Imprezy firmowe w Poznaniu | Concordia Design

Imprezy firmowe Poznań

Imprezy firmowe stanowią znakomitą okazję do integracji zespołu i wspólnego spędzania czasu. Stoisz przed wyzwaniem organizacji wydarzenia dla swoich współpracowników? Skorzystaj z naszego wsparcia. Concordia Design zapewni Ci funkcjonalną i nowoczesną przestrzeń w centrum Poznania oraz profesjonalną pomoc w przygotowaniu eventu.
Skontaktuj się z nami

Imprezy firmowe w Poznaniu - organizuj je z nami

Przestronne, stylowo urządzone sale konferencyjno-bankietowe to idealne miejsce na organizację imprez firmowych w Poznaniu. Dzięki możliwości dzielenia przestrzeni przy użyciu systemu mobilnych ścian, z łatwością dopasujemy wnętrze do Twoich potrzeb, czyniąc je w ten sposób jeszcze bardziej funkcjonalnym. Dogodne położenie zapewnia uczestnikom spotkania łatwy i szybki dojazd, a nasza bezkompromisowość w przestrzeganiu aktualnie obowiązujących zaleceń sanitarno-epidemiologicznych stanowi gwarancję ich bezpieczeństwa.

Każda organizowana przez Concordia Design impreza firmowa w Poznaniu to dopracowany w każdym szczególe event. Staramy się spełniać oczekiwania naszych Klientów zarówno pod względem aranżacji, jak i obsługi technicznej oraz cateringu. Oferujemy najwyższej jakości usługi, które sprawią, że uczestnicy wydarzenia zapamiętają je na długo.

 

A może marzy Ci się impreza firmowa w plenerze? Przystań Sztuki to doskonałe miejsce na spotkanie biznesowe, jak i mniej formalne. Odbywają się tu ogólnodostępne pokazy filmowe, wystawy rzeźb, koncerty jazzowe, warsztaty artystyczne i wernisaże. Przestrzeń znajduje się w atrakcyjnej lokalizacji w samym centrum Poznania – pomiędzy budynkiem Concordia Design i biurowcem Bałtyk, czyli tam, gdzie bije serce miasta.

 

Organizacja imprez w Poznaniu

Poznań będzie fantastycznym miejscem dla spotkania firmowego lub eventu o charakterze biznesowym. Nasze sale znajdują się niemal w samym środku stolicy Wielkopolski! To niezwykle atrakcyjna przestrzeń, położona w pobliżu Starego Miasta, skąd łatwo dotrzeć na piękny Stary Rynek i podziwiać uroki miasta.

Organizowane przy naszym wsparciu imprezy integracyjne z pewnością okażą się dużym sukcesem. Dbamy o komfort wszystkich uczestników wydarzenia i o to, by przebiegało ono zgodnie z wcześniejszymi ustaleniami. Nasze wnętrza dostosowane są nie tylko do organizacji eventów stacjonarnych, ale też do spotkań online lub hybrydowych. Wszystko zależy od potrzeb naszych Klientów. Zapewnij swoim współpracownikom niezapomnianą imprezę – skontaktuj się z naszym zespołem i ustalmy szczegóły!

Napisz do nas

Masz pytania, potrzeby, lub chcesz po prostu wpaść na kawę? Napisz do nas!


    Subscribe to our newsletter