Centrum Konferencyjne Poznań | Concordia Design

Centrum konferencyjne Poznań

Chcesz wynająć sale konferencyjne? Szukasz miejsca na organizację szkolenia biznesowego, bankietu lub konferencji? Concordia Design to świetnie ulokowane centrum konferencyjne, w którym posiadamy przestrzeń dedykowaną na różnego rodzaju eventy dla biznesu w Poznaniu. Zapewniamy profesjonalną pomoc w organizacji eventu oraz niezbędne wsparcie techniczne.
Skontaktuj się z nami

Nowoczesne sale konferencyjne Poznań

Centrum konferencyjne Concordia Design zlokalizowane jest w samym sercu miasta, w pobliżu Ronda Kaponiera oraz poznańskiego Bałtyku. Atrakcyjne położenie stanowi gwarancję dogodnego dojazdu dla uczestników spotkania. Budynek przyciąga uwagę oryginalną architekturą, a wnętrza zostały urządzone nowocześnie i ze smakiem. Sala konferencyjna do wynajęcia w Concordii Design to znacznie więcej niż usługa udostępnienia przestrzeni do spotkań. Naszym Klientom zapewniamy także kompleksową pomoc, w skład której wchodzi obsługa projektowa spotkania, techniczna, aranżacyjna oraz catering.

Rozwiązania techniczne oraz wygląd sali konferencyjnej każdorazowo dostosowujemy do Twoich potrzeb. Wykonujemy aranżacje wnętrza zgodną z komunikacją wizualną Twojej firmy. Zapewniamy odpowiednie nagłośnienie oraz oświetlenie, dzięki czemu przestrzeń wygląda atrakcyjnie i nowocześnie.

Centrum konferencyjne w Poznaniu - spotkania stacjonarne i online

Zapewniamy przestrzeń nie tylko dla spotkań odbywających się w trybie stacjonarnym, ale również dla konferencji hybrydowych lub online. Centrum konferencyjne posiada zaawansowany sprzęt, który zapewnia dobrą jakość dźwięku i obrazu. Błyskawicznie zmienimy salę konferencyjną w profesjonalne studio nagrań, by umożliwić Ci dotarcie do swoich odbiorców. Zadbamy także o tło, dostosowując aranżację wnętrza do charakteru wydarzenia.

Nasze sale konferencyjne w Poznaniu znakomicie sprawdzą się w przypadku wydarzeń online. Dzięki stabilnemu łączu oraz dedykowanej platformie do obsługi transmisji możesz liczyć na doskonały i płynny kontakt ze swoimi słuchaczami.

Napisz do nas

Masz pytania, potrzeby, lub chcesz po prostu wpaść na kawę? Napisz do nas!


    Subscribe to our newsletter