Biura do Wynajęcia – Wrocław | Concordia Design

Biura Wrocław

Szukasz biura do wynajęcia w centrum Wrocławia? Zgłoś się do nas. Oferujemy nowoczesne biura serwisowane dla zespołów liczących od 2 do 16 osób. Całość dostępna przez cały rok, 24 godziny na dobę.
Skontaktuj się nami

Dlaczego warto wynająć biuro w Concordia Design?

Naszym atutem jest fantastyczna lokalizacja i dobra obsługa. Concordia Design znajduje się na Wyspie Słodowej, w samym sercu Wrocławia. Budynek otacza zieleń i woda. Oferujemy 75 biur serwisowanych. Może w nich wygodnie pracować mniejszy lub większy zespół. Do dyspozycji Najemców są także w pełni wyposażone kuchnie czy 400 m2 strefy chilloutu. Posiadamy salki warsztatowe i call boxy. Community manager zadba  także o bogaty program wydarzeń dodatkowych – koncertów, imprez tanecznych, spotkań okolicznościowych.  Dysponujemy własną restauracją, a sezonie wiosenno-jesiennym zapraszamy na kawę na najpiękniejszy Taras widokowy we Wrocławiu.      

 

Co nas wyróżnia 

Biura w ścisłym centrum miasta, na zielonej Wyspie Słodowej, 5 minut od Rynku i 15 minut od Dworca Głównego

Elastyczne umowy

Pełna infrastruktura IT, dwóch niezależnych operatorów telekomunikacyjnych, światłowód i okablowanie LAN do każdego z biur

400 m2 pełnego słońca chilloutu, w pełni wyposażona kuchnia z pyszną kawą, owocowe środy, we wtorki i w czwartki ekologiczne lemoniady

Wygodne salki konferencyjne i call boxy, pełna infrastruktura konferencyjno-kongresowa

Własna restauracja uznana za drugą najlepszą restaurację w Polsce w plebiscycie Restaurant Week

Bogaty program atrakcji tylko dla naszych Najemców i opieka Community Managera

Stojaki dla rowerów

Łazienki z prysznicem

Coworking

A może szukasz miejsca tylko dla siebie i najważniejsza jest dla Ciebie elastyczność? Wtedy najlepszą opcją jest coworking. To coś więcej niż miejsce do pracy. To szansa na nowe znajomości oraz kontakty biznesowe. W coworkingu w centrum Wrocławia możesz pracować nad rozwojem swojej firmy, spotkać się z klientem, a także po prostu złapać oddech. Szukasz atrakcyjnej przestrzeni, komfortowych warunków i inspirującej społeczności?
Skontaktuj się z nami

Wybierz opcję dla siebie

Standard - dostęp do biurka cały miesiąc

Flex - dostęp do biurka 10 dni w miesiącu

Biurko dedykowane w strefie Silent

Napisz do nas

Masz pytania, potrzeby, lub chcesz po prostu wpaść na kawę? Napisz do nas!

Aleksandra Kalina-Tacik
Head of Leasing & Flexible Offices
a.kalina-tacik@concordiadesign.pl
+ 48 797019474    Subscribe to our newsletter