Firmowa Wigilia - Concordia Design
UE

Firmowa Wigilia? Spełniamy wszystkie życzenia!

W niepewnych czasach jedno jest pewne, chcemy czasami wspólnie poświętować! Dlatego Concordia Design w Poznaniu oraz we Wrocławiu pozwala stworzyć Zespołom idealne warunki, aby razem celebrować koniec roku i wzmocnić relacje podczas świątecznej imprezy! Wpadniecie do nas, czy widzimy się online? A może wolelibyście skorzystać z naszej oferty paczek ze świątecznymi daniami przygotowanymi przez naszego szefa kuchni?

Szef kuchni poleca - świąteczne menu

Przy wyborze dań do oferty wigilijnej kierowaliśmy się jedną, podstawową zasadą – jedzenie ma sprawiać przyjemność i zachwycać gości! Szef kuchni Concordia Taste w Poznaniu – Adam Adamczak oraz szef kuchni restauracji Słodowa we Wrocławiu – Mateusz Fajerman dopilnowali wysokiej jakości produktów od sprawdzonych dostawców, wyjątkowych inspiracji i przepysznych realizacji!

Wyjątkowa wigilia firmowa

Jesteśmy dorośli i potrafimy być poważni, ale każdy potrzebuje czasami odrobiny magii. Dlatego w Concordia Design bardzo poważnie podchodzimy do stworzenie magicznego, gwiazdkowego klimatu firmowych Wigilii. I robimy to w każdej formie!

Magia u nas dla Was
Zapraszamy do naszych unikalnych przestrzeni w centrum Poznania oraz na Wyspę Słodową we Wrocławiu.

Magia u Was
Na Twoje spotkanie wigilijne możesz zamówić najlepsze menu prosto od naszego Świę… znaczy… świetnego Szefa Kuchni!

Magia online
Świętowanie przez internet? Razem jesteśmy ZDALNI do wszystkiego!

Firmowa wigilia? Wybierz opcję dla siebie

Dopasuj imprezę do stylu i temperamentu Waszego Zespołu. Zadbajcie o odpowiednią oprawę wizualną, muzyczną i dodatkowe atrakcje. Impreza w klimacie Krainy Lodu, Casino Royal, Wielkiego Gatsby’ego, Cuba Havana, fotobudki, fotomaty? Nie ma sprawy! Nie zapomnij także o:

Live cooking show
Podczas kolacji potrawy mogą być przygotowane na żywo na mobilnej stacji kuchennej Food Lab. Dzięki czemu goście mają możliwość podpatrzenia warsztatu pracy mistrzów.

Dekoracja sali
Proponujemy oryginalną, indywidualnie zaprojektowaną dekorację sali, w tym: wydruki logotypów bądź dowolnej grafiki na siatce mesh/kartonach/banerze.

Oprawa muzyczna
DJ a może jazzowe trio? Dopasuj do Waszego spotkania idealną ścieżkę dźwiękową! Niech to będzie wisienka na torcie niezapomnianej wigilii!

Magiczna świąteczna przestrzeń

Spotkanie w wyjątkowej przestrzeni, która oczaruje Twoich pracowników i stworzy unikalny klimat świątecznej integracji? Celebrujcie firmową Gwiazdkę w gwiazdorskich realizacjach architektonicznych!

W Poznaniu zapraszamy do budynku starej drukarni, w samym centrum miasta. Stylowa przestrzeń łączy historyczne wnętrza z nowoczesnymi rozwiązaniami.

We Wrocławiu firmową Wigilię urządzisz w nagradzanych przestrzeniach kamienicy na Wyspie Słodowej. Rozgość się w pięknych przestrzeniach i delektuj grzanym winem na najpiękniejszym tarasie stolicy Dolnego Śląska z widokiem na całe miasto.

Święta dookoła świata w Concordia Design Wrocław

Organizacja eventu świątecznego nie musi ograniczać się już tylko do tradycyjnej wigilii firmowej. We Wrocławiu idziemy o krok dalej i poszerzamy ofertę eventów świątecznych o dodatkowe elementy!
Zapraszamy na fascynująca podróż dookoła świata, poznamy zwyczaje, zasmakujemy potraw wigilijnych i posłuchamy muzyki, która towarzyszy ludziom na całym świecie.
Przygotujemy event pełen humoru, klasy i nieoczekiwanych niespodzianek. Wigilijna impreza firmowa nie musi być nudnym obowiązkiem! Bo święta na całym świecie są zaskakujące i pełne niespodzianek.

W naszym menu eventowym między innymi :

Meksyk
Rozbijanie piniaty

Japonia
Zaskakujące menu świąteczne

Czechy
Wróżby dla panien

Dania
Puddungiem w sufit? - sprawdzamy kto będzie miał szczęście na cały rok

Niemcy
Poszukamy korniszona :)

Staropolskie
Wróżby z siana

Świątecznie i bezpiecznie! W trosce o komfort i bezpieczeństwo zapewniamy:

 • Częstą dezynfekcję wszystkich powierzchni wspólnych oraz dotykowych typu klamki, poręcze i blaty
 • Specjalne zasady przygotowania cateringu, gwarantując wydzieloną przestrzeń z zachowaniem wszelkich zasad bezpieczeństwa
 • Aranżację każdej przestrzeni z zachowaniem dystansu min. 1,5 metra pomiędzy osobami
 • Dostęp do płynów dezynfekujących
 • Wszystkie sale z dostępem do świeżego powietrza (otwierane okna)
 • Możliwość zakupu maseczki ochronnej w recepcji

Jesteś zainteresowana/ny?

Prosimy o wypełnienie formularza w celu skontaktowania się z Tobą!

  Skontaktuj się z nami:

  Concordia Design Wrocław

  Wyspa Słodowa 7
  50-266 Wrocław

  Paweł Wojtasiński

  mob.: +48 887 778 562

  p.wojtasinski@concordiadesign.pl

   

  Julia Janowska

  mob.: +48 783 670 010
  j.janowska@concordiadesign.pl

   

  Concordia Design Poznań

  Zwierzyniecka 3
  60-813 Poznań

  Maciej Pustkowiak 

  +48 607 450 014

  m.pustkowiak@concordiadesign.pl

   

  Anna Styburska 

  +48 607 152 045
  a.styburska@concordiadesign.pl

  Subscribe to our newsletter