Sale konferencyjne Wrocław

Planujesz organizację konferencji we Wrocławiu? Nasze budynek pomieści łącznie do 1000 osób, jesteśmy położeni w ścisłym centrum, a nasi event managerowie zadbają o każdy szczegół wydarzenia. Posiadamy pełne zaplecze techniczne i własną, nagradzaną restaurację. Zorganizuj idealną konferencję lub kongres w Concordia Design.
Skontaktuj się z nami
Dlaczego warto wynająć salę konferencyjną w Concordia Design?

Concordia Design to przestrzeń łącząca piękno XIX – wiecznej kamienicy z nowoczesnym designem.

Dodatkowy atut to lokalizacja w ścisłym centrum, 15 minut od Dworca Głównego, blisko Rynku, na zielonej Wyspie Słodowej.

Zorganizowaliśmy przeszło 2500 wydarzeń. Wiemy jak ważne dla budowy świadomości marki wydarzenia firmowe. Dlatego nasi event managerowie pomogą Państwu na każdym etapie prac nad wydarzeniem.  Do dyspozycji naszych klientów oddajemy różnej wielkości sale, od kilkuosobowych salek aż po duże przestrzenie, mieszczące nawet kilkaset osób.

Posiadamy pełne zaplecze techniczne i  scenograficzne. Dodatkowym atutem jest największy we Wrocławiu, częściowo kryty taras z widokiem na Stare Miasto.

Posiadamy także  doskonałą, nagradzaną restaurację Concordia Taste.  Dzięki temu nasz catering ma najwyższą jakość.

Jakie przestrzenie oferujemy?

Jesteśmy elastyczni – posiadamy zarówno sale warsztatowe dla kilkunastu osób jak i duże przestrzenie konferencyjne mieszczące do 350 uczestników.

Skontaktuj się z nami

Cokolwiek planujesz, nasza przestrzeń dopasuje się do Twoich potrzeb!

Wybierz poziom

Poziom 0

Kamienica to klimatyczna przestrzeń bankietowo – wystawiennicza w starej części Concordii. Duże okna, drewniane wykończenie i niepowtarzalny charakter- to tylko niektóre z elementów, które wyróżniają tą salę.

Poziom 1

Na I piętrze polecamy dwie kameralne sale warsztatowe, które idealnie sprawdzą się podczas szkoleń lub mniejszych spotkań.

Poziom 2

Na II piętrze polecamy dwie sale warsztatowe, które idealnie sprawdzą się podczas szkoleń lub kameralnych spotkań.

-

Poziom 3

Na III piętrze znajduje się kameralna sala warsztatowa, idealna na mniejsze szkolenia i spotkania.

Poziom 4

Na tym poziomie znajduje się nasza największa sala konferencyjno – bankietowa- „Widok”, która pomieści nawet 270 osób. Jak sama nazwa wskazuje, sala oferuje przepiękny widok na Odrę i panoramę miasta. Na poziomie IV znajdują się też trzy duże sale warsztatowe.

Taras Widokowy

Najwyższa kondygnacja to idealna przestrzeń na wywołania u gości efektu „WOW”! Roztacza się stąd magiczny widok na Odrę oraz pejzaż Wrocławia. Miejsce do zrobienia koncertów, wydarzeń artystycznych oraz bankietów nawet dla 500 osób.

Napisz do nas
Masz pytania, potrzeby, lub chcesz po prostu wpaść na kawę? Napisz do nas!    Subscribe to our newsletter