Wynajem biura Wrocław

Szukasz biura do wynajęcia w centrum Wrocławia? Zgłoś się do nas. Oferujemy nowoczesne, w pełni wyposażone biura serwisowane dla zespołów liczących od 2 do 16 osób. Całość dostępna przez cały rok, 24 godziny na dobę. Doskonała lokalizacja, dostęp do strategicznych punktów w mieście, elastyczne umowy.
Skontaktuj się nami
Why rent an office at Concordia Design?

Naszym atutem jest fantastyczna lokalizacja i kompleksowość oferty. Concordia Design znajduje się na Wyspie Słodowej, w samym sercu Wrocławia. 

Oferujemy 75 biur serwisowanych, dla zespołów od 2 do 16 osób. W pełni wyposażone biuro, utrzymanie czystości, internet, chill out i pyszna kawa są już wliczone w cenę. Na każdym piętrze mamy salki warsztatowe i call boxy.

Do dyspozycji Najemców są w pełni wyposażone kuchnie i 400 m2 pełnej słońca strefy chilloutu. Budynek jest bezpieczny – obowiązują karty dostępu, CCTV, ochrona. Community manager zadba o bogaty program wydarzeń  integracyjnych. Dysponujemy własną restauracją, a sezonie wiosenno-jesiennym zapraszamy na kawę na najpiękniejszy taras widokowy we Wrocławiu.      

 

Wybór Concordii okazał się strzałem w dziesiątkę! Zespół pracujący tutaj to prawdziwi profesjonaliści, którzy nie tylko dostarczają doskonałą obsługę, ale także inspirują do większych sukcesów. Lokalizacja w centrum, piękny taras, elastyczne umowy czy ilość dostępnych call boxów sprawiają że Concordia sprawdza się idealnie jako siedziba naszej firmy. Gorąco polecam Concordię każdej firmie poszukującej dynamicznego i inspirującego miejsca do pracy!

Ernest Szydelski, Hustro

Kiedy zakładasz własną firmę, ważne jest, aby móc spotykać się z innymi osobami oraz mieć łatwy dostęp do ekspertów. Wygodnie jest również pracować w biurach, gdzie wszystkie najważniejsze usługi zawarte są w cenie.

Marcin Czech, LinkedbyTech

Concordię wybraliśmy ze względu na architekturę. Uważam, że dobra przestrzeń stymuluje dobre projekty. Infrastruktura, zasoby i energia, która tutaj jest, sprzyja realizacji wyjątkowych przedsięwzięć.

Klaudia Magierowska, Cashflow Group

Contact us

Co nas wyróżnia 

Biura w ścisłym centrum miasta, na zielonej Wyspie Słodowej, 5 minut od Rynku i 15 minut od Dworca Głównego

Elastyczne umowy

Pełna infrastruktura IT, dwóch niezależnych operatorów telekomunikacyjnych, światłowód i okablowanie LAN do każdego z biur

400 m2 pełnego słońca chilloutu, w pełni wyposażona kuchnia z pyszną kawą, owocowe środy, we wtorki i w czwartki ekologiczne lemoniady

Wygodne salki konferencyjne i call boxy, pełna infrastruktura konferencyjno-kongresowa

Własna restauracja uznana za drugą najlepszą restaurację w Polsce w plebiscycie Restaurant Week

Bogaty program atrakcji tylko dla naszych Najemców i opieka Community Managera

Stojaki dla rowerów

Łazienki z prysznicem

Biura dla dużych zespołów

Ofertujemy komfortowe, w pełni wyposażona biura, o powierzchni łącznej 230 m2, zawierające w sobie 42 miejsca pracy. Niezależna kontrola dostępu, własna przestrzeń kuchenna z jadalnią oraz strefa pracy cichej gwarantują prywatność i komfort. Biura są wysokie, przestrzenne, z otwieranymi oknami. Dodatkowym atutem jest możliwość korzystania z salek szkoleniowych i strefy chilloutu.
Contact us
Write to us
Do you have questions, needs, or just want to drop in for a coffee? Write to us!

Aleksandra Kalina-Tacik
Head of Leasing & Flexible Offices
biura.wroclaw@concordiadesign.pl
+ 48 797019474    Subscribe to our newsletter