Jesteśmy zawsze tam, kiedy myślisz o zmianie

Tworzymy produkty, usługi i przestrzeń, która zmienia rzeczywistość. Inspirujemy i wprowadzamy pozytywne zmiany w Twoim biznesie, życiu i otoczeniu. Jesteśmy w POZ_naniu i WRO_cławiu w najbardziej charakterystycznych punktach tych miast. Wrastamy w miejską tkankę, utożsamiając się z miejscem, w którym jesteśmy oraz z osobami, z którymi współpracujemy. Stawiamy człowieka i jego potrzeby w centrum, łącząc je z trendami oraz sygnałami zmian. Zajmujemy się doradztwem biznesowym, ale i nie tylko. Każdy z obszarów naszej działalności inspiruje do WIĘCEJ!
Jesteśmy we WRO_cławiu, a tam…

W samym sercu miasta, na Wyspie Słodowej dajemy przestrzeń do pracy, wymiany myśli i inspiracji. To tu firmy, freelancerzy, startupy rozwijają się i tworzą, bo proponujemy więcej. To nie tylko coworking, ale niesamowita społeczność, w której czujemy kreatywne wrzenie, wspólnie działamy, by zmieniać rzeczywistość.

Spotykamy się nie tylko, by pracować, ale także, by dobrze zjeść. W Concordia Taste Wrocław posmakujesz wyjątkowej kuchni autorstwa Damian Bildzia. Będziesz mieć okazję zobaczyć spektakularny widok panoramy miasta na naszym tarasie, na którym nie tylko wypijesz pyszną kawę, ale doświadczysz więcej, bo to tu odbywają się nieszablonowe zabawy i eventy.

Jesteśmy w POZ_naniu i…

Dajemy więcej sztuki w przestrzeni miejskiej – wszystko to na placu pomiędzy Concordia Design a Bałtykiem. Przystań Sztuki pozwala zatrzymać się na chwilę w zgiełku pędzącego miasta i dojrzeć to, co niedostrzegalne na pierwszy rzut oka. Najbardziej rozpoznawalne nazwiska, wernisaże, formy przestrzenne – to zobaczysz przy Concordia Design!

Schodząc z Przystani Sztuki wejdziesz wprost do restauracji, której przestrzeń inspiruje, a o to, co na talerzach dba Top Chef Adam Adamczak. Concordia Taste – bo w życiu każdego powinno zagościć więcej pysznego jedzenia!

Wchodząc na trzecie piętro spotkasz zespół, w którym od pomysłów aż wrze! Jesteśmy ekspertami z różnych dziedzin, wnosimy do Twojej firmy wiedzę multidyscyplinarnego zespołu, łączymy teorię z praktyką, dzieląc się swoim doświadczeniem.

Organizujemy eventy

Organizujemy eventy biznesowe, pracownicze, ale zawsze kreatywne! Inspirujące do kolejnych działań i kolejnego odważnego kroku w przyszłość, po więcej.

Udostępniamy biura i przestrzeń cowork

Stworzyliśmy przestrzeń do kreatywnej pracy - zarówno dla firm, jak i freelancerów czy startupów. Wnętrze Concordia Design to ambasada polskiego designu, której projekt został zrealizowany w duchu zrównoważonego rozwoju, uwzględniając potrzeby użytkowników_czek przestrzeni, ale i całej planety.

Prowadzimy doradztwo biznesowe

W dziale Concordia Design Consulting prowadzimy doradztwo biznesowe, które pozwala osiągnąć firmom więcej! Działamy, wykorzystując autorskie metody, np. Creativity + Thinking. Wszystko to sprawia, że nasze działania wpływają na zmianę Twojej firmy, co RE_definiuje jej DNA, w efekcie – tworzymy zupełnie nowe rozwiązania dla grupy odbiorców Twojego biznesu. Dlatego właśnie…

Jesteśmy ludźmi od RE

RE_definiujemy problemy i wyzwania,

RE_agujemy na teraźniejszość i sygnały zmian kształtujących przyszłość,

RE_cyklingujemy wiedzę i pomysły z Twojej organizacji.

 

Zanim przygotujemy dopasowane rozwiązanie, zadajemy szereg pytań, konfrontujemy odpowiedzi z nieoczywistą rzeczywistością. Współtworzymy proces z Klientem. W efekcie Twój biznes RE_alizuje swoje cele, wyprzedza konkurencję, wdraża innowacje i się rozwija.

 

 

Jesteśmy ludźmi od inaczej

Do każdego projektu podchodzimy z ciekawością oraz kreatywnością, mamy indywidualne podejście i kreujemy nieszablonowe rozwiązania. Jak to osiągamy? Inspiracje widzimy wszędzie! Jesteśmy ekspertami z różnych dziedzin – wnosimy więc nie tylko wiedzę multidyscyplinarnego zespołu, ale też doświadczenia. To wszystko sprawia, że jeszcze lepiej współtworzymy dopasowane rozwiązania dla naszych Klientów z wykorzystaniem autorskich metod np. Creativity + Thinking.

Pracujemy zgodnie z wartościami

KREATYWNOŚĆ

We wszystkim, co robimy, jesteśmy kreatywni. Wdrażamy nowe i wartościowe pomysły. Naszym klientom, ale i sobie nawzajem, zawsze dajemy „coś więcej”. Nie boimy się zmian, działamy nieszablonowo i unikamy rutyny.

ZAUFANIE

Zaufanie to fundament naszej współpracy. Zakładamy, ze każdy z nas ma wspólny cel i dobre intencje. Ufamy również, ze każdy ma odpowiednie kompetencje do wykonania swoich zadań. Działamy w atmosferze szczerości i otwartości na każdy feedback.

SPRAWCZOŚĆ

Wiemy, że mamy wpływ na to, co się dzieje w naszej organizacji. Działamy, wychodzimy z inicjatywą i czujemy się odpowiedzialni za każdy aspekt naszej firmy. Liczymy się z każdym zdaniem i stwarzamy atmosferę, w której każdy czuje się ważny oraz wysłuchany.

CROSS-DYSCYPLINARNOŚĆ

Naszą największą siłą i wyróżnikiem jest połączenie wielu kompetencji i obszarów działania. Dzięki temu możemy oferować więcej, osiągamy ambitne cele oraz zyskujemy przewagę biznesową

Ewa Voelkel Krokowicz
Liderka od RE_definiowani

Właścicielka i CEO Concordia Design Poznań i Wrocław. Odpowiada również za powstanie oraz rozwój restauracji Concordia Taste, a także za działalność związaną z kulturą i sztuką realizowaną w ramach Przystani Sztuki, a także w Auli Artis. W marcu 2020 otworzyła również Lab150 – centrum badawczo-rozwojowe wyposażone w najnowsze technologie do prototypowania. Ewa Voelkel Krokowicz działa w kilku stowarzyszeniach i organizacjach m.in.: Fundacja Liderek Biznesu, Enterpreneurs Organization, Rada Programowa Teatru Polskiego oraz Teatru Animacji w Poznaniu, FBN Polska.

To ona napędza nas do działania, RE_definiuje nasze myślenie, otwiera nas na nowe, RE_alizatorka wszelkich zmian, RE_cenzentka naszych szalonych pomysłów – po prostu człowiek od RE.

Subscribe to our newsletter