Wynajem sal szkoleniowych Wrocław WIREFRAME 2 - Concordia Design

Wynajem sal szkoleniowych Wrocław

Poszukujesz wygodnej sali szkoleniowej we Wrocławiu, która spełni Twoje oczekiwania? Sprawdź naszą ofertę! W kompleksie Concordii Design znajdziesz różnorodne przestrzenie do wynajęcia, o różnych wielkościach. Dysponujemy nowoczesnym sprzętem oraz wieloletnim doświadczeniem na rynku, dzięki czemu w pełni spełniamy oczekiwania naszych klientów.
Zobacz ofertę

Jakie sale szkoleniowe na wynajem oferujemy?

Szukając idealnego miejsca do przeprowadzenia szkolenia, z pewnością bierzesz pod uwagę różnorodne aspekty, dokładnie analizując ofertę. My dokładnie wiemy, jak pomagać naszym klientom w organizacji ich przedsięwzięć. Budynek Concordii Design znajduje się na Wyspie Słodowej, w samym centrum Wrocławia. Doskonała komunikacja i infrastruktura sprawiają, że kursanci bez problemu odnajdą to miejsce. Piękna okolica oraz wyjątkowy design odrestaurowanej kamienicy podniosą rangę spotkania.

 

W naszej ofercie znajdziesz różnorodne sale konferencyjne. Od kilku, czy kilkunastoosobowych sal aż po większe przestrzenie, mogące pomieścić nawet kilkaset osób. Doskonałej jakości sprzęt audio-wideo znajdujący się na salach pozwoli na bezproblemowe zorganizowanie szkolenia. Koniecznie skontaktuj się z nami, a chętnie zapoznamy Cię z ofertą.

 

Dlaczego warto wynająć salę na szkolenie w Concordii Design?

Największym atutem sal konferencyjnych na wynajem w Concordii Design jest oczywiście lokalizacja w centrum Wrocławia. Kolejną zaletą, docenianą przez naszych klientów, jest nasze doświadczenie oraz profesjonalne podejście. Jeżeli planujesz organizację większej imprezy, wymagającej skomplikowanych przygotowań, chętnie wesprzemy Cię na etapie planowania oraz samej koordynacji. 

 

W budynku Concordii znajdują się nie tylko sale idealne na przeprowadzenie szkoleń lub warsztatów, ale także duże sale mogące pomieścić kilkaset osób, umożliwiające prowadzenie spotkań online, offline, jak i hybrydowych. Dodatkowo znajdziesz tu restaurację czy koktajl bar. 

 

Skontaktuj się z nami już dziś, a przedstawimy Ci ofertę i pomożemy wybrać salę, idealną do przeprowadzenia zaplanowanego szkolenia. Wrocław to doskonałe miejsce na tego typu event, a my chętnie Cię w tym wspomożemy. 

 

Zaufali nam

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Aliquam eu tincidunt libero. Vivamus odio est, malesuada eu sapien id, scelerisque vehicula lacus. Pellentesque pretium viverra lorem, sed iaculis ex feugiat non.

John Smith CEO of Company

Napisz do nas

Masz pytania, potrzeby, lub chcesz po prostu wpaść na kawę? Napisz do nas!


    Skontaktuj się z nami

    +48 000 00 00 00

    Subscribe to our newsletter