Restauracja Słodowa – Wrocław | Concordia Design

Słodowa

W centrum Wrocławia znajduje się niezwykła restauracja, do której możesz zabrać zarówno znajomych, rodzinę, jak i partnerów biznesowych. Restauracja i bar mieszczą się w budynku odnowionej kamienicy. Tu łączy się historia z nowoczesnością. A to wszystko w otoczeniu zapierającej dech w piersiach przyrody.
Sprawdz naszą ofertę

Słodowa – niezwykłe miejsce w centrum Wrocławia

Słodowa to restauracja i bar, które łączą koncept autentycznej kuchni lesswaste ze streetfoodem, co daje autorski efekt #dirtydining. Panuje to luźna, przyjazna atmosfera, która kusi niezobowiązującym urokiem. W tym miejscu możesz być sobą, zabrać najbliższych i spędzić miłe chwile w otoczeniu przyrody. Z nami zorganizujesz imprezę prywatną, wesele, chrzciny czy przyjęcie okolicznościowe. 

 

Sercem tego miejsca jest restauracja, ale czeka na Ciebie o wiele więcej. Na parterze znajdziesz przyjemny bar, pozwalający na chwilę relaksu i odprężenia. Jeśli szukasz niezwykłego miejsca, koniecznie sprawdź nasz koktajl bar z widokiem na Wrocław. Gwarantujemy, że wrażenia będą nie z tej ziemi, a całe doświadczenie zostanie z Tobą i Twoimi gośćmi na długo.

 

Dlaczego warto odwiedzić Słodową?

Wierzymy, że jedzenie może sprawiać radość, być ucztą dla każdego zmysłu, a przy tym pozostać zdrowe, ożywcze i niezobowiązujące.

Nasze menu tworzymy z poszanowaniem składników. Wybieramy tylko te najwyższej jakości.

Pozycje w naszej karcie zawsze planujemy zgodnie z sezonowością, by mieć pewność, że pracujemy ze świeżymi, pysznymi warzywami, mięsem czy owocami.

Kucharze to mistrzowie nietuzinkowej formy, która podbije serce każdego miłośnika kulinariów.

W naszym menu znajdziesz propozycje mięsne, jak i wegańskie.

Idealnie zaparzona kawa zachwyci każdego kawosza, a orzeźwiające koktajle umilą każdą chwilę.

Nasz zespół zadba o to, by wszyscy spędzili w Słodowej czas w miłej i przyjaznej atmosferze. Ponieważ nasze menu zmienia się co jakiś czas, zajrzyj na naszego Facebooka, by sprawdzić aktualne!

Napisz do nas

Masz pytania, potrzeby, lub chcesz po prostu wpaść na kawę? Napisz do nas!


    Potrzebujesz wsparcia? Skontaktuj się z nami

    +48 000 00 00 00

    Subscribe to our newsletter