Kompleksowa organizacja imprez firmowych w Poznaniu

Imprezy firmowe stanowią znakomitą okazję do integracji zespołu i wspólnego spędzania czasu. Stoisz przed wyzwaniem organizacji imprezy firmowej dla współpracowników? Poszukujesz przestrzeni eventowej w Poznaniu? Skorzystaj z naszego wsparcia. Concordia Design zapewni Ci funkcjonalną i nowoczesną przestrzeń na event w centrum Poznania oraz profesjonalną pomoc w przygotowaniu wydarzenia.
Skontaktuj się z nami
Imprezy firmowe w centrum Poznania

Przestronna, stylowo urządzona przestrzeń eventowa w samym centrum miasta to idealne miejsce na organizację imprez firmowych w Poznaniu.

Dzięki możliwości dzielenia sal przy użyciu systemu mobilnych ścian, z łatwością dopasujemy wnętrze do Twoich potrzeb, czyniąc je w ten sposób jeszcze bardziej funkcjonalnym. Miejsce na event w Poznaniu powinno odznaczać się bardzo dobrą lokalizacją.

Concordia Design mieści się w samym sercu miasta, przy Rondzie Kaponiera, dzięki czemu masz pewność łatwego dojazdu.  

 

Każda organizowana przez Concordia Design impreza firmowa w Poznaniu to dopracowane szczegółowo wydarzenie.

 

Staramy się spełniać oczekiwania naszych Klientów zarówno pod względem aranżacji przestrzeni na event, jak i obsługi technicznej oraz cateringu. Oferujemy najwyższej jakości usługi, które sprawią, że uczestnicy wydarzenia zapamiętają je na długo.

Integracja firmowa - event plenerowy w Poznaniu

Chcesz zorganizować imprezę firmową na zewnątrz? Przystań Sztuki to doskonałe miejsce na event plenerowy, spotkanie biznesowe, ale też mniej formalne wydarzenie.

 

Odbywają się tu ogólnodostępne pokazy filmowe, wystawy rzeźb, koncerty jazzowe, warsztaty artystyczne i wernisaże. Przestrzeń znajduje się w atrakcyjnej lokalizacji w samym centrum Poznania – pomiędzy budynkiem Concordia Design i biurowcem Bałtyk, czyli tam, gdzie bije serce miasta.

Skontaktuj się z nami
Concordia Design to nie tylko miejsce na event - to kompleksowa organizacja

Naszym Klientom zapewniamy kompleksową organizację wydarzenia firmowego. Przygotowujemy przestrzeń na event, dostosowując wygląd pomieszczenia do oczekiwań, stosując odpowiednie oświetlenie czy oznaczenie firmowe brandu klienta.

Wnętrza dostosowane są nie tylko do organizacji eventów stacjonarnych, ale też do spotkań online lub hybrydowych. Dysponujemy sprzętem do streamingu oraz całym zapleczem technicznym, które ułatwi rozszerzenie eventu i transmitowanie go również online. 

Autorski catering z Concordia Taste

Podczas eventu firmowego zapewniamy również wysokiej jakości catering, wprost z autorskiej Restauracji Concordia Taste.

 

Menu przygotowuje Top Chef i jednocześnie szef kuchni restauracji – Adam Adamczak. Smakowite finger foody lub regularne kilkudaniowe menu – wszystko w zależności od oczekiwań klienta.

Cokolwiek planujesz, nasza przestrzeń dopasuje się do Twoich potrzeb!
Wybierz Przestrzeń Eventową
Parter

Na poziomie I oferujemy 2 duże sale konferencyjno - bankietowe, foyer i przestronną salę warsztatową. Dzięki systemowi mobilnych ścian, przestrzeń można dzielić i aranżować. Sale EXPO, LUNA oraz MEMO można powiększyć o Foyer zyskując blisko 1000 m² powierzchni. Łącznie przyjmiemy tu nawet 500 osób.

Poziom 2

Na poziomie II oferujemy 2 duże sale konferencyjno – bankietowe i przestronną salę warsztatową. Dzięki systemo00 osób.

Poziom 3

Na poziomie III oferujemy 2 duże sale konferencyjno – bankietowe i przestronną salę warsztatową. Dzięki systemowi mobilnych yjmiemy tu nawet 500 osób.

Przystań

Przystań Sztuki to plenerowa przestrzeń zlokalizowana między budynkami Concordia Design i biurowca Bałtyk. Świetnie nadaje się np. do ekspozycji samochodów lub wystaw produktów.

Napisz do nas
Chcesz wynająć przestrzeń na event lub poszukujesz kompleksowej organizacji imprezy firmowej? Skontaktuj się z nami!

Maciej Pustkowiak
+48 607 450 014

Anna Styburska
+48 607 152 045

eventy@concordiadesign.pl

 

 


    Subscribe to our newsletter