Restauracja Concordia Taste Poznań

Restauracja tętniąca pasją i kreatywnością, w której hołduje się powrót do korzeni kuchni polskiej i regionalnej, w oparciu o sezonowe i rzemieślniczo produkowane składniki. Wyjątkowe miejsce z największą na świecie selekcją rodzimych win, która zrodziła się z szacunku do polskiej kultury winiarskiej. Zapraszamy na lunch, degustację menu a’la carte, spotkanie biznesowe czy uroczystość rodzinną #prostozpolski.
Sprawdz naszą ofertę
W Concordia Taste zorganizujesz:
Wesela

Spełnij swoje marzenie o miejskim weselu i celebruj ten szczególny dzień w nowoczesnych i klimatycznych przestrzeniach naszej restauracji. Autorskie menu skomponowane przez Szefa Kuchni, Adama Adamczaka, uzupełnione o bogatą kartę win i alkoholi autorstwa naszego sommeliera Jacka Kulzy, wysublimowane dekoracje ślubne przygotowane przez najlepszych florystów, wsparcie wedding plannera, który zadba o każdy szczegół uroczystości. To wszystko sprawi, że twoje wesele zyska oryginalny i niepowtarzalny klimat.

Zobacz więcej
Komunie i chrzciny

Spraw, aby chrzciny lub komunia święta twojego dziecka stały się niezapomnianym momentem w życiu rodziny i zaproś swoich bliskich do Concordia Taste. Elegancka oprawa, i autorskie menu przygotowane przez szefa kuchni podkreślą wyjątkowość tej chwili. Z kolei klimatyczny taras pełen zieleni, strefa wypoczynku i kącik do zabawy, zapewnią spotkaniu niezobowiązującą i rodzinną atmosferę. Zapraszamy zarówno na kameralne uroczystości dla najbliższej rodziny, jak i wystawne przyjęcia dla kilkudziesięciu osób.

Zobacz więcej
Przyjęcia okolicznościowe

Szukasz miejsca na organizację przyjęcia urodzinowego, wieczoru panieńskiego czy spotkania z przyjaciółmi? Zapraszamy do Restauracji Concordia Taste. Na ciebie i twoich gości czeka autorska kuchnia odwołująca się do polskich tradycji kulinarnych, starannie wyselekcjonowana karta rodzimych win i alkoholi, stylowe, postindustrialne wnętrze i kameralna atmosfera sprzyjająca rozmowom, dogodny dojazd i lokalizacja w centrum. Jedz, baw się, świętuj.

Zobacz więcej
Imprezy firmowe

Wynieś spotkanie biznesowe, imprezę integracyjną lub firmową na wyższy poziom, Zaproś swoich współpracowników i partnerów na kulinarne warsztaty prowadzone przez Szefa Kuchni, Adama Adamczaka, profesjonalną degustację dań kuchni autorskiej i win z polskich winnic, elegancki lunch lub kolację. W samym centrum biznesu i kreatywności, w postindustrialnych przestrzeniach restauracji, w której tworzy się nowy kanon kuchni polskiej.

Przy polskim stole

Podążając za rytmem natury, wraz ze zmieniającymi się porami roku, oddajemy w ręce naszych gości menu a’la carte, które skomponowane jest w oparciu o sezonowe składniki: plony polskich pól, sadów i lasów, oraz produkty pochodzące od zaufanych, lokalnych dostawców. Czerpiąc garściami z polskiej sztuki i tradycji kulinarnej, prezentujemy dania inspirowane kuchnią regionów w nieszablonowym i nowoczesnym wydaniu. Pasjonując się rodzimą kulturą winiarską, zapraszamy do odkrywania największej na świecie selekcji polskich win, przygotowanej przez naszego sommeliera, Jacka Kulzę.

Centrum kreatywności i smaku

Restauracja Concordia Taste zajmuje przestronne wnętrza zabytkowego, ponad 100 letniego budynku w samym sercu Poznania, w których umiejętnie łączy się styl industrialny z meblami polskich projektantów, dodatkami z naturalnych materiałów i roślinnością. Klimatyczny ogródek, okna wychodzące na Przystań Sztuki i wieżowiec Bałtyk, atmosfera pełna życzliwości i otwartości sprawia, że jest to idealne miejsce dla rodzinnych i biznesowych spotkań. O każdej porze dnia i roku. Przy polskim winie i smakach regionów w zupełnie nowej interpretacji.

Adam Adamczak - Szef Kuchni

To prawdziwy fan kuchni polskiej, którego wielką pasją jest gotowanie i kulinarne podróże po kraju. Kolekcjoner tradycyjnych, rodzinnych receptur, odkrywca regionalnych smaków, perfekcjonista, który swoje autorskie menu buduje wyłącznie wokół wysokiej jakości, sezonowych składników i produktów od osobiście poznanych dostawców. Każde tworzone przez niego danie to ukłon w stronę natury i prawdziwy popis kulinarnego kunsztu.

 

Napisz do nas
Masz pytania, potrzeby, lub chcesz po prostu wpaść na kawę? Napisz do nas!

Sławomir Kaczalski
Restaurant Manager Poznań
s.kaczalski@concordiataste.pl
+48 570 447 096

Restauracja Poznań 
poznan@concordiataste.pl
+48 609 002 964


    Subscribe to our newsletter