Targi i Konferencje w Poznaniu | Concordia Design

Konferencje Poznań

Planujesz organizację ważnego wydarzenia, eventu czy szkolenia dla pracowników? Nasze sale konferencyjne w Poznaniu doskonale sprawdzą się zarówno podczas konferencji, jak i spotkań biznesowych. Zapewniamy innowacyjną i wyposażoną w nowoczesny sprzęt przestrzeń, którą zaaranżujemy odpowiednio według Twoich potrzeb.
Skontaktuj się z nami

Konferencje w Poznaniu - wynajem sal i nie tylko

Wiemy, że budowanie świadomości marki wśród jej potencjalnych odbiorców wymaga dbałości o każdy szczegół, dlatego podchodzimy do swoich zadań niezwykle rzetelnie. 

 

Oferujemy profesjonalne i niezawodne wsparcie w organizacji takich wydarzeń, jak:

  • bankiety
  • szkolenia
  • warsztaty
  • targi
  • premiery produktów
  • konferencje

Co możemy zaoferować Twojej firmie? Dostęp do przestronnych, klimatyzowanych i odpowiednio zaaranżowanych sal konferencyjnych i bankietowych, znajdujących się w samym sercu miasta. Gwarantujemy elastyczne, dostosowane do Twoich potrzeb rozwiązania, które uczynią wydarzenie wyjątkowym i przyczynią się do marketingowego sukcesu Twojej firmy.

Cokolwiek planujesz, nasza przestrzeń dopasuje się do Twoich potrzeb!

Wybierz poziom

Poziom 1

Na poziomie I oferujemy 2 duże sale konferencyjno - bankietowe, foyer i przestronną salę warsztatową. Dzięki systemowi mobilnych ścian, przestrzeń można dzielić i aranżować. Sale EXPO, LUNA oraz MEMO można powiększyć o Foyer zyskując blisko 1000 m² powierzchni. Łącznie przyjmiemy tu nawet 500 osób.

Poziom 2

Na poziomie II oferujemy 2 duże sale konferencyjno – bankietowe i przestronną salę warsztatową. Dzięki systemo00 osób.

Poziom 3

Na poziomie III oferujemy 2 duże sale konferencyjno – bankietowe i przestronną salę warsztatową. Dzięki systemowi mobilnych yjmiemy tu nawet 500 osób.

Przystań

Przystań Sztuki to plenerowa przestrzeń zlokalizowana między budynkami Concordia Design i biurowca Bałtyk. Świetnie nadaje się np. do ekspozycji samochodów lub wystaw produktów.

Napisz do nas

Masz pytania, potrzeby, lub chcesz po prostu wpaść na kawę? Napisz do nas!


    Subscribe to our newsletter