Miejsca wspólne

W tym roku zaprosiliśmy wszystkich pracowników Grupy HTG, do wzięcia udziału w konkursie na tworzenie kreatywnych przestrzeni i obiektów na terenach należących do Human Touch Group. Wasze oryginalne podejście może zaowocować stworzeniem unikalnego miejsca w przestrzeni miejskiej, które nie tylko będzie odzwierciedlać wartości i sposób działania HTG, ale także spełni realne potrzeby ludzi, którzy na co dzień spędzają tam czas. Konkurs otwarty był dla zespołów składających się z 4-5 osób, które mogły zgłaszać swoje pomysły niezależnie od przynależności do konkretnej organizacji.

.

Finałowy etap konkursu

 

Z przyjemnością informujemy, że wybraliśmy zespoły, które zakwalifikowały się  do DESIGN SPRINTU, prowadzonego przez  Sylwia Hull-Wosiek z Concordia Design. Podczas tego jednodniowego warsztatu, uczestnicy będą mieli okazję współpracować z technologami i projektantami z firmy VOX, a efektem będzie konkretny projekt. Wydarzenie odbędzie się  18 czerwca w Lab 150 w Poznaniu.

A teraz poznajmy nasze dream teams!

Zespół reprezentujący Uniwersytet SWPS: Marta Miszewska, Patrycja Rajek-Kędzia, Sławomir Draczyński, Paweł Słowiński

LOKALIZACJA: Uniwersytet SWPS Sopot.

Zespół reprezentujący Szkołę Da Vinci: Monika Tomaszewska, Angelika Tomaszewska, Anna Zalewska, Ernest Malanowski

LOKALIZACJA: Szkoła Da Vinci Poznań.

Zespół reprezentujący Concordię Design i Lab150: Maria Kurasz, Natalia Kozanecka, Krzysztof Peliński, Stefan Lazar, Dominika Sadowska

LOKALIZACJA: Concordia Design – PRZYSTAŃ SZTUKI, Poznań

Zespół reprezentujący Lab150:  Adrian Majchrzak, Katarzyna Rześna, Julia Grabowska, Mikołaj Grabowski.

LOKALIZACJA: Szkoły Da Vinci, Poznań.

Zespół reprezentujący VOX: Karen Urbanowicz, Iwona Korczykowska, Adam Siuchniński, Pola Figacz.

LOKALIZACJA: Uniwersytet SWPS Sopot.

Zespół reprezentujący  Uniwersytet SWPS i School of Form: dr Joanna Kwaśniewska, dr Marek Drogosz, dr Joanna Szen- Ziemiańska, (Wydział Psychologii Warszawa), mgr Dominik Cudny (School of Form).

LOKALIZACJA: Uniwersalna, np. Patio Uniwersytetu  SWPS w Warszawie.

 

Finałowe projekty będą oceniane przez komisję w składzie Zarządu Human Touch Group oraz przedstawicieli firmy VOX. 

Nagrody to:

I MIEJSCE: 15 000 PLN – projekt zwycięskiej drużyny zostanie wdrożony do realizacji.
II MIEJSCE: 10 000 PLN
III MIEJSCE: 5 000 PLN 

 

Pytania dotyczące konkursu lub samych obiektów prosimy kierować do Zofii Nycz: z.nycz@concordiadesign.pl, tel. 609 177 127.

 

.

POZNAŃ - Concordia Design, Przystań sztuki

Hot Summer Chill Zone – zaprojektujmy miejsce do spędzania czasu dla pracowników CD. To wyzwanie, ponieważ plac Przestrzeni Sztuki już stanowi oazę kreatywności. Niemniej jednak, pomyślmy o stworzeniu oryginalnego miejsca, które zapewni relaks pracownikom, gdzie będą mogli spokojnie napić  się kawy i zresetować głowy! Niech będzie miło, przyjemnie i hottt.

POZNAŃ - Szkoła Podstawowa DaVinci

Chwila wytchnienia dla dzieciaków – Stwórzmy oryginalne przestrzenie na boiskach szkolnych! Teren służy uczniom klas 4-8, a marzą im się konstrukcje osłaniające od słońca, na których mogą zawiesić huśtawki i hamaki. Potrzebujemy nie tylko miejsc do odpoczynku, ale także funkcjonalnych stojaków na rowery, które ułatwią uczniom przyjazd do szkoły. Zaprojektujmy miejsca, które nie tylko spełnią ich marzenia, ale także będą praktyczne i angażujące. Tworzymy razem przestrzenie pełne życia i inspiracji dla naszej młodzieży!

WARSZAWA: Uniwersytet SWPS

Odkryj potencjał dziedzińca USWPS w Warszawie! To miejsce, gdzie studenci i osoby z zewnątrz znajdują chwilę wytchnienia między zajęciami, delektują się posiłkami i korzystają z wyznaczonych stref do palenia. Jest to także miejsce dostaw oraz parkowania rowerów (posiadamy stojaki na rowery).Wasze pomysły mogą uczynić ten dziedziniec  lub jego fragment jeszcze bardziej atrakcyjnym i funkcjonalnym. Zaprojektujmy strefę wypoczynku lub miejsca do pracy na świeżym powietrzu. Uczynimy ten dziedziniec miejscem, które przyciągnie społeczność USWPS!

KATOWICE: Uniwersytet SWPS

Inspirujące miejsce wspólne przy nowoczesnym budynku USWPS  w Katowicach.
Mamy unikalną szansę stworzenia projektu, który odmieni industrialną okolicę. Czy to przestrzeń zewnętrzna do prezentacji sztuki, otwarta strefa relaksu dla studentów i pracowników, czy też naturalne enklawy dla ptaków i insektów – wybór należy do Ciebie! Katowice są otwarte na Wasze pomysły!

 

WROCŁAW: Uniwersytet SWPS

Przerwa na świeżym powietrzu w USWPS Wrocław przenieśmy wiosenne chwile relaksu na wyższy poziom we Wrocławskim SWPS! Mamy już uczęszczane miejsce na przerwy na świeżym powietrzu, gdzie studenci i pracownicy uwielbiają spędzać czas między zajęciami. Teraz nadchodzi moment, aby nadać mu nowego blasku i inteligentnego urozmaicenia!

SOPOT: Uniwersytet SWPS

Miejsce spotkań dla studentów na świeżym powietrzu!
Miejsce to będzie sprzyjać zarówno indywidualnej nauce, jak i spotkaniom towarzyskim. Zapewniamy dostępność obszarów, na których budowa nowego akademika nie będzie prowadzona, co pozwoli nam skoncentrować się na funkcjonalności i estetyce bez obaw o zakłócenia. Stwórzmy miejsce, które stanie się ulubionym punktem spotkań na kampusie. 

Kryteria oceny:

Potencjał wdrożeniowy.

Oryginalność

dopasowania do idei i wartości HTG

Harmonogram

Zgłoszenia do 05.06
Wyniki pierwszego etapu 07.06
Design Sprint 18.06

Zapraszamy do uczestnictwa w konkursie!

Zgłoś swój zespół

HUMAN TOUCH GROUP

firmy i organizacje z obszaru biznesu, edukacji i działalności non-profit. Łączy nas idea oraz kultura organizacyjna. Co roku jedna z organizacji obejmuje prezydencję w grupie HTG. W roku 2023 prezydencje objęła Concordia Design sp. z o. o.

Subscribe to our newsletter