Koncert dla naj-najmłodszych do lat 7.
Występują: Kasia Tapek, Kasia Pawłowska i Lucyna Winkel – śpiew oraz Radek Mateja przy instrumentach klawiszowych, Paweł Iwanowski – kontrabas i Piotr Jaraszkiewicz – perkusja
W niedziele, 21 sierpnia o godzinie 12, na terenie Przystani Sztuki (pomiędzy Concordia Design a biurowcem „Bałtyk”) odbędzie się koncert Studio Teatralne Blum.
. Niezależnie od pogody, będziemy śpiewać wesołe piosenki i doskonale się bawić! ![]()
Prognoza na niedziele wydaje się niepewna.
W Concordia Design deszczu i chmur się nie boimy, dlatego w razie prawdziwiej niepogody zapraszamy wszystkich do środka! ![]()
Koncert pt. „Piosenki na niepogodę” jest dedykowany w szczególności najmłodszym miłośnikom muzyki! Jest to jednak doskonała okazja, by do wspólnych tańców i śpiewów zaprosić całą rodzinę. Liczymy zatem na tłumną obecność mamy, tatów, dziadków, babcie, nie zapominając o ciocie i wujków. ![]()
Wierzymy, że jesteście zachęceni, bo my już, czekamy na niedzielny koncert i waszą obecność. ![]()
Zapraszamy także na stronę wydarzenie
https://www.facebook.com/events/s/piosenki-na-niepogode/441105327904199/




