Wymarzone wesele w Poznaniu

Zadbaj o odpowiednią scenerię dla jednego z najważniejszych momentów w Twoim życiu! Jeśli planujesz wesele w Poznaniu, zorganizuj je w unikatowej przestrzeni Concordia Design, znajdującej się w samym centrum miasta. Budynek urzeka architekturą, a starannie zaaranżowane wnętrza z pewnością spełnią Twoje oczekiwania. Wszystkiego dopełni wyśmienita kuchnia, będąca dziełem szefa kuchni Concordia Taste - Adama Adamczaka.
Skontaktuj się z nami
Sala weselna w Poznaniu - prestiżowy charakter

Szukasz miejsca, które bez trudu pomieści Twoich weselnych gości i znakomicie wpisze się w elegancki styl wydarzenia? Położone tuż przy poznańskim Bałtyku centrum eventowe Concordia Design to bez wątpienia doskonały wybór. Budynek posiada wyjście na taras, który będzie zachwycającym tłem dla weselnych zdjęć, z panoramą miasta w kadrze. Jego prestiżowy charakter i niepowtarzalna aranżacja wnętrz fantastycznie podkreślą wyjątkowy klimat uroczystości.

Organizując wesele w Poznaniu, zapewnij sobie pomoc naszego zespołu. Z przyjemnością doradzimy, gdy pojawią się wątpliwości. Dostosujemy się także do potrzeb przyszłych małżonków i ich bliskich, zapewniając im komfort oraz doskonałą zabawę w zachwycającym otoczeniu.

Wesele w dobrym smaku

Podczas organizacji wesela nie można zapomnieć o smacznej kuchni. To od niej zależy zadowolenie gości oraz przebieg wydarzenia. Gwarantujemy, że rozczarowanie nie spotka Cię także i w tym aspekcie. W naszej restauracji powstają kunsztownie przygotowywane dzieła kulinarnej sztuki. Stoją za nimi doświadczeni specjaliści od smaków, którzy zafundują weselnym gościom wyśmienite potrawy, będące prawdziwą ucztą dla podniebienia.

Organizacja wesel w Poznaniu w wydaniu Concordia Design to sposób na udaną imprezę w miejskim stylu. Uroczystości weselne to nie wszystko. Narzeczeni mają możliwość organizacji w naszym centrum lub przestrzeni plenerowej także ślubu humanistycznego lub cywilnego. Aby poznać więcej szczegółów, skontaktuj się z nami. Nie zwlekaj i zarezerwuj termin na nadchodzący sezon!

 

Napisz do nas
Masz pytania, potrzeby, lub chcesz po prostu wpaść na kawę? Napisz do nas!

Anna Styburska
+48 607 152 045

Maciej Pustkowiak
+48 607 450 014

eventy@concordiadesign.pl


    Subscribe to our newsletter