolski, zapewnij sobie naszą pomoc. Podejmując współpracę z Concordia Design, możesz spodziewać się, że wydarzenie okaże się sukcesem. Nasz zespół posiada bogate doświadczenie w realizacji licznych projektów o zbliżonym charakterze, a najlepszą wizytówką firmy są pozytywne opinie zadowolonych Klientów. Dołącz do ich grona!

Zorganizuj warsztaty w Poznaniu z nami! Nasze centrum eventowe mieści się niemal w samym środku miasta, co oznacza dla uczestników spotkania łatwy i szybki dojazd. Możesz liczyć na dostosowaną do swoich potrzeb salę oraz nowoczesne rozwiązania techniczne, usprawniające przebieg wydarzenia. Oferujemy także  obsługę projektową oraz znakomity catering.

 

Warsztaty kreatywne w Poznaniu - nie tylko stacjonarnie

Z troski o bezpieczeństwo uczestników spotkań, dbamy o przestrzeganie wszystkich zaleceń GIS, związanych z pandemią i nie tylko. Stworzyliśmy także alternatywę dla organizowanych stacjonarnie wydarzeń umożliwiając naszym Klientom przeprowadzanie warsztatów w wygodnej formie online. Zapewniamy przy tym najwyższą jakość odbioru, dbając o profesjonalny obraz i dźwięk.

Warsztaty artystyczne w Poznaniu przy wsparciu Concordia Design z pewnością będą udanym przedsięwzięciem i dostarczą uczestnikom wielu pozytywnych wrażeń. Zatroszczymy się o każdy detal wydarzenia, niezależnie od jego formy. Gwarantujemy elastyczne koszty oraz efektywne rozwiązania, które zwiększą atrakcyjność eventu. A to wszystko w nowoczesnej przestrzeni naszego obiektu. Skorzystaj z kompleksowej pomocy zespołu Concordia Design i powierz nam organizację swoich warsztatów. Zapraszamy do kontaktu!

 

Zaufali nam

Serdecznie dziękuję za doskonale przygotowaną i przeprowadzoną konferencje oraz warsztaty. Na każdym kroku widoczna była Państwa pasja, zaangażowanie, włożone w projekt serce i wysoki profesjonalizm wszystkich biorących w wydarzeniu osób.

Borys Mederski, Brand Manager CEE Listerine®

Napisz do nas

Masz pytania, potrzeby, lub chcesz po prostu wpaść na kawę? Napisz do nas!

Anna Styburska
a.styburska@concordiadesign.pl
+48 607 152 045

Maciej Pustkowiak
m.pustkowiak@concordiadesign.pl
+48 607 450 014
Katarzyna Marczak
k.marczak@concordiadesign.pl
+48 887 780 620


    Subscribe to our newsletter