Jak budować i rozwijać różnorodne i inkluzywne zespoły

Kiedy?
17.11.2022
godz. 9:00-17:00
Gdzie?
Concordia Design Poznań
ul. Zwierzyniecka 3
Forma
stacjonarne

890,00 

Kategoria:

Dla kogo jest to szkolenie?

  •  osoba zarządzające zespołami,
  • osoby z zarządu,
  • właściciele firm,
  • osoby z działu HR,
  • osoby zainteresowane tematem inkluzywności
Dlaczego warto?
Czy wiesz, że różnorodność w miejscu pracy to klucz do rozwoju, wzrostu zaangażowania i efektywności pracowników oraz pracowniczek? Jak więc stworzyć odpowiednie warunki i zbudować zespoły tak, by w pełni wykorzystać ich potencjał? O tym właśnie będzie warsztat z liderstwa inkluzywnego.
Opis

Budowanie bezpiecznego i inkluzywnego środowiska, w którym każda osoba może być w pełni sobą, jest kluczem do rozwoju biznesu. W procesie tworzenia takiej atmosfery i kultury organizacyjnej kluczowa jest rola liderów i liderek, którzy docenią wartość wynikającą z różnorodności doświadczeń i perspektyw. Jeśli chcesz wzmocnić swoje kompetencje jako lidera włączającego, dowiedzieć się, w jaki sposób przeciwdziałać wykluczeniu i nierównemu traktowaniu oraz nauczyć się, jak łączyć biznesowe “co” z ludzkim “jak” – ten warsztat jest dla Ciebie!

890,00 

Co zyskasz?
  • dowiesz się, czym są nieuświadomione uprzedzenia, jak wpływają na Twoje decyzje i działania i co możesz z tym zrobić, 
  • poznasz korzyści inkluzywnwego liderstwa,
  • doświadczysz, jaki potencjał drzemie w odpowiednio dobranych zespołach i jak przełożyć to na rozwój firmy,
  • przećwiczysz, jak w codziennych sytuacjach pracować nad inkluzywnym lidershipem,
  • poczujesz, jakie są kompetencje lidera przyszłości i czego oczekują wchodzący na rynek pracy pracownicy od organizacji.
Marta Megger
Prowadzący

Marta Megger

certyfikowana coach talentów Gallupa, moderatorka Design Thinking, trenerka Diversity&Inclusion, certyfikowana trenerka biznesu, managerka. Jako trenerka i coach talentów Gallupa specjalizuje się w rozwoju jednostek i zespołów w oparciu o ich mocne strony, wspiera budowanie różnorodnych zespołów oraz inkluzywnych miejsc pracy, a także pomaga uwalniać kreatywność i tworzyć innowacje moderując procesy Design Thinking oraz Creativity+Thinking. Jako managerka ma doświadczenie zarówno w codziennym zarządzaniu biznesem i zespołami, jak i tworzeniu długoterminowych strategii rozwoju oraz biznes planów. Udziela się także w organizacjach pozarządowych, aktualnie związana z poznańską Grupą Stonewall, gdzie zajmuje się szkoleniami z zakresu Diversity&Inclusion.
Katarzyna Rząsa
Prowadzący

Katarzyna Rząsa

Moderatorka i facylitatorka Design Thinking i Creativity+Thinking.  Specjalizuje się we wspieraniu projektów strategicznych (m.in doświadczenie w PMO strategii HR). Buduje pomosty między strategią HR a strategią firmy. Pracuje z klientami nad rozpoznawaniem i współtworzeniem DNA organizacji i jej wartości z perspektywy potrzeb dzisiaj-jutro. Jej pasją są projekty, których efektem jest wypracowanie nowych rozwiązań, produktów i usług.
Od kilkunastu lat współpracuje z największymi pracodawcami w Wielkopolsce – Volkswagen Poznań i IKEA Poznań. Pasjonuje ją tworzenie modeli, które mają przełożenie na codzienność. Posiada doświadczenie w badaniu zadowolenia pracowników i pracy z kadrą menedżerską nad zmianą w tym obszarze oraz tworzeniem programów dla HiPo w organizacji.
Konsultantka i moderatorka warsztatów. Ultrawizjonerka, działa z ogromną energią, determinacją i przekonaniem, że niemożliwe zawsze jest możliwe – wg. niej to tylko kwestia odpowiednich narzędzi i procesu. Prywatnie – gallupowa zbieraczka – uwielbia kolekcjonować doświadczenia, posiada niezliczoną ilość folderów o nazwie „inspiracje”. Fanka dopamine dressing.