Badanie materiałów

Zastosowany materiał ma znaczący wpływ na ocenę produktu przez użytkowników. Aby upewnić się, że spełni on oczekiwania konsumentów, przeprowadzamy badanie materiałów – koncentrujemy się na perspektywie użytkowników. Sprawdzamy, co myślą o danym materiale, jak oceniają jego jakość, bezpieczeństwo, wygodę, łatwość użytkowania, dopasowanie do produktu, estetykę czy atrakcyjność.
Zanim nowy produkt trafi w ręce konsumentów, warto go przetestować, by upewnić się, że zyska ich akceptację i będzie odpowiedzią na ich potrzeby.
Skontaktuj się z nami
Testowanie materiałów - ważny etap procesu projektowego

W nowoczesnej przestrzeni badawczej Living Lab mamy możliwość poddania ocenie sposobu postrzegania zastosowanego materiału przez konsumentów. Badamy wpływ natężenia światła oraz jego barwy na percepcję użytkowników. Oferujemy także fachową pomoc w zakresie weryfikacji właściwości akustycznych Twojego produktu.

Dysponujemy bowiem przestrzenią komory pogłosowej. Bezpośredni dostęp do prototypowni umożliwia nam symulowanie i projektowanie procesów obróbczych, testowanie nowych lub innych parametrów obróbki badanych materiałów.

Badanie materiałów - testowanie parametrów obróbki

Concordia Design posiada bezpośredni dostęp do prototypowni z doskonale wyposażoną strefą druku 3D, obróbki metalu, materiałów drewnopochodnych i tworzyw sztucznych, strefą termoformowania i montażową.

 

To oznacza, że mamy możliwość nie tylko tworzenia prototypów, ale też symulowania procesów obróbczych i nowatorskich technologii, a także testowania poszczególnych parametrów.

Badanie materiałów w naszym wydaniu jest niezwykle dokładne. Oferujemy wsparcie multidyscyplinarnego zespołu ekspertów, uczestniczących w procesie badawczym oraz zaawansowany sprzęt do testów.

Zapewnij swoim produktom rynkowy sukces i poddaj je ocenie w naszej przestrzeni badawczej. Skorzystaj z oferty Concordia Design już teraz!

Napisz do nas
Masz pytania, potrzeby, lub chcesz po prostu wpaść na kawę? Napisz do nas!    Subscribe to our newsletter