Biura do wynajęcia w Poznaniu - Concordia Design

Wynajem biur Poznań

Szukasz miejsca do pracy dla siebie lub dla swojego zespołu? Biura w Poznaniu, które będzie Cię inspirować, a jednocześnie poczujesz się w nim jak…w domu?
Dołącz do Concordia Design! Posiadamy przestrzenie biurowe na wynajem w centrum miasta. Atrakcyjna lokalizacja w Poznaniu, parking, pełne wyposażenie i oryginalnie zaaranżowana przestrzeń - to wyróżnia Concordię!
Skontaktuj się z nami

Nowoczesne biura i coworking w Poznaniu

Wyobraź sobie miejsce, w którym jest przytulnie i wygodnie. Miejsce, które pobudza wyobraźnię i sprawia, że pracujesz wydajniej. Takie są właśnie nasze biura w Concordia Design! 

Swoją ofertę kierujemy do startupów, małych i średnich firm. Nasze biura do wynajęcia w Poznaniu dedykowane są dla całych zespołów, posiadamy również do dyspozycji hot deski – coworking.

Co nas wyróżnia?

dobra lokalizacja (centrum miasta)

duży parking przy budynku

pełne wyposażenie biur

elastyczne umowy

wyposażone przestrzenie wspólne, kuchnia, chillout room, sale konferencyjne

wyróżniona przez dziennik "The Guardian" Restauracja Concordia Taste w budynku

budki akustyczne do rozmów

prysznic

parking dla rowerów

Rzuty pięter

Piętro I

I piętro budynku to aż 19 biur. Każde z nich dedykowane dla określonej liczby osób, dzięki czemu z pewnością znajdziesz coś dla siebie. Dodatkowo 2 sale spotkań, 3 budki akustyczne i chillout space do dyspozycji.

Piętro II

II piętro budynku Concordia Design to z kolei 9 biur oraz przestrzeń coworkingowa dedykowana dla 14 osób. Co więcej - 3 sale spotkań, 2 budki akustyczne, chillout space, strefa wspólna oraz lobby z obsługą.

Biura do wynajęcia w Poznaniu - Twoje nowe miejsce do pracy

Proponujemy biura na wynajem w Poznaniu dla zespołów od 6 do 18 osób. Co nas wyróżnia? Otrzymujesz biura serwisowane, nie płacisz za metry kwadratowe. Dzięki temu masz pewność stałości opłat i kompleksowego wyposażenia przestrzeni w cenie, w tym: media, utrzymanie czystości, internet czy przestrzenie do dyspozycji, jak chill space i salki konferencyjne.

 

Wiemy, jak dynamiczna może być Twoja praca, dlatego oferujemy elastyczne umowy oraz dostęp do biura 24/7. W budynku Concordia Design znajduje się recepcja oraz ochrona, dzięki czemu masz pewność, że przestrzeń Twojego nowego biura w Poznaniu jest w pełni zabezpieczona.

Przestrzenie biurowe Concordia Design są nowo wyremontowane – jednocześnie zostały zaprojektowane z myślą o ekologii. Wszystko po to, by zostawić jak najmniejszy ślad węglowy i zadbać o naszą planetę. Podczas projektowania zwracaliśmy uwagę na niską emisję dwutlenku węgla oraz zastosowaliśmy strategię 3R. Concordia Design stawia w centrum planetę, ale także człowieka. Stąd nasza oferta to nie tylko wynajem biur. Podkreślamy społeczność Concordii Design – równa, wspierająca i różnorodna zarazem.

Napisz do nas

Masz pytania, potrzeby, lub chcesz po prostu wpaść na kawę? Napisz do nas!


    Subscribe to our newsletter