O nas - Concordia Design

Jacy jesteśmy?

Stawiamy człowieka i jego potrzeby w centrum, łącząc je z trendami i sygnałami zmian. Działamy zwinnie i kompleksowo z perspektywy KOSMOSU i ZIEMI.
Jesteśmy ekspertami z różnych dziedzin, łączymy teorię z praktyką, dzieląc się swoją wiedzą i doświadczeniem każdorazowo wypracowujemy indywidualne rozwiązanie dla Twojej organizacji.

Jesteśmy ludźmi od RE.

REdefiniujemy problemy i wyzwania,

REagujemy na teraźniejszość i sygnały zmian kształtujących przyszłość,

REcyklingujemy wiedzę i pomysły z Twojej organizacji.

Zanim przygotujemy dopasowane rozwiązanie, zadajemy szereg pytań, konfrontujemy odpowiedzi z nieoczywistą rzeczywistością. Współtworzymy proces z Klientem. W efekcie Twój biznes realizuje swoje cele, wyprzedza konkurencję, wdraża innowacje i się rozwija.

Jesteśmy ludźmi od inaczej

Do każdego projektu podchodzimy z ciekawością oraz kreatywnością, mamy indywidualne podejście i kreujemy nieszablonowe rozwiązania. Jak to osiągamy? Inspiracje widzimy wszędzie! Jesteśmy ekspertami z różnych dziedzin – wnosimy więc nie tylko wiedzę multidyscyplinarnego zespołu, ale też doświadczenia. To wszystko sprawia, że jeszcze lepiej współtworzymy dopasowane rozwiązania dla naszych Klientów z wykorzystaniem autorskich metod np. Creativity + Thinking.

Napisz do nas

Masz pytania, potrzeby, lub chcesz po prostu wpaść na kawę? Napisz do nas!