Imprezy okolicznościowe w Poznaniu

Jeśli chcesz zorganizować spotkanie z przyjaciółmi, imprezę urodzinową lub wieczór panieński, podejmij współpracę z nami! Dzięki temu zyskasz pewność, że wydarzenie będzie dostosowane do Twoich potrzeb i oczekiwań. Zaufaj doświadczeniu Concordia Design i wybierz na miejsce eventu postindustrialne wnętrze naszej restauracji.
Skontaktuj się z nami

Imprezy okolicznościowe w Poznaniu - w oparciu o Twój scenariusz

Concordia Design świadczy kompleksowe usługi, obejmujące wynajem sali wraz z jej dekoracją, organizację eventu oraz doskonałą kuchnię. Dzięki kreatywności naszego zespołu, każde wydarzenie posiada unikatowy charakter i na długo zapada w pamięć zaproszonych gości. Organizując przyjęcia okolicznościowe w Poznaniu z nami, możesz zrealizować swój indywidualny scenariusz. Jesteśmy na TAK nawet w przypadku najbardziej szalonych pomysłów.

Sukces naszych eventów to zasługa zespołu doświadczonych specjalistów, który czuwa nad każdym drobiazgiem, dbając o samopoczucie uczestników spotkania, ich komfort oraz bezpieczeństwo. 

 

Skorzystaj z naszego wsparcia i zorganizuj z nami:

 • urodziny
 • imieniny
 • rocznicę ślubu
 • zjazd rodzinny
 • spotkanie z przyjaciółmi
 • wieczór panieński
 • wieczór kawalerski
 • chrzciny
 • przyjęcie komunijne

Restauracja w Poznaniu - przyjęcia okolicznościowe w atrakcyjnej lokalizacji

Jeśli szukasz miejsca na imprezę okolicznościową w centrum miasta, nasza lokalizacja z pewnością przypadnie Ci do gustu. Dogodny dojazd ułatwi dotarcie zaproszonym gościom, a atrakcyjne otoczenie dodatkowo uświetni przebieg wydarzenia. Concordia Design zachwyca nowoczesnymi aranżacjami, tworzonymi na bazie aktualnych trendów. We wnętrzach panuje przyjemna, sprzyjająca zabawie i wypoczynkowi atmosfera, której nie sposób się oprzeć.

Concordia Taste to przyciągająca smakami i niebanalnym wystrojem restauracja w Poznaniu. Imprezy okolicznościowe w tym miejscu stanowią gwarancję kulinarnej podróży do raju, a także mile spędzonego czasu. Chcesz zarezerwować termin na swoje przyjęcie? Nie wahaj się i skontaktuj się z naszym zespołem już dziś!

 

Napisz do nas

Masz pytania, potrzeby, lub chcesz po prostu wpaść na kawę? Napisz do nas!

Sławomir Kaczalski
Restaurant Manager Poznań
s.kaczalski@concordiataste.pl
+48 570 447 096

Restauracja Poznań 
poznan@concordiataste.pl
+48 609 002 964


  Subscribe to our newsletter