Biura do Wynajęcia – Wrocław | Concordia Design

Biura Wrocław

Szukasz biura do wynajęcia w centrum Wrocławia? Zgłoś się do nas. Oferujemy nowoczesne biura serwisowane dla zespołów liczących od 2 do 16 osób. Całość dostępna przez cały rok, 24 godziny na dobę.
Skontaktuj się z nami

Dlaczego warto wynająć biuro w Concordia Design?

Naszym atutem jest fantastyczna lokalizacja i dobra obsługa. Concordia Design znajduje się na Wyspie Słodowej, w samym sercu Wrocławia. Budynek otacza zieleń i woda. Oferujemy 75 biur serwisowanych. Może w nich wygodnie pracować mniejszy lub większy zespół. Do dyspozycji najemców jest także w pełni wyposażona kuchnia czy strefa chillout. Pamiętaj: zadowoleni pracownicy, to podstawa rozwoju Twojej firmy!        

 

Co czeka na wynajmujących biura?

Szybki internet czy klimatyzacja, to podstawa. Ale wiemy, że samo pomieszczenie do pracy biurowej to nie wszystko. W Concordia Design możesz więc korzystać z coworkingu (np. na spotkania z klientami), wynająć dodatkowo salkę konferencyjną (do pracy zespołowej) czy odbyć poufną ważną rozmowę telefoniczną z osobnego call boxa. Niezależnie od tego, jaki rodzaj biura wybierzesz, zawsze otrzymujesz elastyczną umowę oraz możliwość wygenerowania wirtualnego adresu do rejestracji firmy. Pracując w Concordia Design staniesz się częścią niezwykłej społeczności. To ważne. Czasami przy dobrej kawie rodzą się najlepsze firmy.

Napisz do nas

Masz pytania, potrzeby, lub chcesz po prostu wpaść na kawę? Napisz do nas!

Łukasz Lergetporer
Head of Leasing & Flexible Offices
l.lergetporer@concordiadesign.pl
+ 48 691 900 684    Subscribe to our newsletter