-2797
UE

Doradztwo biznesowe dla firm i instytucji.

Mamy ponad 9 lat doświadczenia, blisko 300 zrealizowanych projektów biznesowych oraz 20 trenerów i konsultantów..

Nasza idea

Przeprowadzamy firmy przez wszystkie etapy pracy projektowej – od budowania zespołu, przez analizę trendów, badania i ideację, aż po prototypowanie i wdrażanie.

Nie dajemy gotowych rozwiązań, zadajemy trudne pytania i konfrontujemy z nieoczywistą rzeczywistością. Dzięki temu nasi klienci osiągają swoje cele, wyprzedzają konkurencję, wdrażają innowacje i rozwijają swój biznes.

Transformujemy kulturę organizacyjną

Projektujemy i wspieramy rozwój pracowników

Projektujemy usługi i produkty

Pobudzamy kreatywność i innowacyjność

Doradzamy w tworzeniu i wdrażaniu strategii biznesowych

Robimy badania i prototypujemy w ramach LAB150

Wspieramy biznes w wielu obszarach, wykorzystując design do budowania przewagi konkurencyjnej.
SPRAWDŹ NASZĄ OFERTĘ

Doradztwo biznesowe dla firm i instytucji.

Mamy doświadczenie w pracy z ponad setką instytucji i firm z różnych branż. Z naszych usług korzystają przede wszystkim:

 • Małe i średnie firmy
 • Firmy rodzinne
 • Startupy
 • Duże korporacje
 • Instytucje samorządowe, miasta i powiaty
 • Instytucje publiczne i NGOs

Jak działamy?

Zwinnie! Co oznacza, że odpowiadamy na potrzeby i zapewniamy dostęp do najlepszych ekspertów. Analizujemy wyzwania, żeby dopasować narzędzia i metody pracy do skali problemów.

 

Realizujemy krótkie i długie formy współpracy, a także kompleksowe programy wspierania firm w całym procesie projektowym.

Warsztat

Proces Projektowy

Badania i analizy

Mentoring i coaching

Projektując rozwiązania, wykorzystujemy metody i techniki dostosowane do skali problemu.

 • Creativity thinking
 • Agile management
 • Service design
 • Systematic Innovative Thinking (SIT)
 • Design thinking
 • FRIS®
 • Visual thinking
 • Narzędzia coachingowe
ZOBACZ NASZE METODY PROJEKTOWE

Nasz zespół

Reprezentujemy różne dziedziny nauki, m.in. psychologię, socjologię, antropologię, zarządzanie, marketing, IT. Łączy nas dojrzałość, kreatywność, umiejętność strategicznego myślenia oraz ciągła ciekawość.

 

Rozumiemy biznes i jego oczekiwania. Celem naszych procesów projektowych jest zmiana – konkretna, efektywna finansowo i funkcjonalna dla ostatecznego użytkownika.

POZNAJ NASZ ZESPÓŁ

Nasi Klienci

Pracujemy zarówno z początkującymi, jak i z największymi firmami i instytucjami z Polski i z Europy.

Oni już nam zaufali

Współpraca z Teamem Concordii to ogromny zastrzyk inspiracji i energii! Pod uważnym okiem trenerów rozwijamy z roku na rok swoje kompetencje w wielu obszarach i dzięki temu lepiej rozumiemy naszych Klientów i zmieniające się realia. Sprzedajemy emocje i piękne przedmioty – biżuterię. Staramy się wyprzedzać oczekiwania rynku i działania naszych konkurentów. Warsztaty kreatywności i praca w oparciu o design thinking są nieodzownymi elementami do osiągnięcia naszego celu. Concordia bardzo nas w tym wspiera!

Joanna Pustkowska - Dyrektor Działu Sprzedaży Detalicznej YES

Razem z Concordią pracowaliśmy nad wartościami i kulturą organizacyjną w Tatrzańskim Parku Narodowym. Zależało nam na tym, aby wszyscy pracownicy je znali, czuli i żeby faktycznie działali zgodnie z nimi. Prace przebiegły sprawnie, w atmosferze dobrej współpracy. Przedstawione rozwiązania spełniły nasze oczekiwania i zostały opracowane zgodnie z wspólnie przyjętymi założeniami, co pozwala nam rekomendować Concordia Design jako wykonawcę podobnych zleceń.”

Szymon Ziobrowski Dyrektor Tatrzańskiego Parku Narodowego

Trenerzy Concordia Design przeprowadzili warsztaty kreatywne dla pracowników naszej firmy. Warsztaty zostały przeprowadzone w sposób ciekawy i przyjazny dla pracowników, uwzględniając ich różnorodność i zachęcając do wspólnych działań. Dzięki profesjonalnej i niebanalnej formule warsztatów byli w stanie dokonać pozytywnych zmian w zespole oraz zwiększyć poziom wiedzy, świadomości oraz zaangażowania wśród pracowników.

Anna Grom – Prezes Zarządu, Interseroh

Concordia Design przeprowadziła warsztaty z komunikacji dla pracowników Lasów Państwowych. Cel warsztatów został osiągnięty, wypracowaliśmy ciekawe komunikaty dla różnych grup docelowych i ustaliliśmy trafne założenia kampanii informacyjnej. Wszyscy uczestnicy warsztatów wysoko ocenili zarówno wiedzę trenerek, jak i autorski sposób prowadzenia zajęć

Wiesław Krzewina, Dyrektor Centrum Informacyjnego Lasów Państwowych

Napisz do nas

Masz pytania, potrzeby, lub chcesz po prostu wpaść na kawę? Napisz do nas!  Skontaktuj się z nami!

  +48 607 150 224

  Subscribe to our newsletter