Targi Foto Rekwizyty vol 14

Kategoria:

Kochani Fotografowie!
Drodzy Wystawcy!

BILETY NA TARGI: https://goingapp.pl/…/targi-foto-rekwizyty…/luty-2023

Zgłoszenia wystawców do 4.11.2022r.
Nie przyjmujemy już zgłoszeń:)

English version at the bottom ⬇

Ogłaszamy, że Targi Foto Rekwizyty vol 14 odbędą się 12 lutego w Poznaniu.
📷
Tym razem widzimy się pod koniec lutego, to idealny czas aby zadbać o zmianę stylizacji na wiosenną.

Czekać będą na Was wystawcy z całego kraju, setki produktów, warsztaty, rabaty i niespodzianki.

TARGI FOTO REKWIZYTY vol. 14
POZNAŃ Concordia Design
ul. Zwierzyniecka 3
12 lutego 2023r.
godz. 10:00 – 15:00.

NA TARGACH ZNAJDZIESZ WSZYSTKO CZEGO POTRZEBUJESZ DO SESJI ZDJĘCIOWEJ

Kupuj rzeczy, które naprawdę wykorzystasz! Porozmawiaj z dostawcami twarzą w twarz, zobacz i poczuj różnorodną gamę produktów.

Podczas targów będzie możliwość spotkania się i porozmawiania z profesjonalistami z branży foto, odbycia warsztatów, obejrzenia galerii zdjęć znanych i cenionych fotografów dziecięcych.
Wydarzenie ma na celu wypromowanie niszowych marek z branży rekwizytów i akcesoriów do sesji fotograficznych. Wystawcy to wyselekcjonowana grupa, która proponuje usługi na wysokim poziomie estetycznym i jakościowym.

Strefa zakupów
Będzie tu można kupić wszystkie rzeczy związane z fotografią noworodkową, ciążową, dziecięcą, rodzinną i nie tylko. Rekwizyty, ręcznie robione propsy, ubrania, tła, wianki, czepce, mebelki, beanbag, druk, albumy! Skupiamy marki kreatywnych przedsiębiorców, zgodnie z ideą wspierania polskich źródeł pochodzenia towarów, naturalnych surowców i autorskich projektów.

WYKŁADY
W sali konferencyjnej będą odbywać się prezentacje, wykłady i warsztaty.

Po raz kolejny nie zabraknie merytorycznych wydarzeń towarzyszących, które uzupełniają każdą edycję TFR.

❤Odwiedzający targi będą mogli uczestniczyć w mini plenerach z Adamem Wawrzyniakiem, które od kilku lat przyciągają tłumy słuchaczy, stanowią idealną okazję do uzupełnienia swojego portfolio i spojrzenia na fotografię plenerową z zupełnie innej strony.
Szczegóły w wydarzeniu: https://www.facebook.com/events/814302123018601
Podczas czternastej edycji Targów Foto Rekwizyty m.in. przedstawione zostaną najnowsze trendy w fotografii studyjnej , eksperci opowiedzą o tym jakie rekwizyty TRZEBA mieć w swoim studio! Dowiecie się jak powinna wyglądać sprzedaż designerskich dodatków do zdjęć (albumy), poznacie tajniki sesji noworodkowych, dziecięcych, ciążowych…W programie wykładów znajdują się również spotkania z wyjątkowymi osobami, które są dla Was inspiracją i zachęcają do działania.

❤ Lista rezerwowa/godz. 10:30 “TORBA z pomocnikami FOTOGRAFKI LUB FOTOGRAFA. Co zabrać na dziecięcą sesję w plenerze, żeby zachęcić modeli do współpracy.”
Spotkanie z Barbarą Strzelec, która od ponad 10 lat mieszka w Norwegii, prowadzi BASIOLANDIA. Twórczyni podcastu WIĘCEJ NIZ FOTOGRAFIA i właścicielka AKADEMII MAGICZNEJ FOTOGRAFII, która pozwoliła już setką kobiet z całego świata spełniać FOTOmarzenia.

ZAPISY https://forms.gle/VJ5HwcqEN172NMDaA

❤ godz. 11:30 “ZABAWA FORMĄ I RADOŚĆ TWORZENIA -czyli proces powstawania sesji FINE ART OD A DO Z.”
Spotkanie z Justyną Bator i Anną Pietrakowską (Dziewczyna, która fotografuje)
Fotografka i foto-designerka – Ania i Justyna – niespotykany duet, niesamowite połączenie dusz, pasji, zamiłowania do piękna. Chcemy zaprosić Was do niezwykłego projektu ” SZEPTY I PASJE ”
Jeśli szukasz inspiracji, pomysłów, nie wiesz jak zacząć lub po prostu potrzebujesz kreatywnego bodźca, pozytywnej energii – musisz nas poznać!.

ZAPISY https://forms.gle/vGPoW6cwgHCewT2f6

❤ godz. 13:00 “STRES podczas sesji zdjęciowej: jeżeli nie możesz pokonać wroga – to się z nim ZAPRZYJAŹNIJ” Spotkanie z Czarkiem Rajkowskim.
Stres jest zły, kiedy panuje nad Tobą ale może być dobry, kiedy Ty panujesz nad nim! Chcesz wiedzieć jak to zrobić? Przyjdź na wykład.

ZAPISY https://forms.gle/8YX3XkZ9kC16yA6Y6

❤ Lista rezerwowa/godz. 14:00 NA BOGATO!
“Portret – od minimalistycznych stylizacji po perfekcyjne scenki na bogato!”
Barbara Gepert opowie o tym jak czarować na sesjach potretowych za pomocą dodatków i strojów od wystawców TFR.
Pokaże jak z prostych “stylówek” zrobić coś WOW z użyciem zaledwie kilku dodatków. 💝 Opowie o tym co jest ważne dla niej podczas wybierania idealnych propsów aby i Tobie ułatwić często trudne wybory. 🦄

ZAPISY
https://forms.gle/zi9aVY19838vwNdY6

LISTA WYSTAWCÓW/Liste der Aussteller/exhibitors

ZALAMO, Szpilka Photo Props, WirtualnyBazarek.pl, Crystal Albums, Fabryka Tego i Owego, Słowianka photo props, Motki2, Basia Gepert Fotografia, Dreams’bazaar Photo Props, DuDu handmade photo props, Sabri Photoprops, MadiCraft-Photo Props , BabyProtech-ubranka do sesji , Naszyfka, K&D Pracownia Krawiecka, MAKULI, Seila Art Dresses, Kamaprops, Equipo Bag, eagfa, WoodLandia, OllyWoolbabyprops, PhotPropsPoland, Victoria rękodzieło z pasją., Qualit, Nphoto, Kraina Malych Cudow, KRUKBOOK, Deko-Nels Ewa Manelska, Ozdobione Pasją, LOVEnder props, Mapsiuty, Crochet Design Aleksandra Cykiert, Drewniane Okienko Wooden Props, Mo-JA props.pl, Szelki dla Pana Fotografa, WOMBAT PROPS, B dress, SWEET DREAM

SPONSOR
Targi uświetni nasz sponsor – ZALAMO! Dzięki któremu będziecie mieli możliwość nagrania filmowego selfie360 z akcesoriami, które zakupiliście podczas targów. To także możliwość ZROBIENIA SELFIE z przyjaciółmi z branży foto.
Będzie się działo! TO BĘDĄ ZAKRĘCONE TARGI!

📷Wstęp dla odwiedzających: PŁATNY na miejscu lub online, 15 zł /os (dzieci pod opieką dorosłych wchodzą bezpłatnie).

Dear Photographers!

You can buy TICKETS FOR THE FAIR here:

https://goingapp.pl/…/targi-foto-rekwizyty…/luty-2023

On September 25, you will be able to buy tickets on site.

Exhibitors from all over the country, hundreds of products, workshops, discounts and surprises will be waiting for you.

PHOTO FAIR PROPS will be held in

Poznań
ul. Zwierzyniecka 3
February 12, 2023
time. 10:00 – 15:00.

AT THE FAIR YOU WILL FIND EVERYTHING YOU NEED FOR A PHOTO SESSION

Exhibitors are a selected group that provides services at the highest level of aesthetic and quality.

Shopping area

You will be able to buy everything related to newborn photography, pregnancy, children, family photography and more. Props, clothes, backgrounds, wreaths, bonnets, furniture, beanbags, prints and albums! We gather brands of creative entrepreneurs.

Don’t miss this event!