Niezapomniane chrzciny w Poznaniu

Planujesz przyjęcie komunijne lub chrzest dla swojej pociechy? Pozwól, że Ci pomożemy. Concordia Design posiada bogate doświadczenie w organizacji imprez o charakterze prywatnym, które na długo pozostają w pamięci ich uczestników. Każde wydarzenie, odbywające się w postindustrialnym wnętrzu naszej restauracji i wzbogacone o wyśmienitą kuchnię Adama Adamczaka, szefa kuchni Concordia Taste, z pewnością będzie udane.
Skontaktuj się z nami
Chrzciny w Poznaniu - przygotuj je z nami

Chrzciny dziecka to bardzo ważny dzień dla wielu rodziców. Powierzając nam organizację tego wydarzenia, możesz mieć pewność, że zadbamy o każdy detal z należytą starannością. Szef kuchni przygotuje dla Was i Waszych gości wspaniałe potrawy, przygotowane z najwyższej jakości składników. Oprócz wyjątkowego klimatu, nasze centrum eventowe zachwyca architekturą, prestiżowym charakterem i oryginalnymi aranżacjami, przez co doskonale sprawdzi się jako lokal na chrzciny w Poznaniu.

Przyjęcie zorganizujemy w oparciu o Twój pomysł i dostosujemy je do Twoich potrzeb. Zadbamy o odpowiednią oprawę, dopasowaną do charakteru wydarzenia i upewnimy się, że wszystko przebiegać będzie zgodnie ze scenariuszem. Możesz liczyć na naszą kreatywność i elastyczność na każdym etapie organizacji. W przypadku wątpliwości oferujemy wsparcie w formie praktycznych rad i sugestii.

Komunia w Poznaniu - przyjęcie w sercu miasta

A może szukasz idealnego miejsca na przyjęcie komunijne w Poznaniu? Z chęcią podejmiemy się organizacji tego wydarzenia. Nasze centrum eventowe wraz z restauracją mieszczą się w pobliżu poznańskiego Bałtyku. Taka lokalizacja jest atrakcyjna nie tylko ze względu na prestiżowe otoczenie, ale też dogodny dojazd. W ciepłe dni znakomitym rozwiązaniem będzie organizacja imprezy w naszej przestrzeni plenerowej.

Kochasz dobrą kuchnię? Concordia Taste to najlepsza restauracja na komunię w Poznaniu. Zaproszeni goście z pewnością zasmakują w tutejszych rarytasach, tworzonych przez doświadczonego i kreatywnego szefa kuchni oraz jego zespół.

Oferujemy także bezkonkurencyjny, a przy tym bezpieczny catering na komunię lub chrzciny, przygotowany według stworzonego wraz z Tobą menu. Zorganizuj imprezę rodzinną z nami!!

Napisz do nas
Masz pytania, potrzeby, lub chcesz po prostu wpaść na kawę? Napisz do nas!

Sławomir Kaczalski
Restaurant Manager
s.kaczalski@concordiataste.pl
+48 570 447 096

Restauracja 
poznan@concordiataste.pl
+48 609 002 964


    Subscribe to our newsletter