Wynajem biura Poznań

Szukasz miejsca do pracy dla siebie lub dla swojego zespołu? Biura w Poznaniu, które będzie Cię inspirować, a jednocześnie poczujesz się w nim jak…w domu? Dołącz do Concordia Design! Posiadamy przestrzenie biurowe na wynajem w centrum miasta. Atrakcyjna lokalizacja w Poznaniu, parking, pełne wyposażenie i oryginalnie zaaranżowana przestrzeń - to wyróżnia Concordię!
Skontaktuj się z nami

Nowoczesne powierzchnie biurowe w Poznaniu

Wyobraź sobie miejsce, w którym jest przytulnie i wygodnie. Miejsce, które pobudza wyobraźnię i sprawia, że pracujesz wydajniej. Takie są właśnie nasze biura w Concordia Design! 

Nasze biura do wynajęcia w Poznaniu dedykowane są dla całych zespołów, posiadamy również do dyspozycji hot deski i coworking (więcej przeczytasz TUTAJ). 

 

Dowiedz się, jak wyglądała przemiana wnętrz Concordii – Future-Conscious Design.

 

Zobacz przestrzeń - spacer 3D

Wynajem biura – co nas wyróżnia?

dobra lokalizacja (centrum miasta)

duży parking przy budynku

pełne wyposażenie biur

elastyczne umowy

wyposażone przestrzenie wspólne, kuchnia, chillout room, sale konferencyjne

budki akustyczne do rozmów

prysznic

parking dla rowerów

Skontaktuj się z nami

Powierzchnie biurowe

Wynajem biur - piętro I

I piętro budynku to aż 19 biur. Każde z nich dedykowane dla określonej liczby osób, dzięki czemu z pewnością znajdziesz coś dla siebie. Dodatkowo 2 sale spotkań, 2 budki akustyczne i chillout space do dyspozycji.

Wynajem biur - piętro II

II piętro budynku Concordia Design to z kolei 9 biur oraz przestrzeń coworkingowa dedykowana dla 14 osób. Co więcej - 3 sale spotkań, 3 budki akustyczne, chillout space, strefa wspólna oraz lobby z obsługą.

Biura do wynajęcia w Poznaniu - Twoje nowe miejsce do pracy

Proponujemy biura na wynajem w Poznaniu dla zespołów od 6 do 18 osób. Co nas wyróżnia? Otrzymujesz biura serwisowane, nie płacisz za metry kwadratowe. Dzięki temu masz pewność stałości opłat i kompleksowego wyposażenia przestrzeni w cenie, w tym: media, utrzymanie czystości, internet czy przestrzenie do dyspozycji, jak chill space i salki konferencyjne. Dodatkowo w budynku znajduje się wyróżniona przez dziennik “The Guardian” Restauracja Concordia Taste w budynku

 

Wiemy, jak dynamiczna może być Twoja praca, dlatego oferujemy elastyczne umowy oraz dostęp do biura 24/7. W budynku Concordia Design znajduje się recepcja oraz ochrona, dzięki czemu masz pewność, że przestrzeń Twojego nowego biura w Poznaniu jest w pełni zabezpieczona.

Powierzchnie biurowe do wynajęcia w Concordia Design są nowo wyremontowane – jednocześnie zostały zaprojektowane z myślą o ekologii. Wszystko po to, by zostawić jak najmniejszy ślad węglowy i zadbać o naszą planetę. Podczas projektowania zwracaliśmy uwagę na niską emisję dwutlenku węgla oraz zastosowaliśmy strategię 3R. Concordia Design stawia w centrum planetę, ale także człowieka. Stąd nasza oferta to nie tylko wynajem biur. Podkreślamy społeczność Concordii Design – równa, wspierająca i różnorodna zarazem.

Biura Serwisowane - FAQ

Co to są biura serwisowane?

Biura serwisowane dostępne w Concordia Design to Twoje miejsce do pracy. Korzystając z oferty biur serwisowanych masz pewność stałości opłat - w jednej cenie zawiera się Twoja przestrzeń do pracy, biurko i wyposażenie, dostęp do internetu, dostęp do przestrzeni wspólnych: wyposażona kuchnia, salki konferencyjne, chill space, utrzymanie czystości, obsługa recepcji itp. Umowa jest elastyczna, dzięki czemu łatwo możesz zmienić miejsce swojej pracy - ale czy na pewno zrezygnujesz z pracy w Concordii? 🙂

Czy w biurach są meble?

Tak, Twoje biuro serwisowane znajduje się w przestrzeni, która jest w pełni wyposażona. Otrzymasz biurko, komfortowe krzesło, szafy, odpowiednie oświetlenie, dostęp do internetu oraz w razie potrzeby pomoc techniczną oraz informatyczną.

W jakich godzinach mogę korzystać z biurka?

Obiekt Concordia Design jest dostępny 24/7. W godzinach pracy między 8 a 16 jest dostępna pomoc Office Managerki oraz Community Managerki. Natomiast w pozostałych godzinach obiekt jest monitorowany przez ochronę. Podsumowując - możesz korzystać ze swojego biurka, kiedy tylko chcesz. Do swojego biura dostaniesz się dzięki karcie najemcy.

Czy w budynku Concordii jest parking?

Najemcy mogą korzystać z kilku parkingów, które znajdują się w okolicy. Są to parkingi: przy budynku Concordii, parking podziemny przy Concordii, parking pod Rondem Kaponiera, parking przy Bałtyku oraz na terenie MTP. Każdy z tych parkingów jest obsługiwany przez inną firmę zewnętrzną, toteż najemca może skontaktować się z wybranym usługodawcą i skorzystać z dogodnego miejsca postojowego.

Napisz do nas

Masz pytania, potrzeby, lub chcesz po prostu wpaść na kawę? Napisz do nas!    Subscribe to our newsletter