Catering Poznań

Masz ochotę na niezwykłą kulinarną podróż? Concordia Design oferuje oparty na wysokiej jakości produktach catering w Poznaniu. Dzięki nam zapewnisz swoim gościom możliwość rozsmakowania się w kunsztownie przygotowanych daniach, które dopasowane będą do charakteru organizowanej przez Ciebie imprezy.
Skontaktuj się z nami
Catering w Poznaniu - moc kulinarnych wrażeń

Organizujesz spotkanie biznesowe? A może konferencję, prywatną imprezę lub bankiet? Zadbaj o komfort swoich gości i zamów catering, przygotowany przez szefa kuchni Concordia Taste – Adama Adamczaka. Tworzone na bazie starannie wyselekcjonowanych i świeżych składników dania nie tylko zaspokoją apetyt uczestników eventu, ale też dostarczą im licznych wrażeń, pobudzając zmysły i zaskakując bogactwem smaków.

Concordia Taste zapewnia dostosowany do Twoich potrzeb catering firmowy w Poznaniu, przygotowywany przez naszą restaurację na podstawie autorskiego menu. Niezależnie od tego, czy oczekujesz wykwintnych dań, oryginalnych kompozycji smaków czy lokalnych potraw, inspirowanych regionalną kuchnią, spełnimy Twoje oczekiwania, znakomicie wpisując się w klimat wydarzenia. Nasze potrawy z pewnością zachwycą Twoich gości, przenosząc ich do kulinarnego raju. Usługi cateringowe Concordia Design dostępne są zarówno wówczas, gdy spotkanie ma miejsce w naszym centrum eventowym, jak i poza nim.

 

Catering na imprezy firmowe w Poznaniu

Wspólny posiłek nie tylko syci, ale też integruje. Wykorzystaj nasz catering, by zadbać o atmosferę wydarzenia, a także podkreślić jego wyjątkowy charakter. Nasi mistrzowie kuchni podchodzą do swojej pracy bezkompromisowo, zapewniając Klientom Concordia Design to, co najlepsze. Nasz catering w Poznaniu to oryginalne, skomponowane na potrzeby Twojego wydarzenia menu oraz perfekcyjnie wykonane dania.

Aby dowiedzieć się więcej o naszej ofercie lub skorzystać z usług Concordia Design, skontaktuj się z nami. Zamów nasz catering, by zachwycić swoich gości i zapewnić sukces nie tylko spotkaniom firmowym, ale też prywatnym. Gwarantujemy, że ich uczestnicy nie zapomną serwowanych im potraw przez długi czas. Nie zwlekaj i zadzwoń lub napisz już teraz!

 

Napisz do nas
Masz pytania, potrzeby, lub chcesz po prostu wpaść na kawę? Napisz do nas!

Sławomir Kaczalski
Restaurant Manager Poznań
s.kaczalski@concordiataste.pl
+48 570 447 096

Restauracja Poznań 
poznan@concordiataste.pl
+48 609 002 964


    Subscribe to our newsletter