Kreatywna gra integracyjna #EDU_fun

Sposób na skuteczną integrację i zwiększenie zaangażowania oraz edukację
Chcesz zapewnić swojemu zespołowi niestandardową zabawę podczas spotkania firmowego? Inteligentną rozrywkę, która pozwoli na zbudowanie jeszcze większej więzi pomiędzy członkami i członkiniami teamu?
Przekazać wiedzę swojemu zespołowi lub osobom klienckim w nieoczywisty i poruszający sposób?
Mamy na to ciekawy pomysł - kreatywna gra integracyjna #EDU_fun to niezapomniana atrakcja na imprezę firmową i edukację!
Skontaktuj się z nami
#EDU_fun. Jak to działa?

SPOTKANIE FIRMOWE Z ZESPOŁEM

Spotykamy się we wspólnej przestrzeni, gdzie trenerki przeprowadzą zespół przez kolejne stacje gry, dzięki czemu masz pewność, że organizacja imprezy firmowej jest na wysokim poziomie, a całość spotkania ma kontekst merytoryczny (w planach praca na case’ach klienta).

WSPÓLNA ZABAWA

Gamifikacja w biznesie to coś, co zaangażuje każdego do wspólnej zabawy! Zespół zdobywa kolejne stacje i wykonuje zadania, świetnie się bawiąc. Dzięki temu integracja zespołu jest niezwykle silna, a konieczność współpracy podczas wspólnej zabawy bezpośrednio przekłada się na poznawanie współpracowników.

NOWA WIEDZA

Podczas zabawy zespół zdobywa nową wiedzę i umiejętności, dzięki którym rozbudza swoją motywację oraz buduje relacje ze współpracownikami. Grywalizacja w edukacji jest wykorzystywana powszechnie i daje możliwość szybkiego oraz efektywnego chłonięcia wiedzy. Dlatego połączenie zabawy i nauki podczas integracji firmowej sprawi, że ten wspólnie spędzony czas będzie naprawdę owocny.

ZADOWOLENIE I SATYSFAKCJA

Wspólnie spędzony czas poza pracą w tak kreatywnym i ciekawym kontekście wpływa na poczucie satysfakcji i zadowolenia, co zwiększy… SZCZĘŚCIE W PRACY.

Skontaktuj się z nami
Jakie przykładowe stacje może mieć Twoja gra?

TRENDY – inspirująca dawka zjawisk społecznych, kulturowych i ekonomicznych, które mogą mieć wpływ na naszą rzeczywistość.

TECHNIKI KREATYWNE – zapoznanie z prostymi technikami, które pozwalają wzmacniać potencjał twórczy oraz przedstawienie kreatywności jako kompetencji przyszłości.

IMPROWIZACJA W BIZNESIE – nauka technik kreatywnego rozwiązywania problemów oraz działania intuicyjnego poprzez odgrywanie ról.

PINOKIO – przedstawienie firmy w formie graficznej, by lepiej zrozumieć jej istotę wg pracowników.

DEFINIOWANIE WARTOŚCI – podjęcie wyzwania redefinicji wartości firmy.

KULTURA FEEDBACKU – zwrócenie uwagi na informację zwrotną jako część kultury organizacyjnej.

Przeczytaj więcej o grze kreatywnej
Grywalizacja w biznesie - dla kogo?

Kreatywna gra integracyjna #EDU_fun to produkt stworzony przez Concordia Design specjalnie dla firm, które:

 

-chcą połączyć ćwiczenie kreatywności, dobrą zabawę i naukę przydatnych umiejętności zespołowych,

-niestandardowe pomysły na integrację zespołu to coś, czego szukają,

-zwykłe eventy firmowe nie są dla nich – oczekują, by organizator imprezy firmowej w pełni zadbał o dobrze i efektywnie wypełniony czas dla zespołu.

-szukają ciekawej aktywności na premierę nowego produktu albo nowej usługi wśród pracowników i klientów

Na czym polega kreatywna gra integracyjna? Grywalizacja - przykłady.

Jak każda gra, tak i nasza kreatywna gra integracyjna #EDU_fun ma swoje zasady, które sprawiają, że grywalizacja w firmie nabiera kształtu! Jak to działa? 

 

Oto przykład. Dzielimy grupę na mniejsze zespoły – zazwyczaj po ok. 8-10 osób. Każdy zespół przechodzi przez 3 stacje warsztatowe, dlatego zabawa składa się z 3 tur po około 45 min. Na stacjach drużyna zdobywa punkty, co pobudza do działania i podkreśla element zdrowej rywalizacji. W czasie przejść między stacjami – w zależności od potrzeb – można zrobić krótki odpoczynek i czas swobodny lub zorganizować dodatkowe działania, które pozwolą na zdobycie większej liczby punktów.

Całość zabawy trwa około 3,5 h. Po grze w planie możliwe jest uwzględnienie czasu na świętowanie – wieczorny event firmowy to również coś, na co wszyscy czekają. Wspólna, swobodna zabawa będzie jeszcze bardziej przyjemna dzięki grze integracyjnej. A dlaczego?
Skontaktuj się z nami
Kreatywna gra integracyjna – korzyści

BUDOWANIE RELACJI W ZESPOLE

zadania, które są przewidziane podczas gry integracyjnej, skłaniają do współpracy, dzięki temu pracownicy i pracowniczki obierają w wspólny cel, do którego dążą - to wszystko sprawia, że…

ZESPÓŁ BARDZIEJ SIĘ POZNAJE

szczególnie, że dobór osób w grupach integracyjnych jest przypadkowy, dzięki temu mają okazję poznać siebie oraz swój styl działania również osoby z działów, które na co dzień rzadko ze sobą współpracują. Sprawia to, że…

TWOJA FIRMA GRA DO JEDNEJ BRAMKI

już nie tylko najlepsi koledzy czy koleżanki z tego samego zespołu pracują na sukces, co więcej - dzięki kreatywnej grze integracyjnej pracownicy i pracowniczki mają okazję pokazać swoje umiejętności, swój charakter, swoje mocne strony oraz…

NAUCZYĆ SIĘ NOWYCH UMIEJĘTNOŚCI

zyskać wiedzę, którą - dzięki grywalizacji - przyswoją w bardzo ciekawy i przyjemny sposób, co poskutkuje tym, że z pewnością swoje doświadczenia zapamiętają na długo.

CELEBRACJA

stawiamy na radość i pozytywne emocje. Może obejmować różne elementy, które tworzą niezapomniane doświadczenie, a także tworzenie wspomnień i budowanie więzi z Twoją marką

WSPÓLNIE SPĘDZONY CZAS

w kreatywny i niecodzienny sposób to inwestycja w przyszłość swojego zespołu, który nowe umiejętności wykorzysta w pracy, przełoży na kreatywne podchodzenie do wyzwań i działań projektowych, dzięki czemu wspólne działanie będzie jeszcze bardziej efektywne.

KREATYWNA GRA INTEGRACYJNA vs GRA SZKOLENIOWA

 

W Concordia Design pracujemy swoimi autorskimi metodami, które wypracowaliśmy przez długie lata współpracy z firmami z różnych branż. Dlatego chcemy podkreślić, że w naszych działaniach pracujemy warsztatowo, wykorzystując kreatywność. Wiemy, że kreatywności można się nauczyć, a każdy ma potencjał, by odkryć ją w sobie!

Decydując się na integrację zespołu za sprawą kreatywnej gry warsztatowej przeprowadzonej przez specjalistki Concordia Design masz pewność, że będzie to coś więcej niż gra szkoleniowa. To nasz autorski #EDU_fun – ciekawy, angażujący, z elementami grywalizacji. To nasze kreatywne podejście do warsztatów i edukacji.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
Napisz do nas
Masz pytania, potrzeby, lub chcesz po prostu wpaść na kawę? Napisz do nas!


    Subscribe to our newsletter