HELLO KOSMOS, HELLO ZIEMIA

Rozmowa o kreatywności Sylwii Hull-Wosiek i Agnieszki Pełka-Szajowskiej. Ten webinar to “must have” dla każdego. Dla liderów i liderek, dla pracowników i pracowniczek, dla rodziców i dla nas samych.

Dwa bieguny kreatywności - biegun biznes i biegun JA, czyli samorozwój.
Zobacz webinar
Znajdziesz odpowiedzi na następujące pytania:
 • Jak korzystać z kreatywności w organizacji, czym można ją karmić i jak pielęgnować?
 • Czy kreatywność może pomóc w samorozwoju?
 • O tym, co każdy z nas może wnieść na sesję kreatywną.
 • Ogarniamy chaos czyli o tym, jak uporządkować proces kreatywny.
 • Czym jest ciekawość i co daje nam mówienie “nie wiem”?
 • Co zabija kreatywność?

Będzie mnóstwo o przeciążeniu poznawczym i o rozwiązaniach, jakie możemy zastosować od zaraz oraz o dobrych i złych nawykach.

Jeśli jesteś ciekawy_a, jak rozwijać kompetencję przyszłości, jaką jest kreatywność, koniecznie przesłuchaj lub obejrzyj nasz webinar z Sylwią Hull- Wosiek i Agnieszką Pełka-Szajowską!

O autorkach

Agnieszka Pełka-Szajowska

Ekspertka Concordia Design

Uczy metod twórczego rozwiązywania problemów i szukania rozwiązań. Łączy kreatywność z krytycznym myśleniem. Dodaje do tego wnioski empiryczne z nauki, by robić to z głową 🙂 czyli wykorzystując praktyczną wiedzę o zespołach, psychologię społeczną i poznawczą oraz ekonomię behawioralną.

 

Sylwia Hull-Wosiek

Ekspertka Concordia Design

Autorka metody Creativity+Thinking, która jest efektem jej wieloletnich doświadczeń, refleksji i pracy projektowej w oparciu o techniki kreatywne, design thinking i praktykę HR-ową. Trenerka kreatywności.

W swojej pracy wykorzystuje rozmaite narzędzia diagnostyczne i rozwojowe dopasowane do celu procesów oraz zespołu, z którym pracuje.

Wypełnij formularz i uzyskaj dostęp do webinaru  *Mandatory field

  ​​​​

  Subscribe to our newsletter