.

.

Inspirujemy, edukujemy, pobudzamy do rozwoju.

Poznaj nowoczesne centrum kreatywności i biznesu Concordia Design z siedzibą w Poznaniu i we Wrocławiu.

NASZA IDEA

Consulting

Consulting

Przeprowadzamy organizacje przez cały proces projektowy – od budowania zespołów, przez badania i ideację, po wdrożenie i monetyzowanie pomysłów. Nasi eksperci pomogą usprawnić i wcielić w życie każdą ideę.

Events

Centrum eventowe

Łączymy wynajem przestrzeni z projektowaniem unikalnych wydarzeń według autorskiej metodologii. Wyróżnia nas oryginalna architektura, niepowtarzalne scenariusze, doskonała lokalizacja i skuteczny sposób działania.

Biura i coworking

Biura i coworking

Zapewniamy biura klasy premium oraz wygodne miejsca do pracy w coworkingu. Zarówno startupy, freelancerzy, małe, jak i większe firmy poczują się u nas niezwykle komfortowo.

Wydarzenia

Program dla każdego

Wykłady i spotkania z ciekawymi ludźmi, wystawy, pokazy, warsztaty projektowe i kino plenerowe - dorosłych zapraszamy do Concordii na szereg inspirujących wydarzeń.

Lab150

Lab150

Odkryj komfortowe przestrzenie biurowe na wynajem w dobrej lokalizacji. Skorzystaj z usług osób eksperckich Lab150 w zakresie projektowania produktów i usług, audytów wzorniczych i technologicznych.

Restauracje

Restauracje i catering

Restauracje Concordia Taste w Poznaniu i Wrocławiu to doskonały smak, dbałość o detale i mistrzowie kuchni. Oferujemy również autorski catering.

Jesteśmy ludźmi od RE_

Co to oznacza? RE_definiujemy wyzwania, RE_agujemy na trendy i sygnały zmian, RE_cyklingujemy wiedzę i pomysły z Twojego biznesu. Sprawdź, co możemy zaoferować Twojej firmie, by sięgnęła po WIĘCEJ.

Poznajmy się

Nasi Klienci

Pracujemy zarówno z początkującymi, jak i największymi firmami i instytucjami z Polski i całej Europy.

Gdzie jesteśmy?
Concordia Design Poznań

Zwierzyniecka 3

60-813 Poznań

Concordia Design Wrocław

Wyspa Słodowa 7

50-266 Wrocław

Subscribe to our newsletter