Sale Szkoleniowe Poznan | Centrum Konferencyjne Concordia Design

Szkolenia firmowe w Poznaniu

Planujesz organizację szkolenia firmowego dla swojego zespołu? Szukasz inspirującej i kreatywnej przestrzeni? Skontaktuj się z nami! W Concordia Design oferujemy przestronne i nowoczesne wnętrza w dobrej lokalizacji - w samym centrum miasta. Dogodny dojazd, parking przy budynku oraz pełne wyposażenie sal sprawia, że szkolenia firmowe w Concordia Design spełniają oczekiwania Klientów i całych zespołów.
Skontaktuj się z nami

Sale szkoleniowe w Poznaniu - zorganizuj szkolenie dla zespołu

Centrum eventowe Concordia Design to miejsce doskonałe na event firmowy, ale również na szkolenia w kameralnym gronie. Dysponujemy przestrzenią, jaką są sale szkoleniowe o wielkości od 37 do 300 m². Zgodnie z Twoimi potrzebami dostosujemy taką przestrzeń, aby każdy z uczestników czuł się komfortowo. Mamy również możliwość podzielenia sal na mniejsze przestrzenie za pomocą mobilnych ścianek. Wszystko po to, aby zrealizować nawet najbardziej ciekawy projekt szkolenia firmowego.

 

Oferowane sale szkoleniowe są w pełni wyposażone. Posiadamy rzutniki, mikrofony, sprzęt nagłośnieniowy, flip charty oraz wszystko, co niezbędne, by w pełni komfortowo przeprowadzić wydarzenie. Potrzebujesz pomocy w zorganizowaniu warsztatów? Nasze ekspertki i eksperci z działu doradztwa dla biznesu pomogą Ci osiągnąć cel, tworząc kreatywne warsztaty dla zespołu.

Sala na wynajem w Poznaniu - szkolenia stacjonarne i online

Sale szkoleniowe w budynku Concordia Design są w pełni przystosowane również do organizacji wydarzeń hybrydowych lub online’owych. Nasz zespół zapewni sprzęt i obsługę, która pozwoli rozszerzyć grono odbiorców Twojego szkolenia również o osoby w innych częściach kraju lub nawet świata. Stabilne łącze internetowe zapewni doskonały przepływ informacji i nie zakłóci szkolenia, pozwalając uczestnikom wyciągnąć jak najwięcej merytorycznej wiedzy przekazywanej podczas wydarzenia.

 

Dla prelegentów oraz osób biorących udział w evencie stacjonarnie również dostosowujemy przestrzeń, zapewniając materiały szkoleniowe oraz niezbędny sprzęt.

 

Dodatkowo oferujemy catering z autorskiej restauracji Concordia Taste. Menu każdorazowo dobieramy pod oczekiwania klienta, oferując przekąski lub dania główne w zależności od formy i charakteru spotkania.

Napisz do nas

Masz pytania, potrzeby, lub chcesz po prostu wpaść na kawę? Napisz do nas!

Anna Styburska
+48 607 152 045

Maciej Pustkowiak
+48 607 450 014

eventy@concordiadesign.pl

 

Poznań imprezy firmowe. Anna Styburska oraz Maciej Pustkowiak - Event Managerowie Concordia Design Poznań


    Subscribe to our newsletter