Wigilia Firmowa Poznań | Concordia Design

Firmowa Wigilia? Spełniamy wszystkie życzenia!

Chcesz w wyjątkowy sposób spędzić okres świąteczny i noworoczny? Wigilia firmowa lub spotkanie noworoczne to doskonała okazja na integrację zespołu! Wybierz przestrzeń Concordia Design do organizacji swojego eventu firmowego!
Zapytaj o ofertę wigilijną dla firm

Zastanawiasz się, gdzie zorganizować wigilię firmową w Poznaniu? Zapraszamy do budynku starej drukarni, który jest usytuowany w samym sercu miasta. To tu łatwo dojedziesz i zaparkujesz, co jest niezwykle istotne w zatłoczonymi mieście. Concordia Design to doskonałe miejsce na wigilię firmową w Poznaniu.

 

Przestrzeń Concordia Design łączy industrialny wystrój z nowoczesnymi rozwiązaniami. Klimatycznie urządzone wnętrze dostosujemy do Twoich potrzeb, dzięki czemu będziesz mieć pewność, że wystarczy miejsca dla każdego gościa! Pyszne jedzenie zapewni szef kuchni autorskiej restauracji Concordia Taste.

1000 m2 przestrzeni eventowej

obsługa nawet 600 gości jednocześnie

2 przestronne sale bankietowe lub konferencyjne

kompleksowa obsługa wszystkich imprez

własna restauracja Concordia Taste

Szef kuchni poleca - świąteczno-noworoczne menu

Przy wyborze dań do oferty wigilijnej kierowaliśmy się jedną, podstawową zasadą – jedzenie ma sprawiać przyjemność i zachwycać gości!

 

Szef kuchni Concordia Taste w Poznaniu – Adam Adamczak – przygotuje na Twój event specjalne menu pełne inspiracji i wspaniałych smaków.

Elastyczna przestrzeń pod Twoje potrzeby

Dopasuj przestrzeń Concordia Design do stylu swojego zespołu. Oprócz spersonalizowanej oferty cateringowej, proponujemy wystrój sali zgodny z Twoimi oczekiwaniami.

 

Impreza tematyczna? Oprawa wizualna? Obsługa audio i relacja wideo? Nie ma sprawy! Odpowiemy na wszystkie Twoje potrzeby.

Napisz do nas

Masz pytania, potrzeby, lub chcesz po prostu wpaść na kawę? Napisz do nas!

Anna Styburska
+48 607 152 045

Katarzyna Marczak
+48 887 780 620

Maciej Pustkowiak
+48 607 450 014

eventy@concordiadesign.pl


    Subscribe to our newsletter