Biuro do wynajęcia

Szukasz biura w Poznaniu dla siebie lub dla swojego zespołu? Posiadamy przestrzenie biurowe na wynajem w centrum miasta. Atrakcyjna lokalizacja w Poznaniu, parking, pełne wyposażenie, brak dodatkowych opłat i oryginalnie zaaranżowana przestrzeń - to wyróżnia Concordię!
Umów się na spotkanie
Wynajem biura Poznań - biura serwisowane

W Concordia Design oferujemy biura posiadające od 5 do 18 stanowisk do pracy. Mamy również miejsca w coworkingu.

 

Co zrobić, by pracować w Concordia Design? Skontaktuj się z nami, sprawdź dostępność miejsc – następnie weź laptopa i rozgość się u nas, wszystko już na Ciebie czeka!

 

U nas skorzystasz z biur serwisowanych – to wygoda, brak dodatkowych opłat i elastyczna umowa.

 

Co jeszcze?

 

Nie płacisz za metry kwadratowe,

korzystasz z w pełni wyposażonego biura,

kompleksowe utrzymanie w cenie.

Zobacz przestrzeń - spacer 3D
Biura serwisowane
WIFI i infrastruktura IT

W budynku Concordia Design - dla naszych wynajmujących oraz gości - w biurach oraz częściach wspólnych dostępne jest WIFI. Dzięki temu możesz swobodnie pracować w wybranej przez siebie przestrzeni. Sieć WIFI zapewnia Ci nieprzerwane połączenie, a jeśli potrzebujesz jakiejkolwiek pomocy, do Twojej dyspozycji są pracownicy, którzy stanowią niezbędne wsparcie techniczne. Co zyskujesz?

Co zyskujesz?

– dostęp do szybkiego WiFi
– wsparcie techniczne
– pomoc w obsłudze sprzętu

Obsługa recepcyjna i Community

W budynku Concordia Design przy wejściu A przeznaczonym dla naszych najemców znajduje się obsługa recepcyjna. Codziennie w biurze towarzyszyć Wam będzie również Community Managerka, która dba o przestrzenie wspólne oraz całą społeczność naszych najemców. Dodatkowo w Concordia Design stawiamy na networking, integrację i wspólne poznanie się - dlatego możesz uczestniczyć w spotkaniach Community. Co zyskujesz?

Co zyskujesz?

– obsługa recepcyjna,
– networking i community,
– szybka reakcja na prośby

Sale spotkań i chillroom

Zarówno na piętrze I i II posiadamy sale spotkań, do których masz łatwy dostęp. Dzięki aplikacji możesz w dowolnym momencie sprawdzić dostępność sal i skorzystać z nich zgodnie ze swoimi potrzebami. Sale wyposażone są w ogólnodostępne telewizory oraz sprzęt do wideokonferencji. Możesz skorzystać z wyciszonych callboxów, dzięki temu w komfortowy sposób możesz odbyć ważną rozmowę. Co zyskujesz?

Co zyskujesz?

– dostęp do salek konferencyjnych
– sprzęt do spotkań warsztatowych
– dostępne callboxy

Wynajem biura – co nas wyróżnia?

dobra lokalizacja (centrum miasta)

duży parking przy budynku

pełne wyposażenie biur

elastyczne umowy

wyposażone przestrzenie wspólne, kuchnia, chillout room, sale konferencyjne

budki akustyczne do rozmów

prysznic

parking dla rowerów

Powierzchnie biurowe
Wynajem biur - piętro I

I piętro budynku to aż 19 biur. Każde z nich dedykowane dla określonej liczby osób, dzięki czemu z pewnością znajdziesz coś dla siebie. Dodatkowo 2 sale spotkań, 2 budki akustyczne i chillout space do dyspozycji.

Wynajem biur - piętro II

II piętro budynku Concordia Design to z kolei 9 biur oraz przestrzeń coworkingowa dedykowana dla 14 osób. Co więcej - 3 sale spotkań, 3 budki akustyczne, chillout space, strefa wspólna oraz lobby z obsługą.

Umów się na spotkanie

W budynku Concordia Design znajduje się wyróżniona przez The Guardian restauracja Concordia Taste, w której możesz zjeść business lunch lub zaprosić swoich gości na kawę.

 

Sam budynek Concordia Design to przestrzeń starej drukarni, która rok temu została na nowo wyremontowała. Całość przedsięwzięcia została zaplanowana w duchu zrównoważonego rozwoju, a projekt wnętrza jest nagradzany.

 

Chcesz dowiedzieć się więcej? Skontaktuj się z nami i wybierz swoje miejsce do pracy!

Biura Serwisowane - FAQ

Co to są biura serwisowane?

Biura serwisowane dostępne w Concordia Design to Twoje miejsce do pracy. Korzystając z oferty biur serwisowanych masz pewność stałości opłat - w jednej cenie zawiera się Twoja przestrzeń do pracy, biurko i wyposażenie, dostęp do internetu, dostęp do przestrzeni wspólnych: wyposażona kuchnia, salki konferencyjne, chill space, utrzymanie czystości, obsługa recepcji itp. Umowa jest elastyczna, dzięki czemu łatwo możesz zmienić miejsce swojej pracy - ale czy na pewno zrezygnujesz z pracy w Concordii? 🙂

Czy w biurach są meble?

Tak, Twoje biuro serwisowane znajduje się w przestrzeni, która jest w pełni wyposażona. Otrzymasz biurko, komfortowe krzesło, szafy, odpowiednie oświetlenie, dostęp do internetu oraz w razie potrzeby pomoc techniczną oraz informatyczną.

W jakich godzinach mogę korzystać z biurka?

Obiekt Concordia Design jest dostępny 24/7. W godzinach pracy między 8 a 16 jest dostępna pomoc Office Managerki oraz Community Managerki. Natomiast w pozostałych godzinach obiekt jest monitorowany przez ochronę. Podsumowując - możesz korzystać ze swojego biurka, kiedy tylko chcesz. Do swojego biura dostaniesz się dzięki karcie najemcy.

Czy w budynku Concordii jest parking?

Najemcy mogą korzystać z kilku parkingów, które znajdują się w okolicy. Są to parkingi: przy budynku Concordii, parking podziemny przy Concordii, parking pod Rondem Kaponiera, parking przy Bałtyku oraz na terenie MTP. Każdy z tych parkingów jest obsługiwany przez inną firmę zewnętrzną, toteż najemca może skontaktować się z wybranym usługodawcą i skorzystać z dogodnego miejsca postojowego.

Szukasz biura w Poznaniu?
Masz pytania, potrzeby, lub chcesz po prostu wpaść na kawę? Napisz do nas!    Subscribe to our newsletter