Sale Szkoleniowe w Poznaniu | Concordia Design

Sale szkoleniowe Poznań

Wśród licznych usług, jakie zapewnia swoim Klientom Concordia Design dostępny jest także wynajem sal szkoleniowych w Poznaniu. Oferujemy przestronne i nowoczesne wnętrza, zlokalizowane w bezpośredniej bliskości poznańskiego ronda Kaponiera oraz Bałtyku. Jest to ścisłe centrum miasta, co zapewnia dogodny i szybki dojazd.
Skontaktuj się z nami

Sale szkoleniowe w Poznaniu - nowoczesne rozwiązania techniczne

Szukasz idealnej sali szkoleniowej w Poznaniu? Mamy dla Ciebie kilka świetnych opcji. Nasze centrum eventowe znajduje się w centrum Poznania, w pobliżu Ronda Kaponiera i Bałtyku – uczestnicy szkolenia z łatwością dotrą na miejsce. Wnętrza każdej sali zostały urządzone nowocześnie, dzięki czemu każdy gość poczuje się komfortowo.

Potrzebujesz przestrzeni do prezentacji, włączenia filmu, dostępu do mikrofonu? Nie ma problemu – oferujemy kompleksową obsługę projektową, techniczną i aranżacyjną oraz wyśmienity catering. Nie musisz się o nic martwić podczas szkolenia, zajmiemy się wszystkim, a Ty nie stracisz czasu na przygotowywanie sali szkoleniowej. Przestrzegamy także aktualnych wymogów sanitarno-epidemiologicznych, aby nasi goście czuli się bezpiecznie.

Sala na wynajem w Poznaniu - szkolenia stacjonarne i online

Concordia Design pomoże Ci zorganizować szkolenie stacjonarnie, ale nie tylko! Udzielimy Ci wsparcia także w przypadku spotkań hybrydowych oraz online, przeobrażając salę w profesjonalne studio nagrań i udostępniając wydajną platformę do obsługi transmisji. Możesz liczyć na najwyższej jakości dźwięk i obraz, a także stabilne łącze internetowe. Gwarantujemy także interaktywny streaming z możliwością przygotowania czatów i głosowań na potrzeby spotkania.

Wynajmując nasze sale szkoleniowe w Poznaniu, zyskasz gwarancję kompleksowej obsługi, uwzględniającej dostosowaną do charakteru wydarzenia aranżację oraz fachowe wsparcie techniczne. Zapewnij sobie przestrzeń, która będzie odpowiadać Twoim potrzebom i przyczyni się do sukcesu spotkania. Skontaktuj się z nami i poznaj szczegóły oferty. Czekamy na Twój telefon!

Napisz do nas

Masz pytania, potrzeby, lub chcesz po prostu wpaść na kawę? Napisz do nas!


    Subscribe to our newsletter