Sale Konferencyjne Wrocław | Concordia Design

Sale konferencyjne Wrocław

Planujesz organizację konferencji w stolicy Dolnego Śląska? Wrocław to świetne miejsce na tego typu event. Nasze miasto charakteryzuje się pozytywną energią, pełne jest innowacji, a bazy noclegowe i restauracyjne oferują obsługę na najwyższym poziomie. Zorganizuj idealną konferencję w jednej z sal Concordia Design.
Skontaktuj się z nami

Dlaczego warto wynająć salę konferencyjną w Concordia Design?

Concordia Design znajduje się w wyremontowanej, odrestaurowanej kamienicy na Wyspie Słodowej. Budynek charakteryzuje się niewymuszoną elegancją, która zachwyca w połączeniu z okoliczną przyrodą. Lokalizację w centrum Wrocławia docenia wielu naszych gości, ceniąc sobie wygodę takiego rozwiązania.

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w organizacji różnorodnych imprez i eventów. Bardzo chętnie wspomożemy Cię w koordynacji Twojej konferencji. Do dyspozycji naszych klientów oddajemy różnej wielkości sale, od kilkuosobowych salek aż po duże przestrzenie, mieszczące nawet kilkaset osób. Jeżeli szukasz efektu „WOW”, z pewnością zainteresuje Cię Taras na ostatnim piętrze, z którego roztacza się zapierający dech w piersiach widok na okolicę. Skontaktuj się z nami, a doradzimy, która przestrzeń sprawdzi się dla Ciebie i Twoich gości. W budynku Concordii działa doskonała restauracja Concordia Taste. Szef kuchni Damian Bildź i jego zespół zapewniają podczas wszystkich wydarzeń najwyższej jakości,  autorski catering.

Jakie przestrzenie oferujemy?

Wybierając na organizację konferencji jedną z naszych sal, zapewniasz sobie nie tylko wygodę lokalizacji w sercu Wrocławia, ale także wygodny wybór odpowiedniej przestrzeni. W zależności od Twoich potrzeb jesteśmy w stanie zaproponować Ci jedną z poniższych opcji:

Cokolwiek planujesz, nasza przestrzeń dopasuje się do Twoich potrzeb!

Wybierz poziom

Poziom 0

Kamienica to klimatyczna przestrzeń bankietowo – wystawiennicza w starej części Concordii. Duże okna, drewniane wykończenie i niepowtarzalny charakter- to tylko niektóre z elementów, które wyróżniają tą salę.

Poziom 1

Na I piętrze polecamy dwie kameralne sale warsztatowe, które idealnie sprawdzą się podczas szkoleń lub mniejszych spotkań.

Poziom 2

Na II piętrze polecamy dwie sale warsztatowe, które idealnie sprawdzą się podczas szkoleń lub kameralnych spotkań.

-

Poziom 3

Na III piętrze znajduje się kameralna sala warsztatowa, idealna na mniejsze szkolenia i spotkania.

Poziom 4

Na tym poziomie znajduje się nasza największa sala konferencyjno – bankietowa- „Widok”, która pomieści nawet 270 osób. Jak sama nazwa wskazuje, sala oferuje przepiękny widok na Odrę i panoramę miasta. Na poziomie IV znajdują się też trzy duże sale warsztatowe.

Taras Widokowy

Najwyższa kondygnacja to idealna przestrzeń na wywołania u gości efektu „WOW”! Roztacza się stąd magiczny widok na Odrę oraz pejzaż Wrocławia. Miejsce do zrobienia koncertów, wydarzeń artystycznych oraz bankietów nawet dla 500 osób.

Napisz do nas

Masz pytania, potrzeby, lub chcesz po prostu wpaść na kawę? Napisz do nas!
Patryk Helka
Konrad Sikorski 
Agata Banyś    Subscribe to our newsletter