Nasi eksperci | Concordia Design
UE

Nasi eksperci

Jesteśmy zespołem ekspertów Design & Business Innovation

Żeby zarażać kreatywnością innych, musimy cały czas rozwijać własną. Dlatego nasz zespół to prawdziwa interdyscyplinarna grupa osób, które nieustannie się inspirują i pobudzają do szukania nowych rozwiązań.

Sylwia Hull-Wosiek
Head of Consulting

Autorka metody Creativity Thinking, certyfikowana trenerka biznesu, coach oraz praktyk HR. Projektując innowacyjne rozwiązania, produkty, czy doświadczenia, wykorzystuje narzędzia diagnostyczne i rozwojowe.

Piotr Voelkel
Przedsiębiorca, założyciel GK VOX, mentor

Wizjoner, który łączy naukę, edukację i biznes. Przedsiębiorca nagradzany za kreatywność w tworzeniu odważnych projektów. Założyciel m.in. Grupy Kapitałowej VOX, inwestor uznanego biurowca Bałtyk.

Alain Heureux
Innowacje, zarządzanie zmianą

Trener kreatywności, innowacji i zmiany. Ekspert w grupie roboczej 2030 High-Tech Skills przy Komisji Europejskiej, członek Rady Programowej MBA PG, lider Brussels Creative oraz Creative Ring. Wspiera i uczy liderów stratupów i dużych korporacji w ramach Virtuology Academy.

Edyta Paul
Transformacja, modele biznesowe

Change pilot, trener, coach i konsultant. Pomaga tworzyć modele biznesowe, dbać o pozytywne doświadczenia klientów i wdrażać innowacje. Ekspertka zarządzania zmianą, Lean Managment, Agile, Design Thinking, Systematic Inventive Thinking. Certyfikowany Trener FRIS.

Agnieszka Mróz
Badania, modele biznesowe

Projektantka usług, analityk biznesowy, badaczka. Realizowała projekty m.in. dla Play, Lufthansa System Poland, Metro Properties. Posiada doświadczenie w realizacji projektów międzynarodowych m.in. w Turcji, Grecji, Niemczech.

Agata Waligórska
Rozwój kompetencji, komunikacja

Certyfikowany Coach ACC ICF i trenerka biznesu. Posiada doświadczenie w zarządzaniu projektami oraz zespołami, zrealizowała kilkadziesiąt projektów szkoleniowo-rozwojowych zarówno w Polsce jak i zagranicą.

Agnieszka Pełka-Szajowska
Trendy, marketing i komunikacja

Certyfikowana trenerka biznesu, psycholog biznesu, moderatorka warsztatów i wykładowca na studiach MBA. Od 20 lat związana z marketingiem, współpracowała m.in. z Bosch Rexroth, Tołpa, PEKAO SA, Santander Bank, czy Volkswagen Poznań.

Agata Polak
Kreatywność, HR, design thinking

Konsultant, coach i trener. Wspiera organizacje w tworzeniu klimatu sprzyjającego współpracy i osiąganiu założonych celów biznesowych. Pracuje z firmami z różnych branż, o różnej wielkości czy fazie rozwoju.

Kasia Andrzejczyk-Briks
Trendy, projektowanie doświadczeń

Obserwuje zmiany w stylu życia konsumentów, pomaga projektantom i firmom zrozumieć ich mechanizm oraz zastosować w tworzeniu nowego, wartościowego produktu, usługi, doświadczenia użytkownika. Współpracuje z magazynem Design Alive.

Monika Rosińska
Badania, socjologia, service design

Dr socjologii, badaczka, wykładowczyni w School of Form. Wspiera biznesy w obszarze badań jakościowych i prototypowania. Autorka wielu artykułów naukowych i książki na temat społecznych aspektów designu.

Jakub Snochowski
Improwizacja w biznesie, wystąpienia

Aktor, performer i trener, prowadzi warsztaty wzmacniania intuicji i spontaniczności. Wykorzystuje techniki improwizacji teatralnej do pracy z kadrą zarządzającą. Pracował dla takich firm jak VOX, J&J, Roche i innych.

Danil Daneliuk
Grafika, wzornictwo przemysłowe

Grafik i projektant, zajmuje się projektowaniem tożsamości marek. Fotograf i wykładowca School of Form. Pracował m.in. z Fujitsu Siemens, Wrigley, Norway Embassy, AIDS Alliance, Schattdecor, VW. Laureat nagrody głównej w konkursie Młodzi na Start 2017.

Paulina Ignatowska
Service design, badania

Service Designer, Project Manager – posiada ponad 10-letnie doświadczenie w pracy w mediach, marketingu i komunikacji. Współorganizowała pierwszy w Europie Środkowej Lean Statup Machine Warsaw – warsztat dla startupowców.

Jacek Jokś
Trener, coach

Certyfikowany coach i trener w Szkole Coachów Grupy SET. Członek zespołu Pracowni Psychologicznej POMOCNIA. Specjalizuje się w rozwoju kompetencji menadżerskich, przeprowadza przez proces zmian.

Bart Jurkowski
CX, warsztaty improwizacji stosowanej

Psycholog, trener, improwizator. Pomaga organizacjom wdrażać innowacje budujące pozytywne doświadczenia klientów. Rozwijał kreatywność zespołów Google, mBank oraz Turner Broadcasting – właściciela kanału Cartoon Network. Prowadzi pierwszy w Polsce kurs improwizacji stosowanej na kierunku MBA.

Skontaktuj się z nami

+48 607 150 224

Masz pytania, potrzeby lub chcesz po prostu wpaść na kawę? Napisz do nas, a właściwa osoba odezwie się do Ciebie.

NAPISZ DO NAS

Subscribe to our newsletter