TASTE THE WINE – POLSKA KOLACJA DEGUSTACYJNA

Kategoria:

24.11.2022, godz. 19:00

TASTE THE WINE – POLSKA KOLACJA DEGUSTACYJNA

Chcesz skosztować wszystkiego, co najlepsze w polskich smakach? Zapraszamy na wyjątkową KOLACJĘ DEGUSTACYJNĄ w Concordia Taste, która będzie mieć miejsce już 24 listopada. Podczas kolacji odbędzie się premiera reportażu (wideo & foto) oraz prezentacja dzieł artystów, którzy stworzyli jedyne w swoim rodzaju dzieła na butelkach. Przedmioty oraz fotografie będzie można zdobyć podczas aukcji charytatywnej.

24 listopada spróbujemy winiarskich perełek z 3 polskich winnic, które zaprosiliśmy do współpracy (Winnica Zodiak, Winnica Gostchorze oraz Winnica Aris). Selekcji win specjalnie na ten wieczór dokona Jacek Kulza – doświadczony sommelier i miłośnik polskiego wina.

Jak polskie wina, to i polskie dania. W Concordia Taste pokażemy, jak doskonale mogą uzupełniać się polskie potrawy rodzimymi winami z lokalnych winnic. Adam Adamczak na ten wieczór przygotuje specjalne menu, w którym królować będą polskie smaki.

Podczas kolacji odbędzie premiera reportażu Mateusza Gzika (Zerka Studio). Przygotowane materiały (wideo & foto) przedstawiać będą relacje z winobrania oraz proces produkcji wina. Jedyne w swoim rodzaju tematyczne fotografie będzie można wylicytować podczas aukcji charytatywnej.

W trakcie wydarzenia zdobyć będzie można również wyjątkowe wina w butelkach sygnowanych grafikami artystów. Dochód z aukcji zostanie przeznaczony na cel charytatywny. O szczegółach licytacji wkrótce.

Rezerwacja miejsc:
telefonicznie +48 609 002 964 lub mailowo: restauracja@concordiataste.pl

Koszt
PRZEDSPRZEDAŻ do 6.11.
259 zł/os.
CENA REGULARNA od 7.11.
299 zł/os.