Wsparcie dla biznesu | Concordia Design

Wsparcie dla biznesu

Concordia Design to koncept, który narodził się z pragnienia sprostania różnorodnym potrzebom biznesowym. Pragniemy świadczyć kompleksowe usługi, od codziennych zadań, aż po wyjątkowe wydarzenia. Nasze placówki mieszczą się w Poznaniu oraz we Wrocławiu. Energia tych miast, ich przedsiębiorczość bardzo nam odpowiada i pomaga wspierać biznes na wielu polach.
Skontaktuj się z nami

Concordia Design – wsparcie dla biznesu

Naszym celem od samego początku było wspieranie biznesu na każdym etapie pracy projektowej. Pomagamy budować kompetentny, zaangażowany zespół. Przeprowadzamy przez proces analizy trendów, co pozwala wychwycić możliwości dalszego rozwoju. Wspieramy także w badaniach i ideacji. Zostajemy z naszymi klientami aż do końca, czyli etapu prototypowania oraz wdrażania rozwiązań.

Wierzymy, że dobry design może dać przewagę nad konkurencją i odkryć nowe ścieżki rozwoju produktu, usługi i procesu. Współpracujemy z topowymi markami, ale także ze startupami, niewielkimi przedsiębiorstwami rodzinnymi i organizacjami rządowymi – nie zamykamy się na żadną branżę czy firmę.

W naszym zespole pracują doradcy, trenerzy, analitycy i specjaliści z różnym zapleczem, doświadczeniem, wiedzą. Każdy z nich to pasjonat w swojej dziedzinie, potrafiący w pełni odpowiedzieć na potrzeby klienta. Mamy wieloletnie doświadczenie we wspieraniu biznesów, jednak nie osiadamy na laurach – stale się rozwijamy i poszerzamy kompetencje. Do każdego projektu podchodzimy profesjonalnie i świadczymy usługi na najwyższym poziomie.

Dlaczego warto nawiązać z nami współpracę?

Wspieranie biznesu to nasza pasja. Zajmujemy się tym nie tylko zawodowo, ale także dlatego, że to kochamy. Jesteśmy szczęśliwi i spełnieni widząc, jak nasi klienci rozwijają skrzydła i ulepszają swoje produkty, usługi, projekty. Z naszym zapleczem ekspertów masz gwarancję, że stworzymy razem coś wyjątkowego.

Naszych klientów wspieramy poprzez:

 • warsztaty
 • coaching oraz mentoring
 • wykonując badania i analizy
 • pomagając w procesie projektowym

Zawsze bierzemy pod uwagę skalę problemu i indywidualne potrzeby naszego klienta. Dzięki temu jesteśmy w stanie zaproponować idealnie skrojone rozwiązania, które dadzą najlepsze efekty oraz pozwolą rozwinąć biznes w pożądanym kierunku. Techniki, z jakich korzystamy to m.in.

 • design i creativity thinking
 • service design
 • visual thinking
 • agile management
 • Systematic Innovative Thinking (SIT)
 • FRIS®
 • narzędzia coachingowe

Zaufali nam

Współpraca z Teamem Concordii to ogromny zastrzyk inspiracji i energii! Pod uważnym okiem trenerów rozwijamy z roku na rok swoje kompetencje w wielu obszarach i dzięki temu lepiej rozumiemy naszych Klientów i zmieniające się realia. Sprzedajemy emocje i piękne przedmioty – biżuterię. Staramy się wyprzedzać oczekiwania rynku i działania naszych konkurentów. Warsztaty kreatywności i praca w oparciu o design thinking są nieodzownymi elementami do osiągnięcia naszego celu. Concordia bardzo nas w tym wspiera!

Joanna Pustkowska - Dyrektor Działu Sprzedaży Detalicznej YES

Razem z Concordią pracowaliśmy nad wartościami i kulturą organizacyjną w Tatrzańskim Parku Narodowym. Zależało nam na tym, aby wszyscy pracownicy je znali, czuli i żeby faktycznie działali zgodnie z nimi. Prace przebiegły sprawnie, w atmosferze dobrej współpracy. Przedstawione rozwiązania spełniły nasze oczekiwania i zostały opracowane zgodnie z wspólnie przyjętymi założeniami, co pozwala nam rekomendować Concordia Design jako wykonawcę podobnych zleceń.”

Szymon Ziobrowski Dyrektor Tatrzańskiego Parku Narodowego

Trenerzy Concordia Design przeprowadzili warsztaty kreatywne dla pracowników naszej firmy. Warsztaty zostały przeprowadzone w sposób ciekawy i przyjazny dla pracowników, uwzględniając ich różnorodność i zachęcając do wspólnych działań. Dzięki profesjonalnej i niebanalnej formule warsztatów byli w stanie dokonać pozytywnych zmian w zespole oraz zwiększyć poziom wiedzy, świadomości oraz zaangażowania wśród pracowników.

Anna Grom – Prezes Zarządu, Interseroh

Concordia Design przeprowadziła warsztaty z komunikacji dla pracowników Lasów Państwowych. Cel warsztatów został osiągnięty, wypracowaliśmy ciekawe komunikaty dla różnych grup docelowych i ustaliliśmy trafne założenia kampanii informacyjnej. Wszyscy uczestnicy warsztatów wysoko ocenili zarówno wiedzę trenerek, jak i autorski sposób prowadzenia zajęć

Wiesław Krzewina, Dyrektor Centrum Informacyjnego Lasów Państwowych

Nasi Klienci

Pracujemy zarówno z początkującymi, jak i z największymi firmami i instytucjami z Polski i z Europy.

Napisz do nas

Masz pytania, potrzeby, lub chcesz po prostu wpaść na kawę? Napisz do nas!

Katarzyna Nowotna
k.nowotna@concordiadesign.pl
+48 607 150 224


  Subscribe to our newsletter