Wynajem sal szkoleniowych Wrocław

Poszukujesz wygodnej sali szkoleniowej we Wrocławiu? Sprawdź naszą ofertę! W budynku Concordia Design czekają na Ciebie przestrzenie o różnych wielkościach, nowoczesny sprzęt audio i wideo oraz doświadczony zespół, który zadba o każdy szczegół organizowanego wydarzenia.
Skontaktuj się z nami
Wynajmij idealną salę na szkolenie w Concordia Design

Rozwój Twojej firmy zależy od rozwoju jej pracowników. Warto więc zabrać zespół do wygodnej, inspirującej przestrzeni, by zorganizować szkolenie lub warsztat. Nasz budynek jest świetnie skomunikowany z pozostałymi częściami Wrocławia, co umożliwi uczestnikom dobry dojazd. Oferujemy duży wybór sal – od kameralnych po przestrzenie mieszczące kilkaset osób.

W naszej przestrzeni możesz zorganizować kilka warsztatów i szkoleń równolegle, wszystko na jednym piętrze. Doświadczony zespół doradzi najlepsze rozwiązania i pomoże stworzyć scenariusz imprezy. Dysponujemy także własną, doskonałą bazą cateringową. W budynku Concordii działa doskonała restauracja Concordia Taste. Szef kuchni Damian Bildź i jego zespół zapewniają podczas wszystkich wydarzeń najwyższej jakości,  autorski catering

Skontaktuj się z nami

Cokolwiek planujesz, nasza przestrzeń dopasuje się do Twoich potrzeb!

Wybierz poziom

Poziom 0

Kamienica to klimatyczna przestrzeń bankietowo – wystawiennicza w starej części Concordii. Duże okna, drewniane wykończenie i niepowtarzalny charakter- to tylko niektóre z elementów, które wyróżniają tą salę.

Poziom 1

Na I piętrze polecamy dwie kameralne sale warsztatowe, które idealnie sprawdzą się podczas szkoleń lub mniejszych spotkań.

Poziom 2

Na II piętrze polecamy dwie sale warsztatowe, które idealnie sprawdzą się podczas szkoleń lub kameralnych spotkań.

-

Poziom 3

Na III piętrze znajduje się kameralna sala warsztatowa, idealna na mniejsze szkolenia i spotkania.

Poziom 4

Na tym poziomie znajduje się nasza największa sala konferencyjno – bankietowa- „Widok”, która pomieści nawet 270 osób. Jak sama nazwa wskazuje, sala oferuje przepiękny widok na Odrę i panoramę miasta. Na poziomie IV znajdują się też trzy duże sale warsztatowe.

Taras Widokowy

Najwyższa kondygnacja to idealna przestrzeń na wywołania u gości efektu „WOW”! Roztacza się stąd magiczny widok na Odrę oraz pejzaż Wrocławia. Miejsce do zrobienia koncertów, wydarzeń artystycznych oraz bankietów nawet dla 500 osób.

Napisz do nas
Masz pytania, potrzeby, lub chcesz po prostu wpaść na kawę? Napisz do nas!    Subscribe to our newsletter