Taste - Nasza idea - Concordia Design
UE

Zaspokój głód kulinarnych wrażeń!

Odwiedź nasze restauracje: Bistro Taste w Poznaniu oraz kilka miejsc w ramach konceptu Słodowa we Wrocławiu, zobacz i zasmakuj jak inspiru_jemy autorskim menu oraz pięknymi wnętrzami.

Nasza idea

Szybkie śniadanie, lunch biznesowy, a może kolacja z przyjaciółmi? Restauracje w Concordia Design nadają się na różne okazje. To co łączy wszystkie kulinarne miejsca w Poznaniu i we Wrocławiu, to dbałość o najwyższej jakości produkty, sezonowość i oryginalny wystrój. W Poznaniu gotuje dla Was niezastąpiony Tomasz Olewski, we Wrocławiu – w ramach konceptu Słodowa, macie do wyboru aż trzy restauracje!

Najwyższej jakości składniki

Oryginalne menu

Niepowtarzalne wnętrza

Poznań czy Wrocław? Wybierz swoje miejsce!

BISTRO Taste to koncept stawiający na lokalne, świeże i proste jedzenie, które najlepiej smakuje w naszym dużym i przyjemnym ogródku. W menu jest trochę polsko, trochę azjatycko i europejsko, ale co najważniejsze, są tu nasze bestsellery z ostatnich lat.
Jest mnóstwo przystawek, idealnych na długie letnie wieczory, są nasze słynne burgery z rwaną kaczą, sałatki i pierogi. Są orzeźwiające wina, piwa, lemoniady i klimat, który sprawia, że każdy czuje się tu jak u siebie.

Zobacz więcej

Koncept kulinarny, w ramach którego można spróbować dań z trzech różnych kuchni – polskiej, hiszpańskiej i wschodniej. A do tego bar “Do jutra!” z najlepszymi koktajlami i przekąskami w mieście!

Klimat robi tu mural Alicji Białej – artystka przedstawiła na nim swoje impresje na temat Wyspy Słodowej! Nie zapominajcie też o Tarasie – pijąc kawę na dachu Concordii możecie podziwiać całą panoramę Wrocławia.

Taras widokowy Wrocław

A może kawa z najpiękniejszym widokiem we Wrocławiu?
Zajrzyj do Słodowej na Dachu i odkrywaj nowe smaki!
Latem w każdą sobotę o 12.00 zapraszamy na sesje jogi, a w poniedziałki o 21.30 na kino letnie. Program sprawdzisz na FB Słodowa.

Catering

Organizujesz wydarzenie w Concordia Design w Poznaniu lub we Wrocławiu?

 

Nasze restauracje zapewniają przy tej okazji doskonały, dopasowany do klimatu imprezy, catering. Usługi cateringowe świadczymy również „na wynos” – w miejscu wskazanym przez klienta.

Skontaktuj się z nami

+48 61 667 44 00

Masz pytania, potrzeby lub chcesz po prostu wpaść na kawę? Napisz do nas, a właściwa osoba odezwie się do Ciebie.

Subscribe to our newsletter