Badanie Gallupa

NARZĘDZIE WSPIERAJĄCE ROZWÓJ MOCNYCH STRON ORAZ BUDOWANIE EFEKTYWNYCH ZESPOŁÓW.

Badanie potocznie zwane testem Gallupa (oficjalna nazwa to CliftonStrengths, dawniej StrengthsFinder) to narzędzie do identyfikacji talentów i rozwoju mocnych stron. Model rozwoju osobistego oparty na mocnych stronach opiera się na założeniu, że rozwijanie dominujących talentów jest kluczowe dla osiągania zawodowych i życiowych sukcesów oraz poczucia spełnienia i satysfakcji.
Gallup wspiera zarówno rozwój indywidualnych, jak i kolektywnych, zespołowych talentów i mocnych stron, pozytywnie wpływając na motywację i zaangażowanie, a także integrację zespołów.
Dowiedz się więcej o badaniach FRIS i Gallup
Jak to działa?
Talentowy kick off

Spotkanie informacyjne, wprowadzające do narzędzia CliftonStrengths®

+ przekazanie instrukcji odnośnie tego, jak przygotować się do badania.

Badanie CliftonStrengths®, czyli test Gallupa

Dostęp do testu aktywującego rozbudowaną wersję raportu, który zawiera szczegółowy opis dominujących 5 talentów wraz z propozycjami działań wspierających ich dalszy rozwój, określa całe talentowe DNA (czyli kolejność występowania wszystkich talentów), a także wskazuje dominującą grupę talentów (tzw. domain).

Indywidualne konsultacje wyników

Rekomendowana przez nas konsultacja online, podczas której certyfikowana coach talentów i mocnych stron Gallupa pomoże w dokładnym zdefiniowaniu i zrozumieniu swoich talentów i mocnych stron na bazie raportu CliftonStrengths® 34 Results. Dzięki analizie spersonalizowanych opisów talentowego TOP5 zastanowimy się, jaki_a dzięki każdemu talentowi jesteś, co uwielbiasz, czego nie znosisz, co wnosisz

i czego potrzebujesz. Przyjrzymy się także talentom z drugiej piątki, całej sekwencji talentowego DNA oraz dominującej grupie talentowej.

Warsztaty zespołowe

Warsztaty składające się z dwóch części; pierwsza część to poznanie dodatkowych narzędzi wspierających pracę z indywidualnym rozwojem swoich talentów i mocnych stron oraz stworzenie swojej indywidualnej, talentowej instrukcji obsługi. Podczas drugiej części warsztatów osoby uczestniczące poznają siebie przez pryzmat talentów i mocnych stron, a także analizują talentową siatkę zespołu i definiują kolektywne supermoce, tworząc talentową charakterystykę zespołu jako całości.

Skontaktuj się z nami
Jak badanie CliftonStrengths i nasz wspólna praca z mocnymi stronami może pomóc Tobie, Twojemu zespołowi i organizacji:

lepsza samoświadomość pracowników

wzrost motywacji i zaangażowania pracowników, dzięki wspieraniu rozwoju w oparciu o mocne strony

oparciu o mocne strony efektywniejsza komunikacja i praca zespołowa, dzięki wzajemnemu zrozumieniu unikalnych talentów oraz wynikających z nich potrze

wsparcie liderów w planowaniu rozwoju pracowników z uwzględnieniem ich predyspozycji, motywacji i potrzeb wynikających z talentów

Przeczytaj co nam daje różnorodoność w organizacji
Co nam daje Gallup?
  • To narzędzie wspiera rozwój osobisty poprzez identyfikację i rozwój swoich mocnych stron
  • Jest to przeciwieństwo konwencjonalnego modelu rozwoju, w którym diagnozujemy i określamy obszary do rozwoju, aby następnię tworzyć plany naprawcze
  • W podejściu Gallupa realizujemy model rozwoju opartego na mocnych stronach, który polega na identyfikacji talentów i rozwijaniu mocnych stron.
  • Gallup pomaga w dogłębnym zrozumieniu swoich mocnych stron i tego, jak przyczyniają się (lub mogą przyczyniać) do osiągania przez nas sukcesów.
  • Narzędzie to świetnie sprawdza się także w pracy zespołowej - budowaniu wzajemnego zrozumienia i empatii, a także świadomości mocnych stron całego zespołu.
Napisz do nas
Masz pytania, potrzeby, lub chcesz po prostu wpaść na kawę? Napisz do nas!


    Subscribe to our newsletter