Wigilia Firmowa Poznań | Concordia Design

Firmowa Wigilia? Spełniamy wszystkie życzenia!

Chcesz w wyjątkowy sposób spędzić okres świąteczny i noworoczny? Wigilia firmowa lub spotkanie noworoczne to doskonała okazja na integrację zespołu! Wybierz przestrzeń Concordia Design do organizacji swojego eventu firmowego!

Zapraszamy do budynku starej drukarni, który jest usytuowany w samym sercu miasta. To tu łatwo dojedziesz i zaparkujesz, co jest niezwykle istotne w zatłoczonymi mieście.

Przestrzeń Concordia Design łączy industrialny wystrój z nowoczesnymi rozwiązaniami. Klimatycznie urządzone wnętrze dostosujemy do Twoich potrzeb, dzięki czemu będziesz mieć pewność, że wystarczy miejsca dla każdego gościa!
Zapytaj o ofertę

1000 m2 przestrzeni eventowej

obsługa nawet 600 gości jednocześnie

2 przestronne sale bankietowe lub konferencyjne

7 mniejszych sal idealnych na szkolenia, warsztaty, prezentacje, śniadania biznesowe itp.

kompleksowa obsługa wszystkich imprez

własna restauracja Concordia Taste

Szef kuchni poleca - świąteczno-noworoczne menu

Przy wyborze dań do oferty wigilijnej kierowaliśmy się jedną, podstawową zasadą – jedzenie ma sprawiać przyjemność i zachwycać gości! Szef kuchni Concordia Taste w Poznaniu – Adam Adamczak – przygotuje na Twój event specjalne menu pełne inspiracji i wspaniałych smaków.

Elastyczna przestrzeń pod Twoje potrzeby

Dopasuj przestrzeń Concordia Design do stylu swojego zespołu. Oprócz spersonalizowanej oferty cateringowej, proponujemy wystrój sali zgodny z Twoimi oczekiwaniami. Impreza tematyczna? Oprawa wizualna? Obsługa audio i relacja wideo? Nie ma sprawy! Odpowiemy na wszystkie Twoje potrzeby.

LIVE COOKING
Podczas kolacji potrawy mogą być przygotowane na żywo przy pomocy mobilnej stacji kuchennej Food Lab. Dzięki temu goście będą mieć możliwość podejrzenia kulinarnego warsztatu.

INTEGRACJA ZESPOŁU
Podczas wydarzenia możemy zapewnić wyjątkowe i kreatywne sposoby na integrację zespołu. Kreatywna gra integracyjna uatrakcyjni wspólną zabawę, w niebanalny sposób zintegruje zespół.

PERSONALIZACJA PRZESTRZENI
Proponujemy oryginalną, indywidualnie zaprojektowaną dekorację sali, w tym: wydruki logotypów bądź dowolnej grafiki na siatce mesh/kartonach/banerze.

Napisz do nas

Masz pytania, potrzeby, lub chcesz po prostu wpaść na kawę? Napisz do nas!


    Subscribe to our newsletter