Imprezy firmowe w Poznaniu | Concordia Design

Imprezy firmowe Poznań

Imprezy firmowe stanowią znakomitą okazję do integracji zespołu i wspólnego spędzania czasu. Stoisz przed wyzwaniem organizacji wydarzenia dla swoich współpracowników? Skorzystaj z naszego wsparcia. Concordia Design zapewni Ci funkcjonalną i nowoczesną przestrzeń na event w centrum Poznania oraz profesjonalną pomoc w przygotowaniu wydarzenia.
Skontaktuj się z nami

Przestrzeń eventowa w centrum Poznania

Przestronna, stylowo urządzona przestrzeń eventowa w samym centrum miasta to idealne miejsce na organizację imprez firmowych w Poznaniu.

Dzięki możliwości dzielenia sal przy użyciu systemu mobilnych ścian, z łatwością dopasujemy wnętrze do Twoich potrzeb, czyniąc je w ten sposób jeszcze bardziej funkcjonalnym. Miejsce na event w Poznaniu powinno odznaczać się bardzo dobrą lokalizacją.

Concordia Design mieści się w samym sercu miasta, przy Rondzie Kaponiera, dzięki czemu masz pewność łatwego dojazdu.  

 

Każda organizowana przez Concordia Design impreza firmowa w Poznaniu to dopracowane szczegółowo wydarzenie.

 

Staramy się spełniać oczekiwania naszych Klientów zarówno pod względem aranżacji przestrzeni na event, jak i obsługi technicznej oraz cateringu. Oferujemy najwyższej jakości usługi, które sprawią, że uczestnicy wydarzenia zapamiętają je na długo.

Eventy plenerowe

Chcesz zorganizować imprezę firmową na zewnątrz? Przystań Sztuki to doskonałe miejsce na event plenerowy, spotkanie biznesowe, ale też mniej formalne wydarzenie.

 

Odbywają się tu ogólnodostępne pokazy filmowe, wystawy rzeźb, koncerty jazzowe, warsztaty artystyczne i wernisaże. Przestrzeń znajduje się w atrakcyjnej lokalizacji w samym centrum Poznania – pomiędzy budynkiem Concordia Design i biurowcem Bałtyk, czyli tam, gdzie bije serce miasta.

Concordia Design to nie tylko miejsce na event - to kompleksowa organizacja

Naszym Klientom zapewniamy kompleksową organizację wydarzenia firmowego. Przygotowujemy przestrzeń na event, dostosowując wygląd pomieszczenia do oczekiwań, stosując odpowiednie oświetlenie czy oznaczenie firmowe brandu klienta.

Wnętrza dostosowane są nie tylko do organizacji eventów stacjonarnych, ale też do spotkań online lub hybrydowych. Dysponujemy sprzętem do streamingu oraz całym zapleczem technicznym, które ułatwi rozszerzenie eventu i transmitowanie go również online. 

Autorski catering z Concordia Taste

Podczas eventu firmowego zapewniamy również wysokiej jakości catering, wprost z autorskiej restauracji Concordia Taste.

 

Menu przygotowuje Top Chef i jednocześnie szef kuchni restauracji – Adam Adamczak. Smakowite finger foody lub regularne kilkudaniowe menu – wszystko w zależności od oczekiwań klienta.

Napisz do nas

Chcesz wynająć przestrzeń na event lub poszukujesz kompleksowej organizacji imprezy firmowej? Skontaktuj się z nami!


    Subscribe to our newsletter