Pytania i odpowiedzi dotyczące konkursu EKO_work to do!

Dziękujemy za wszystkie pytania, które zadaliście. Przygotowaliśmy dla Was odpowiedzi, które - mamy nadzieję - rozwieją wasze wątpliwości.Do kiedy można zgłaszać się do konkursu?

Do konkursu można zgłaszać się do piątku 19 maja.

ile osób może zgłosić się do 1 grupy

Każdy zespół skłąda się z 5 osób.

Czy jako projekt można zgłosić opis całego pakietu pomysłów(kilka) ekologicznych, które można by wdrożyć do organizacji, czy to musi być tylko jeden-konkretny pomysł?

To zależy :-) jeżeli czujecie jako team, że jesteście w stanie przepracować taki pakiet podczas dwudniowych warsztatów, to spróbujmy!

Czy wypełnienie formularza jest wystarczające, czy też trzeba przygotować dodatkowe materiały ( np.: prezentację) do pierwszego etapu?

Wypełnienie formularza na tym etapie w zupełności wystarczy. Jeśli zgłoszeń będzie więcej niż przewidujemy, zrobimy "dogrywkę" wyłaniającą uczestników finałowego Eko Sprintu. Jeśli zajdzie konieczność, będziemy się z Wami kontaktować.

Magda...What is?

Who is Magda? :-)

Czy ambasadorzy htg mogą brać udział w konkursie?

Zachęcamy do udziału wszystkich pracowników i współpracowników (stale współpracujących, ale zatrudnionych w formie b2b, uz itp.). Ambasador - to brzmi dumnie! TAK! Bedziemy jedynie zniechęcać do udziału członków Zarządów grupy HTG :-)

Moja grupa ma 2 pytania dotyczące naszego projektu. Potrzebowalibyśmy konkretnych ilościowych danych dotyczące (1) kosztów zabrania organicznych śmieci z każdego miejsca HTG a także (2) kosztów zakupów kawy oraz ilości + ile jej się zużywa i za jaki czas. Czy jest możliwość oszacowania powyżej wymienionych elementów. Potrzebowalibyśmy tych danych do naszego projektu.

Hej, na tym etapie po prostu zgłaszajcie udział wraz z krótkim opisem. Dane, o które wnioskujecie spróbujemy wspólnie ogarnąć przed etapem finałowym, żeby Was wesprzeć w jak najlepszym przygotowaniu!

Ile osób powinny liczyć zespoły? W formularzu zgłoszeniowym jest 5-sosobowe, a miejsc na wpisanie członków jest 4

W formularzu zgłoszeniowym jest miejsce dla Osoby liderującej (1 os.) oraz 4 osobowy skład. 1+4 = 5

Czy można zaproponować kilka rozwiązań czy mamy zaproponować jedno rozwiązanie?

To zależy :-) jeżeli czujecie jako team, że jesteście w stanie przepracować większy pakiet podczas dwudniowych warsztatów, to spróbujmy!

Czy może w zespole do konkursu być MG (inicjały), który jest mocno zgranym z nami freelancerem, ale nie jest bezpośrednio zatrudniony/współpracujący z Concordią?

Może! Zachęcamy do udziału wszystkich pracowników i współpracowników (stale współpracujących, ale zatrudnionych w formie b2b, uz itp.)

Kiedy dokładnie planowany jest design sprint?

Ten Design Sprint to finał konkursu: 20-21.06. Cały harmonogram znajdziecie na stronie https://www.concordiadesign.pl/eko_work-to-do/

Czy nad pomysłem do konkursu można pracować poza design sprintem też?

Im lepiej przyjdziecie przygotowani, tym (liczymy) lepszy będzie efekt końcowy. Ale, zawierzcie też naszej metodologii :-)

W formularzu mamy opisać zamysł na projekt - to ma być jakiś rozbudowany opis, który już na etapie zgłoszeń będzie oceniany pod kątem tych kryteriów?"

Use your imagination. Ale pamiętajcie, że jest do dyspozycji jedynie między 1 000 a 2 000 znaków

W konkursie zespoły 5 osobowe nie muszą jednak być mieszane między organizacjami, prawda?

Byłoby super, gdyby były. Mamy jednak świadomość, że ten projekt w tym roku debiutuje, więc mogą być to zespoły z jednej organizacji. Liczymy, że w kolejnych latach takich miksowanych będzie coraz więcej!

Subscribe to our newsletter