Taras na dachu

Taras w Concordia Design to idealna przestrzeń na letni bankiet, koncert lub spotkanie firmowe. To jedyny tak duży, otwarty taras we Wrocławiu - ma 550 m2, możliwość ustawienia sceny i własny bar. Rozciąga się z niego spektakularny widok na zabytkową część Wrocławia, a dodatkowym atutem jest największa w Polsce zielona ściana. Tutaj naprawdę można poczuć magię letnich, wrocławskich wieczorów.
Skontaktuj się z nami
Co zyskacie?
  • 550 m2 powierzchni
  • pomieści 600 osób w układzie koktajlowym
  • kawiarnia i dwa bary
  • regulowane zadaszenie połowy powierzchni
  • wyjątkowy widok na panoramę miasta
  • zielona ściana z 10 tysięcy żywych roślin
Skontaktuj się z nami

Cokolwiek planujesz, nasza przestrzeń dopasuje się do Twoich potrzeb!

Wybierz poziom

Poziom 0

Kamienica to klimatyczna przestrzeń bankietowo – wystawiennicza w starej części Concordii. Duże okna, drewniane wykończenie i niepowtarzalny charakter- to tylko niektóre z elementów, które wyróżniają tą salę.

Poziom 1

Na I piętrze polecamy dwie kameralne sale warsztatowe, które idealnie sprawdzą się podczas szkoleń lub mniejszych spotkań.

Poziom 2

Na II piętrze polecamy dwie sale warsztatowe, które idealnie sprawdzą się podczas szkoleń lub kameralnych spotkań.

-

Poziom 3

Na III piętrze znajduje się kameralna sala warsztatowa, idealna na mniejsze szkolenia i spotkania.

Poziom 4

Na tym poziomie znajduje się nasza największa sala konferencyjno – bankietowa- „Widok”, która pomieści nawet 270 osób. Jak sama nazwa wskazuje, sala oferuje przepiękny widok na Odrę i panoramę miasta. Na poziomie IV znajdują się też trzy duże sale warsztatowe.

Taras Widokowy

Najwyższa kondygnacja to idealna przestrzeń na wywołania u gości efektu „WOW”! Roztacza się stąd magiczny widok na Odrę oraz pejzaż Wrocławia. Miejsce do zrobienia koncertów, wydarzeń artystycznych oraz bankietów nawet dla 500 osób.

Napisz do nas
Masz pytania, potrzeby, lub chcesz po prostu wpaść na kawę? Napisz do nas!    Subscribe to our newsletter