Studio nagrań Wrocław

Szukasz przestrzeni w centrum Wrocławia, które może posłużyć jako studio nagrań? Concordia Design to idealne miejsce do realizacji filmu, teledysku, webinaru czy programów telewizyjnych. Chcesz poznać wszystkie możliwości?
Skontaktuj się z nami
Zamień przestrzeń Concordia Design w studio nagrań

Nasze przestrzenie nadają się do wydarzeń online, offline i hybrydowych. Swoje materiały nagrywali u nas m.in. portal Onet, Telewizja Polska, telewizja Echo24 czy Filip Chajzer wraz z zespołem. Realizowaliśmy rozbudowane konferencje i krótsze webinary. Wnętrza Concordia Design możecie zobaczyć w teledyskach i filmach! Widzowie podziwiali mural Alicji Białej w restauracji Słodowa czy salę Kamienica z cegłami z XIX-wieku.

Ujęcie, które warto wykorzystać przy swoim materiale? Concordia Design filmowana z drona na tle Wyspy Słodowej i tłumów bawiących się wrocławian.

Na co możesz liczyć, organizując nagranie w Concordia Design?

Nasz zespół pomoże Ci w organizacji każdego przedsięwzięcia, od jego planowania i tworzenia scenariusza aż po realizację.

Nasze przestrzenie sprawią, że Twój materiał filmowy będzie oryginalny i profesjonalny. Sala Kamienica z niezwykłą instalacją świetlną? Restauracja z największym muralem wewnętrznym w Polsce? Zielona ściana na tarasie z widokiem na Wrocław? To wszystko jest do Twojej dyspozycji! A może potrzebujesz mniejszej, kameralnej sali? Takie również znajdują się w naszej ofercie.

Skontaktuj się z nami już dziś. Umówimy się na spotkanie w dogodnym dla Ciebie terminie. Omówimy szczegóły i zaczniemy organizację.

Napisz do nas
Masz pytania, potrzeby, lub chcesz po prostu wpaść na kawę? Napisz do nas!    Subscribe to our newsletter