Biura na Wynajem – Poznań | Concordia Design

Przestrzenie biurowe na wynajem w Poznaniu

Szukasz miejsca do pracy dla siebie lub dla swojego zespołu? Biura w Poznaniu, które będzie Cię inspirować, a jednocześnie poczujesz się w nim jak…w domu?
Dołącz do Concordia Design! Posiadamy przestrzenie biurowe na wynajem w centrum miasta. Atrakcyjna lokalizacja w Poznaniu, parking, pełne wyposażenie i oryginalnie zaaranżowana przestrzeń - to wyróżnia Concordię!
Skontaktuj się z nami

Nowoczesne biura i coworking w Poznaniu

Wyobraź sobie miejsce, w którym jest przytulnie i wygodnie. Miejsce, które pobudza wyobraźnię i sprawia, że pracujesz wydajniej. Takie są właśnie nasze biura w Concordia Design! 

Swoją ofertę kierujemy do startupów, małych i średnich firm. Nasze biura do wynajęcia w Poznaniu dedykowane są dla całych zespołów, posiadamy również do dyspozycji hot deski – coworking.

Co nas wyróżnia?

dobra lokalizacja (centrum miasta)

duży parking przy budynku

pełne wyposażenie biur

elastyczne umowy

wyposażone przestrzenie wspólne, kuchnia, chillout room, sale konferencyjne

restauracja Concordia Taste w budynku (www.concordiataste.pl)

budki akustyczne do rozmów,

prysznic

parking dla rowerów

Rzuty pięter

Piętro I

I piętro budynku to aż 19 biur. Każde z nich dedykowane dla określonej liczby osób, dzięki czemu z pewnością znajdziesz coś dla siebie. Dodatkowo 2 sale spotkań, 3 budki akustyczne i chillout space do dyspozycji.

Piętro II

II piętro budynku Concordia Design to z kolei 9 biur oraz przestrzeń coworkingowa dedykowana dla 14 osób. Co więcej - 3 sale spotkań, 2 budki akustyczne, chillout space, strefa wspólna oraz lobby z obsługą.

Biura do wynajęcia w Poznaniu - Twoje nowe miejsce do pracy

Proponujemy biura na wynajem w Poznaniu dla zespołów od 6 do 18 osób, o powierzchni – od 30 do 100 m². Wiemy, jak dynamiczna może być Twoja praca, dlatego oferujemy elastyczne umowy oraz dostęp do biura 24/7. W budynku Concordia Design znajduje się recepcja oraz ochrona, dzięki czemu masz pewność, że przestrzeń Twojego nowego biura w Poznaniu jest w pełni zabezpieczona.

Przestrzenie biurowe Concordia Design są nowo wyremontowane – jednocześnie zostały zaprojektowane z myślą o ekologii. Wszystko po to, by zostawić jak najmniejszy ślad węglowy i zadbać o naszą planetę. Podczas projektowania zwracaliśmy uwagę na niską emisję dwutlenku węgla oraz zastosowaliśmy strategię 3R. Concordia Design stawia w centrum planetę, ale także człowieka. Stąd nasza oferta to nie tylko wynajem biur. Podkreślamy społeczność Concordii Design – równa, wspierająca i różnorodna zarazem.

Napisz do nas

Masz pytania, potrzeby, lub chcesz po prostu wpaść na kawę? Napisz do nas!


    Subscribe to our newsletter