Product design

Chcesz wprowadzić nowy produkt na rynek? A może dokonać innowacji już istniejącego produktu? Zespół ekspercki Concordia Design współpracuje ze specjalistami i specjalistkami Lab150, gdzie przeprowadzimy Cię przez cały proces - od koncepcji do wdrożenia produktu na rynek.
Contact us
Lab150 - co to za miejsce?

Lab150 to pierwsze w Polsce tak kompleksowe centrum projektowania, prototypowania i badań produktów oraz usług. Mając do dyspozycji taki obiekt oraz zespół ekspercki, śmiało oferujemy firmom pełen proces projektowania i rozwoju produktów oraz usług – wszystko w jednym miejscu.

 

Od pomysłu, przez badania, prototypowanie i badania, aż po realizację projektu – gwarantujemy zarówno komplementarność usług, jak i synergię poszczególnych etapów.

 


 

Poznaj przestrzeń Lab150

 


 

How do we work?

 

Niezależnie od tego, na którym etapie w procesie projektowym jesteś, możemy Ci pomóc w skutecznym przygotowaniu się do wdrożenia produktu lub innowacji.

Dlatego w pierwszym kroku spotykamy się z Tobą, by poznać Twój projekt, potrzeby Twoje i Twoich odbiorców, by dowiedzieć się, jakie masz zasoby i zweryfikować, w jaki sposób możemy pomóc, byś osiągnął sukces.

Proponujemy usługi dostosowane do Twoich potrzeb oraz etapu, na którym jesteś. Dzięki naszemu interdyscyplinarnemu zespołowi możemy zrealizować dla Ciebie usługi od badania i analizy rynku czy konkurencji, przez dokładne rozeznanie potrzeb klienta, cały audyt wzorniczy lub technologiczny po wdrożenie rynkowe.

Przygotujemy dla Ciebie prototyp, by następnie przeprowadzić badanie i testowanie produktu. Wszystko po to, byś otrzymał jak najbardziej rzetelny feedback wprost od swojej grupy docelowej, a w rezultacie odniósł sukces wdrożeniowy.

Diagnoza potrzeb

Nasz zespół projektowy opracowuje również nowe rozwiązania technologiczne zgodne z Twoimi potrzebami, np. nowa kinematyka zawiasu meblowego, nowy system prowadzenia frontów itp. Przygotowujemy także techniczną dokumentację, by w pełni wspomóc proces wdrożenia produktu na rynek.

Contact us

Co jeszcze zyskasz realizując z nami swoją koncepcję produktową?

ZOPTYMALIZOWANY PROCES PROJEKTOWY

, dzięki czemu zgodnie przygotowaną przez specjalistów strategią go-to-market wprowadzisz produkt na rynek bez strat finansowych czy materiałowych.

DOSTĘP DO BIBLIOTEKI MATERIAŁÓW

w budynku Lab150 w Poznaniu, gdzie zyskasz przestrzeń do pracy i wykorzystasz zasoby biblioteki, czyli tysiące próbek producentów branży wykończenia wnętrz i wiele więcej

WSPARCIE OSÓB EKSPERCKICH

, które wspomogą Cię niezależnie od etapu, na którym jesteś, mają wiedzę na temat aktualnych trendów, wesprą również w identyfikacji nisz rynkowych i nowych segmentów klientów,

PROTOTYP PRODUKTU

, który umożliwi Ci wykonanie testów i zyskanie feedbacku, a w rezultacie pozwoli Ci wygenerować oszczędności i zminimalizować ewentualne ryzyko wdrożeniowe, pozwalając na wyeliminowanie błędów na etapie projektowania, a nie już po wprowadzeniu produktu na rynek.

RAPORT

zawierający wszystkie niezbędne dla Ciebie informacje, m.in. z analizy materiałowej, dokumentację techniczną, zakres technologii itp., co sprawi, że niezależnie od tego, w którą stronę Twój produkt będzie ewoluować, zawsze masz możliwość wrócić do informacji przygotowanych przez naszych specjalistów.

Chcesz dowiedzieć się więcej? Umów się na spotkanie.

Write to us
Do you have questions, needs, or just want to drop in for a coffee? Write to us!


    Subscribe to our newsletter